Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje bebe me probleme - E DREJTA PER JETE People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje bebe me probleme - E DREJTA PER JETE People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nje bebe me probleme - E DREJTA PER JETE

4 posters

Shko poshtë

Nje bebe me probleme - E DREJTA PER JETE Empty Nje bebe me probleme - E DREJTA PER JETE

Mesazh nga WebMaster Mon 23 Jul 2012 - 2:53

Shkenca ka hecur me hapa gjigante e tani mund te dime shume gjera per bebin tone qe para se te lindi.....
Nqs do mernit vesh ne ekografi qe femija do lindi me nje malformacion do
e mbanit me barren...apo si cift do vendosnit ta nderprisnit?


E nqs njeri nga prindrit [qofte mamja qofte babaj do ta mbaj....si do vepronit?E di qe eshte nje gje e tmershme te kesh kujdes per nje femij qe mbase
nuk do e shijoj jeten sic duhet per shkak te problemeve shendesore....
ka raste qe mund te sherohen 100% por ka raste qe ngelin me sekela
pasoja...
Gjithsesi me duket qe nqs Zoti i ka dhene JETE ne jemi askush qe te vendosim t'ja marrim jeten.,...


jam me dakord ta lindesh femijen e ta lesh ne nje shtepi femijesh se sa
ta vrasesh..... e di dhe qe shancet qe aji femij te jet i adoptuar jan
minimale sepse cdo njeri kerkon te adoptoje kalamona te shendecem e sa
me te bukur......


Pres pergjigjet e juaja SA ME TE SINQERTA....sju gjykon asnjeriNje bebe me probleme - E DREJTA PER JETE Smile jemi ketu per te debatuar mbi nje situacion real qe mund ti ndodhi secilit prej nesh [LARG QOFTE!]

Burimi i temes eshte marr tek F..V
Nje bebe me probleme - E DREJTA PER JETE 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Nje bebe me probleme - E DREJTA PER JETE 30l12rc Pytje & Përgjigje Nje bebe me probleme - E DREJTA PER JETE 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje bebe me probleme - E DREJTA PER JETE Empty Re: Nje bebe me probleme - E DREJTA PER JETE

Mesazh nga Anakonda Thu 4 Oct 2012 - 0:20

Zoti me falt por un nuk do doja kurre qe zoti tme falte nje femij me probleme...pasi nuk do doja qe te kujdesesha per te edhe shumicen e kohes vec te merresha me te...zoti kur e fal nje krijes ta fal tamam dreqi e marrt

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje bebe me probleme - E DREJTA PER JETE Empty Re: Nje bebe me probleme - E DREJTA PER JETE

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 4 Oct 2012 - 0:53

Femija eshte femije, frut i dashurise ne te shumten e rasteve.

Cdo kush e ka te drejten te jetoj, sot teknologjia te tregon shuuuume heret ne shtatezani nqs beben e ke ne rregull, a ka ndonje problem apo jo. Te tregojne gjithcka, nqs e di qe femijen e ke te semure dhe perseri do ta lindesh, ai eshte vendimi yt dhe partnerit nqs jeni te gatshem te dedikoni veten/jeten femijes tuaj 24 or, po ashtu edhe shtatezanine mundesh ta anullosh nqs nuk mundesh ta perballosh dicka te tille.

Kjo gje varet nga prinderit, sa te forte jane nqs do te rrisin nje femije te semure apo jo.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje bebe me probleme - E DREJTA PER JETE Empty Re: Nje bebe me probleme - E DREJTA PER JETE

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 22:10

Anakonda shkruajti:Zoti me falt por un nuk do doja kurre qe zoti tme falte nje femij me probleme...pasi nuk do doja qe te kujdesesha per te edhe shumicen e kohes vec te merresha me te...zoti kur e fal nje krijes ta fal tamam dreqi e marrt

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje bebe me probleme - E DREJTA PER JETE Empty Re: Nje bebe me probleme - E DREJTA PER JETE

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi