Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Durrës, vdes në shtëpinë e fëmijës foshnja e braktisur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Durrës, vdes në shtëpinë e fëmijës foshnja e braktisur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Durrës, vdes në shtëpinë e fëmijës foshnja e braktisur

Shko poshtë

Durrës, vdes në shtëpinë e fëmijës foshnja e braktisur Empty Durrës, vdes në shtëpinë e fëmijës foshnja e braktisur

Mesazh nga WebMaster Sat 7 Jul 2012 - 10:07

DURRËS- Fati i keq duket se e ka ndjekur që në lindje, kur prindërit e braktisën pak muaj më parë foshnjen 3-muajshe, pasi mesditen e sotme u gjet i vdekur në krevatin e tij të vogël, në Shtëpinë e Fëmijës në Durrës.

Burime policore të qytetit bregdetar bëjnë me dije se kanë qënë punonjësit e shtëpisë së fëmijës, të cilët kanë vënë re që zemra e foshnjes kishte ndalur së rrahuri. dhe më pas kanë lajmëruar organet e policisë për vdekjen e foshnjes.

Nga hetimet paraprake dyshohet se vdekja e foshnjes ka ndodhur për shkaqe natyrale, por do jetë hetimet e nisura që do të zbardhin ngjarjen. Foshnja e seksit mashkull me inicialet A. L është braktisur 3 muaj më parë nga prindërit në maternitetin e qytetit të Durrësit, për të përfunduar më pas në Shtëpinë e Fëmijës.

Forcat e policisë po punojnë për të sqaruar rrethanat e vdekjes së foshnjes 3-muajshe, ndërsa nuk janë marrë ende në pyetje kujdestarët e Shtëpisë ku ai po rritej.

(e.m/BalkanWeb)
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi