Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse un i respektoj prostitutat - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse un i respektoj prostitutat - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse un i respektoj prostitutat

+9
Tonii
Єямєℓiиdå
LaDescarada
Ariel
An0nim
tipi engjellor
Anakonda
T_o_n_i
WebMaster
13 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat - Faqe 2 Empty Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Vizitor Thu 26 Jul 2012 - 7:05

First topic message reminder :

1. Prostitucioni eshte profesioni me i ndershem dhe i qarte/hapur.

2. Me gra/vajza te tjera nuk e di sesi do perfundoje lidhja, ndersa me nji prostitute gjerat jane te qarta.

3. Nga nji prostitute mund te kerkosh c'do gje qe nuk mund ta kerkosh tek nji femer tjeter.Kjo teme eshte me shume per meshkujt e ketij forumit. Nqs ka nai mashkull kuptohet. Megjithate edhe ju grate e maxhorances se ketij forumi jeni te mirepritura ne kete teme.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Pse un i respektoj prostitutat - Faqe 2 Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Lazdrane Sun 23 Dec 2012 - 12:21

Arjani na flliqen ato majmunka per shpyrte i kisha rezu per toke edhe nje ka nje i kisha hunter hihihi
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat - Faqe 2 Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Xhan Sun 23 Dec 2012 - 12:23

ilirziu shkruajti:1. Prostitucioni eshte profesioni me i ndershem dhe i qarte/hapur.

2. Me gra/vajza te tjera nuk e di sesi do perfundoje lidhja, ndersa me nji prostitute gjerat jane te qarta.

3. Nga nji prostitute mund te kerkosh c'do gje qe nuk mund ta kerkosh tek nji femer tjeter.Kjo teme eshte me shume per meshkujt e ketij forumit. Nqs ka nai mashkull kuptohet. Megjithate edhe ju grate e maxhorances se ketij forumi jeni te mirepritura ne kete teme.
ilirziu na grant e moxhorances se ktij Forumi te urojm unanimish fat me njeren nga ato hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat - Faqe 2 Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Arian 123 Sun 23 Dec 2012 - 12:25

Hahahahah,kur u be kampionat i futbollit isha ne Hamburg ne Maile po shihshim sportin.Ato vinin verdalle e shoqet tona mundoheshin ti largojne,
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat - Faqe 2 Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Xhan Sun 23 Dec 2012 - 13:26

as qe me shkon mendja te beje nje rrespektim ketyreve , nuk mendoj se hini ne gjynah edhe ju te tjeret qe si rrespektoni kto prostituta hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse un i respektoj prostitutat - Faqe 2 Empty Re: Pse un i respektoj prostitutat

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi