Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Strategjitë për t’iu afruar një femre tërheqëse People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Strategjitë për t’iu afruar një femre tërheqëse People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strategjitë për t’iu afruar një femre tërheqëse

2 posters

Shko poshtë

Strategjitë për t’iu afruar një femre tërheqëse Empty Strategjitë për t’iu afruar një femre tërheqëse

Mesazh nga LaDescarada Sat 29 Sep 2012 - 3:52

Evitoni shqetësimin. Te femrat e bukura duhet të kapësh pas strategjisë …sportive. “Silluni sikur të jeni në terrenin tuaj”. Mënyra më e mirë që të mos refuzoheni nga një femër seksi është që të mos tregosh hapur se ‘vdes’ pas saj. Evito telefonatat e shpeshta dhe dëshirën për ta martuar që në takimin e parë.

Gabimi më i madh i të gjithë meshkujve kur bëhet fjalë për ndjenjat është se ato i shprehin shumë qartë. Në këtë rast zhduken befasitë dhe kënaqësia. Mos u bëni gjithmonë meshkuj të dëgjueshëm të cilët në çdo thirrje janë gati, bëjeni të mendojë dhe të pyes se me kë ishit në ato momente.

Bëjeni të jetë e pasigurt dhe me të vërtet do të ktheni vëmendjen e saj te ju. Në një rast kur një femër e bukur ka flirtuar gjatë me ju, mos e lejoni të tejzgjatjet ai vështrim. Një bukuroshe do të kthejë kokën në anën tjetër dhe do të kërkonte një mashkull me më shumë guxim dhe sigurisht që të gjithë do të donin të ishin pranë saj. Bëjeni hapin e parë dhe tregohu se je një person me vetëbesim, i dashur dhe ai i duhuri. Njerëzit nuk i vlerësojnë gjërat për të cilat nuk mundohen.

Në fakt kështu është me vajzat e bukura, të cilat i bëjnë meshkujt t’ju bien në gjunjë. Nëse bëni çdo gjë që ajo kërkon dhe i pëlqen, do ju kushtojë shumë dhe do jeni i pa vlerësuar dhe shumë shpejt edhe do ju japë notën minimale të vlerësimit. Bëjeni që ajo t’ju telefonojë më shumë se ju atë dhe kërkoni ndonjë shërbim të vogël që të mundohet. Sa më shumë që të mundohet, aq më shumë do të ju vlerësojë. Femrat e bukura gjithmonë janë të rrethuara nga meshkujt. Kujdes, nëse takon një femër të tillë bëhu kreativ dhe origjinal.

Bëje të qeshë me barsoleta, që nuk i dëgjon prej meshkujve të tjerë. Ftojeni për kafe në një vend ku nuk shkon për ditë. Vetmia krijon intimitet dhe njëkohësisht sukses. Bukuroshet duan djemtë që dinë çfarë duan dhe kanë plane. Për ketë arsye, kur të vini në një rast të tillë, paraprakisht mendoni çfarë do të thoni dhe çfarë do të vendosni, mos e sillni në pozicion të atillë që ajo të marrë vendime.


k05155

Strategjitë për t’iu afruar një femre tërheqëse Mila-Kunis-Cosmopolitan-2
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Strategjitë për t’iu afruar një femre tërheqëse Empty Re: Strategjitë për t’iu afruar një femre tërheqëse

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Nov 2012 - 5:26

ta lexojn ato cuna qe tmsojn sesi te sillesh me nje femer e jo me u tall me 1 goc si me qon loder
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi