Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A eshte e moralshme te abortosh nje femije? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A eshte e moralshme te abortosh nje femije? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A eshte e moralshme te abortosh nje femije?

+4
Єямєℓiиdå
Aristogata
Tonii
Nella
8 posters

Shko poshtë

A eshte e moralshme te abortosh nje femije? Empty A eshte e moralshme te abortosh nje femije?

Mesazh nga Nella Mon 21 Jan 2013 - 1:22

Te dashur bashkatdhetare,sot duke mare shkas nga mirqenia jo e mire e shqiptareve dhe kriza e thelle ekonomike dua te shtroj nje problem te madh te shoqerise tone por dhe per gjithe boten.
Sa i moralshem eshte nje abord?
A ju ka shkuar ne mendje ndonjehere kjo gje?
Dhe a eshte krim ky xhest?
Ju lutem thuani mendimin tuaj pa u druajtur.
PERSHENDETJE!
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A eshte e moralshme te abortosh nje femije? Empty Re: A eshte e moralshme te abortosh nje femije?

Mesazh nga Tonii Mon 21 Jan 2013 - 11:31

pervecse nenave qe mbartin semundje te renda te cilat me ane te shtatzanis rendojn seriozisht shendetin e tyre dhe te foshnjes qe do te lind
abortet e tjera nuk duhen te ndodhin. ne fakt eshte tragjike te abortosh femijen vetem pse nuk ke te ardhura ekonomike per ta rritur ky eshte nje realitet i hidhur e vrastar qe bota sot po na e servir kapitalizmi moderr ligji i xhungles i patinuar me reklama hipokritesh
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A eshte e moralshme te abortosh nje femije? Empty Re: A eshte e moralshme te abortosh nje femije?

Mesazh nga Aristogata Mon 21 Jan 2013 - 11:43

Nje nene qe aborton nuk eshte nje nene single por nena e nje femije te vdekur,,,,e ku mund ta gjejm moralin te kjo thenie !!!!!!!!


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

A eshte e moralshme te abortosh nje femije? Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A eshte e moralshme te abortosh nje femije? Empty Re: A eshte e moralshme te abortosh nje femije?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 24 Jan 2013 - 12:06

E moralshme nuk eshte, por dikush dikush ska zgjedhje tjeter...arsyet jane te shumta..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A eshte e moralshme te abortosh nje femije? Empty Re: A eshte e moralshme te abortosh nje femije?

Mesazh nga Arabela Fri 25 Jan 2013 - 2:05

abortimi nuk esh ceshtje morale por dhembshurie njerezore,,,mendoj une,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A eshte e moralshme te abortosh nje femije? Empty Re: A eshte e moralshme te abortosh nje femije?

Mesazh nga Ariel Fri 1 Feb 2013 - 1:59

Nuk e di ku e lexova dicka...me duket se ktu ne forum.

Qe shkoi nje nene e re per te abortuar...dhe i tha mjekut qe nuk kam mundesi ti mbaj dy...dhe mjeku i tha - epo mire mbyt ate qe ke dhe kur te lindesh kte te rrish vetem me kete...gruaja hapi syte e habitur...e njejta gje eshte tha mjeku...jete ai...dhe jete ky qe ke ne bark...


A eshte e moralshme te abortosh nje femije? 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A eshte e moralshme te abortosh nje femije? Empty Re: A eshte e moralshme te abortosh nje femije?

Mesazh nga WebMaster Wed 6 Mar 2013 - 9:01

Nuk ka te bej morali ketu thjesht njerez nuk duhet te jemi paragjukues sepse nganjehere te qon edhe mizerja te besh nje gje te tille te sjellin problemet qe te reagosh edhe te besh kete krim .
A eshte e moralshme te abortosh nje femije? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  A eshte e moralshme te abortosh nje femije? 30l12rc Pytje & Përgjigje A eshte e moralshme te abortosh nje femije? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A eshte e moralshme te abortosh nje femije? Empty Re: A eshte e moralshme te abortosh nje femije?

Mesazh nga Anakonda Thu 23 May 2013 - 4:25

nuk ka lidhje morali apo paragjykimet o dak tbehesh nen esht dhurate me e bukur e me e embel qe zoti mund ti bej nje femre shkaqet jan tshumta po ama e nje femij nuk abortohet un sdo e beja kurr ni gjo te till se bebat jan dhurat masanej un bebat i due shum

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A eshte e moralshme te abortosh nje femije? Empty Re: A eshte e moralshme te abortosh nje femije?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi