Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Termeti ne Itali Vidio People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Termeti ne Itali Vidio People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Termeti ne Itali Vidio

2 posters

Shko poshtë

Termeti ne Itali Vidio Empty Termeti ne Itali Vidio

Mesazh nga WebMaster Tue 29 May 2012 - 10:42

Termeti ne Itali Vidio 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Termeti ne Itali Vidio 30l12rc Pytje & Përgjigje Termeti ne Itali Vidio 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Termeti ne Itali Vidio Empty Re: Termeti ne Itali Vidio

Mesazh nga WebMaster Tue 29 May 2012 - 10:44

Sot kan qene mbi 4 lekundje nga termeti edhe 14 viktima .Nje qytet i mbaruar flitet njerezit nuk kan me shtepi nuk munden te rikthehen ne banesat e tyre per faktin qe eshte zone sizmike kan frike njerezit ..Behet fjale nje termet tjeter qe do jete edhe me i fuqieshem si keto qe kan qene sot ,Zot na ruaj se me verte eshte e lodhur hapsira .
Termeti ne Itali Vidio 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Termeti ne Itali Vidio 30l12rc Pytje & Përgjigje Termeti ne Itali Vidio 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Termeti ne Itali Vidio Empty Re: Termeti ne Itali Vidio

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Nov 2012 - 1:34

e tmerrshme sa gjynah per njerezit qe kan vdekur...shpresoj qe mos tpreket edhe Shqipria nga kto termete

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Termeti ne Itali Vidio Empty Re: Termeti ne Itali Vidio

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi