Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Varreza Goodleburg dhe doktori qe bente abortime te paligjshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Varreza Goodleburg dhe doktori qe bente abortime te paligjshme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Varreza Goodleburg dhe doktori qe bente abortime te paligjshme

2 posters

Shko poshtë

 Varreza Goodleburg dhe doktori qe bente abortime te paligjshme Empty Varreza Goodleburg dhe doktori qe bente abortime te paligjshme

Mesazh nga Emona Wed 16 May 2012 - 4:07

 Varreza Goodleburg dhe doktori qe bente abortime te paligjshme Gooldeburg%20cemetry

Historia

Kjo varreze mban mbetjet e kolonizuesve te hershem te Wales dhe zones qe e rrethon. Ne fakt, ne ditet e sotme nuk perdoret me si varreze.

Ky vend ishte shume i qete per shume dhjetevjecare deri sa histori paranormale dhe aktiviteti paranormal filuan te shfaqeshin ne vitet 1990.

Tani eshte nje atraksion turisitik shume interesant dhe cdo vit ka qindra turiste qe e vizitojne. Por kjo ka sjelle ne kete vend edhe shume vandalizem. Per pasoje, administratoret e varrezes kane urdheruar mbylljen e varrezes ne menyre qe te mos shkaktoheshin me shume deme.
Fatkeqesisht investigimet ne kete vend kane shkaktuar edhe nje tragjedi. Nje prej hetuesve qe po investigonin ne lidhje me aktivitetin paranormal, u godit dhe u vra nga nje makine jashte varrezave.

Ne fakt, edhe pse kjo varreze ndodhet aty, aktiviteti paranormal nuk ka shume te beje me kete varreze. Aktiviteti paranormal vjen nga nje shtepi e braktisur qe ndodhet perballe varrezes.

ne mesin e shekullit te 19, nje doktor i cili jetonte ne kete shtepi, bente abortime te paligjshme dhe i varroste mbetjet ne nje koder te vogel qe ndodhej pas varrezes. Shiu shkaktonte vazhdimisht token qe te rreshkiste dhe rezidentet lokale u perballen me kete problem kur qente e tyre filluan te hanin mbetjet e zbuluara.

Thuhet gjithashtu qe edhe disa prej grave te reja qe abortonin aty vdisnin gjate procedures dhe trupat e tyre hidheshin ne nje pellg pas varrezes. Pasi e zbuluan, thuhet se doktori vari veten ne nje peme afer pellgut.

Legjendat dhe aktiviteti paranormal

Ky vend eshte bere nje prej vendeve me te famshme ne Shtetet e Bashkuara per shkak te aktivitetit paranormal shume te shpeshte qe ndodh aty.

Njerezit vazhdojne te gjejne kocka ne cep te pellgut dhe vecanerisht mbas shirave te shumte.

Shfaqjet e atyre qe do te beheshin mama jane te zakonshme neper varreze. Dhe me e tmerrshme akoma, jane pare shfaqje te bebeve qe zvariten neper guret e varreve.

Edhe doktori vete eshte pare neper varreze dhe prane pemes ne te cilen ai vari veten.

Gjithashtu eshte raportuar per nje zonje te veshur me te bardha (qe besohet te jete viktima e nje abortimi te deshtuar), e cila shetit neper varreze dhe neper token rreth e rrotull.

Jane raportuar edhe aktivitete te tjera si; pika te ftohta, ndjesi te cuditshme, ndjesi sikur jeni nen vezhgim, sikur jeni te padeshiruar dhe madje raportohet te jene degjuar edhe ulerima apo qarje femijesh.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Varreza Goodleburg dhe doktori qe bente abortime te paligjshme Empty Re: Varreza Goodleburg dhe doktori qe bente abortime te paligjshme

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 4:54

ta shtika friken me then te drejten...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi