Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Curiosity filmoi UFO në Mars, NASA e fshehu! (video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Curiosity filmoi UFO në Mars, NASA e fshehu! (video)

Shko poshtë

Curiosity filmoi UFO në Mars, NASA e fshehu! (video) Empty Curiosity filmoi UFO në Mars, NASA e fshehu! (video)

Mesazh nga Emona prej Fri 31 Aug 2012 - 0:45

Kjo video u publikua në sajtin zyrtarët ë NASA-s: www.nasa.gov, dhe pak minuta më vonë ajo u hoq!

Në video do të shikoni një objekt të paidentifikuar fluturimi, ose thënë ndryshe UFO, i cili kaloi para kamera të Curiosity.

Curiosity filmoi UFO në Mars, NASA e fshehu! (video) Nasa-300x228

Shikojeni me kujdes videon që alb-observer.com ju paraqet.
Në video do të shikoni një objekt fluturimi të ndritshëm –sferë- që ndez dhe shuan dritat e saj në horizont. Në vazhdim afrohet për tek rever, ndalon… dhe pastaj zhduket menjëherë.

Ky objekt kishte shenja inteligjence, pasi këtë vërtetoi me fleksibilitetin dhe veprimet e tij./alb-observer.com/Ndiqni videon dhe komentet tuajat!:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Curiosity filmoi UFO në Mars, NASA e fshehu! (video) Empty Re: Curiosity filmoi UFO në Mars, NASA e fshehu! (video)

Mesazh nga Anakonda prej Mon 1 Oct 2012 - 17:52

Kan qen xheloze prandaj e kan fshehur videon...Nejse shum pamje e bukur tek videoja....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi