Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
HOROSKOPI i Pranverës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
HOROSKOPI i Pranverës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOROSKOPI i Pranverës

Shko poshtë

HOROSKOPI i Pranverës Empty HOROSKOPI i Pranverës

Mesazh nga Anakonda Tue 26 Jun 2012 - 20:44

HOROSKOPI i Pranverës 1134-300x225
Si do ta përballojë stinën e pranverës shenja juaj zodiakale? Gjithçka për Horoskopin pranveror ...DASHI

Entuziastë
dhe të paduruar. Të lindurit e kësaj shenje të njohur të zjarrit, do
t’i përshtaten shumë mirë kësaj stine, e cila përkon edhe me lindjen e
tyre. Ajo do të jetë e mbushur për ta, me plot udhëtime ku do njohin
njerëz të rinj. Më të përshtatshmit për ta? Shigjetarët.DEMI


qetë për nga natyra, të lindurit e kësaj shenje duhet të aplikojnë këtë
pranverë shëtitjet reflektuese, si edhe të shijojnë dashurinë nëpër
parqe. U këshillohen ndoshta edhe disa ekskursione në fshat, apo dalje
për një darkë familjare, të shoqëruar me ushqim të mirë.BINJAKËT

Kuriozë dhe imagjinativë, të
lindurit e kësaj shenje janë gjithmonë në nevojë për stimuj të rinj.
Edhe pse natyra duket se i shqetëson, duhet ta shijojnë sa më shumë këtë
pranverë. Këshilla kryesore: Të marrin pjesë në festivale apo
aktivitete të ndryshme letrare ose kulturore.GAFORRJA

Bashkë
me shtëpinë dhe familjen, të lindurit e kësaj shenje do të kenë
prioritet të tyre gjatë kësaj pranvere, të qenit në një humor të mirë,
si edhe të marrin pjesë në disa udhëtime me miqtë e tyre. Shpenzoni edhe
disa orë në vetmi, për t'u çlodhur në shtëpi, ndoshta edhe me të
afërmit e partnerët.LUANI

Në përgjithësi, të ndarë midis konservatorizmit dhe të
qenit të shoqërueshëm, të lindurit e kësaj shenje do ta trajtojnë këtë
stine me shumë dashuri. Plot ide, entuziazëm dhe vitalitet, ata do të
jenë të mbarsur edhe me shumë fat gjatë kësaj pranvere.

VIRGJËRESHA


përpiktë, të kujdesshëm dhe shpesh të frikësuar nga nxehtësia, të
lindurit e kësaj shenje duket se i tremben pranverës dhe i frikësohen
disi argëtimit dhe miqve. Ata preferojnë më shumë shëtitjet në pyje dhe
natyrën që u relakson sistemin nervor. Kujdes, do të keni shumë strese
pune.PESHORJA

Shumë të shoqërueshëm dhe të gjallë, të lindurit e kësaj
shenje do ballafaqohen këtë pranverë me optimizmin e zakonshëm që i
karakterizon si edhe me një ndjenjë të fortë estetike. Gjithçka e bukur
ka për të qenë për ta në këtë stinë....AKREPI

Ekstremistë,
të rezervuar dhe të vetmuar, të lindurit e kësaj shenje do kryejnë
biseda të thella dhe të pazakonshme. Ata do t’i shohin si diçka të
rrezikshme gjërat e reja që do t’u ndodhin këtë pranverë. Por nuk duhet
të jenë të tillë. Pasi gjërat e reja, në këtë stinë, do t’u mbërrijnë
për mirë.SHIGJETARIShumë entuziastë dhe aventureskë, të lindurit e kësaj shenje e presin me
gëzim ardhjen e pranverës. Megjithatë, duhet të jeni të kujdesshëm me
lëndimet në kokë dhe tru të cilat mund t’u shkaktojnë probleme dhe madje
aksidente. Ne po ju paralajmërojmë... Kini shumë kujdes këtë pranverë!
BRICJAPI


paepur dhe pak të dyshimtë, të lindurit e kësaj shenje i përkasin
llojit të njerëzve për të cilët thuhet "Detyra e para dhe pastaj
kënaqësia". Në të vërtetë, edhe këtë pranverë, si në çdo pjesë tjetër të
vitit, ata do mendojnë më shumë që të mbajnë premtimet e tyre dhe
angazhimet. Do çlirohen një herë nga puna dhe pastaj do t’i përkushtohen
argëtimit.UJORI

Për pranverën, të lindurit e
kësaj shenje, do të ndihen të çuditshëm. Kjo edhe në lidhje me stimujt
dhe interesat kulturore që ata kanë. Ujori nuk do mund ta durojë këtë
pranverë monotoninë dhe do kërkojë raporte të reja afeksionale. Le t’i
vazhdojë ato, se do të jenë të mbara.PESHQIT

Shumë të ndjeshëm, sensualë dhe melankolikë, të lindurit e
kësaj shenje, si gjatë gjithë vitit, edhe në pranverë do të jenë duke
kërkuar poezi dhe romancë në çdo vend. Qetësi dhe natyrë magjike. Të
gjitha kanë për t’i gjetur ...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi