Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Horoskopi i Joshjes  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Horoskopi i Joshjes  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horoskopi i Joshjes

4 posters

Shko poshtë

Horoskopi i Joshjes  Empty Horoskopi i Joshjes

Mesazh nga An0nim Mon 1 Jul 2013 - 7:11

Pikat e tërheqjes sipas shenjës zodiakale

DASHI

Ju jeni të pasionuar dhe dini si të luani me seksin. Më shumë teknikë? Çojeni partnerin në vende të çuditshme, jini më të ndjeshëm dhe mbikëqyrni çështjet logjistike! Njeriu Ideal: Shigjetari

DEMI

Forca juaj e joshjes ndaj partnerit qëndron te pastërtia dhe pasioni për lojë erotike deri diku pak speciale. Bëjeni këtë në mënyrë ideale duke patur si sfond kuzhinën. Njeriu Ideal: Virgjëresha

BINJAKËT

Ju jeni romantik. Ndihmojë partnerin për të rizbuluar ndjeshmërinë tuaj të pozicioneve klasike të seksit, por nganjëherë tregojini edhe përjetim.
Njeriu Ideal: Peshorja

GAFORRJA

Me ty, lidhja e fortë e traditës ka një vlerë krejt të ndryshme. Tërhiqeni partentin përmes saj. Ju e dini se kjo është një lojë ku ju gjithmonë mund të fitoni.

Njeriu Ideal: Peshqit


LUANI

Adhurimi joshës dhe seksi me shpejtësi plumbi, janë pikat tuaja të forta drejt qëllimit. Siç edhe thuhet shpesh ... një fillim i mirë është gjysma e betejës.

Njeriu Ideal: Akrepi

VIRGJËRESHA

Forca juaj për të joshur partnerin? Dëshira për eksperiment. Ana juaj e dobët? Hezitimi për të marrë iniciativën. Udhëhiquni prej tij për disa herë dhe pastaj le të jeni e lirshme.

Njeriu Ideal: Bricjapi

PESHORJA

Shenja e ajrit është e ndjerë edhe në shtrat. Ajo është në kërkim për një marrëveshje mes seksit dhe trurit. Por kjo gjë nuk duhet t’ua komplikojë jetën shumë.

Njeriu Ideal: Binjakët

AKREPI

Përcaktohet dhe dashnor i lodrave që kanë një diçka erotike dhe arrati brenda tyre. Joshe partnerin duke e sulmuar me pasionin tuaj, por mos e teproni.

Njeriu ideal: GaforrjaSHIGJETARI

Tip dinamik dhe aventurier. Ju jeni dashnor i përkryer, por vetëm nëse partneri është gjithmonë në rrezik. Herë pas here, megjithatë, kini durim.

Njeriu Ideal: Ujori

BRICJAPI

E mendoni veten të papërvojë? Rrini i qetë. Ju jeni një tigër i pakrahasueshëm, sepse shenja juaj di të joshë seksualisht në kohë. Mos kini frikë: Jetoni!

Njeriu Ideal: Shigjetari

UJORI

Fjalëkalimi juaj: Paraprake, por kur hidheni në sulm, bëheni intensive. Do ta doni partnerin deri në vdekje.

Njeriu Ideal: Binjakët

PESHQIT

Flirtoni, vini në lojë dhe provokoni derisa partneri juaj nuk mund të mbajë. Masa juaj sekrete? Bini në këmbët e tij. Njeriu ideal: Gaforrja.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi i Joshjes  Empty Re: Horoskopi i Joshjes

Mesazh nga An0nim Mon 1 Jul 2013 - 7:31

PESHQIT

Flirtoni, vini në lojë dhe provokoni derisa partneri juaj nuk mund të mbajë. Masa juaj sekrete? Bini në këmbët e tij. Njeriu ideal: Gaforrja.

Per njeriun ideal edhe mbase e beja juhjjjjj
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi i Joshjes  Empty Re: Horoskopi i Joshjes

Mesazh nga Ariel Mon 1 Jul 2013 - 8:24

PESHQIT

Flirtoni, vini në lojë dhe provokoni derisa partneri juaj nuk mund të mbajë. Masa juaj sekrete? Bini në këmbët e tij. Njeriu ideal: Gaforrja.


Vetem ke kembet e tij sdo bija...ai ke kembet e mia po [QeSh]


Horoskopi i Joshjes  0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi i Joshjes  Empty Re: Horoskopi i Joshjes

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 4 Jul 2013 - 19:04

VIRGJËRESHA

Forca juaj për të joshur partnerin? Dëshira për eksperiment. Ana juaj e dobët? Hezitimi për të marrë iniciativën. Udhëhiquni prej tij për disa herë dhe pastaj le të jeni e lirshme.


wawa hic mire, hezitante nuk jam iher
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi i Joshjes  Empty Re: Horoskopi i Joshjes

Mesazh nga Anakonda Mon 22 Jul 2013 - 5:20

GAFORRJA

Me ty, lidhja e fortë e traditës ka një vlerë krejt të ndryshme. Tërhiqeni partentin përmes saj. Ju e dini se kjo është një lojë ku ju gjithmonë mund të fitoni.

Njeriu Ideal: Peshqit

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi i Joshjes  Empty Re: Horoskopi i Joshjes

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi