Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kerkoj burre Kerkoj Grua.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kerkoj burre Kerkoj Grua.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kerkoj burre Kerkoj Grua..

+8
altrin
lonn
Maksi
Anakonda
mister.albania
Ariel
Arian 123
WebMaster
12 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga WebMaster Wed 3 Oct 2012 - 10:47

User First namealtina
Birthday

1991-07-XX
Mark of the zodiacLeo
GenderFemale
Type of relationfor romantic
Actual residence Germany / Hannover
place of birthgjermani
Phoneska
Cityhamburg
Marital statusSingle
ChildrenNone
Height5'3' (160cm)
Weight120 lbs (54kg)
Hair colorBlack
Eyes colorBlue
EthnicityWhite/Caucasion
ReligionMuslim
SmokerNon-Smoker
Drinker (alcohol)Never drink
EducationCollege student
Jobbalet
Hobbysport
About me
e bukur bjonde kerkoj burr nga kosova dikund 20 vjeq


Seeking forMale
Seeking ethnicityMixed
Seeking religionMuslim
Seeking age18 - 23
Seeking height 5'4' (163cm) - 5'9' (175cm)
Seeking weight 135 lbs (61kg) - 180 lbs (82kg)
Register date2008-12-01
Last access2008-12-01
Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 426788 Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 426788 Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 426788 Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 426788 Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 426788 Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 426788 Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 426788 Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 426788


Edituar për herë të fundit nga KleaLove në Wed 3 Oct 2012 - 10:51, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga WebMaster Wed 3 Oct 2012 - 10:50

Zotri,un jam 38 vjeqare kam qen e martuar me ka vdiqur burri ne nje
aksident ajror.kam dy femij djal dhe vajz djali qe quhet amri e vajza
amra .per info me te hollsishme me shkruaj ne emaili-n
hamki_50@hotmail.com.tung tung klm Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 1644352394
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga WebMaster Wed 3 Oct 2012 - 10:52

arta:

tung jam arta nga pz-kosova deshiroj te njihem nme ni djal
qe jeton ne zvicer endrra ime asht te jetoj ne at vend me kontaktoni
vetem ai djal qe ka deshir per lidhje serioze jam ni vajz e ndershme
moralisht te jet i moshesh deri 29 vjeqar tung Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 1216948614
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga WebMaster Wed 3 Oct 2012 - 10:52

jam beni n ga prizreni 25 vjeq deshiroj te njihem me nje vajz pa mar
parasysh se ku jeton perparsi kan bjondinat femra duhet te jet e moshes
23 deri 27 vjeqe
ju mirpres ne adresen time
bukuroshi-24@zbavitu.net ju pershendes Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 1644352394
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga WebMaster Wed 3 Oct 2012 - 10:53

kreshnikuu:

Kerkoj ndoni femer nga Bawaria e gjermanis
per lidhje intime , jo per martes por vetem per sex , jame
ne dispozicionin tuasj gjithmon nese keni deshire athere
shkruani dhe mund ta merreni telefonin Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 1644352394
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga WebMaster Wed 3 Oct 2012 - 10:54

Nese kerkoni femer ketu ska nese kerkoni burra me thes ka hahaha po se besoj se bejne pune se jemi te zonme hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga Arian 123 Wed 3 Oct 2012 - 11:06

KleaLove shkruajti:kreshnikuu:

Kerkoj ndoni femer nga Bawaria e gjermanis
per lidhje intime , jo per martes por vetem per sex , jame
ne dispozicionin tuasj gjithmon nese keni deshire athere
shkruani dhe mund ta merreni telefonin Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 1644352394

Shko ne München ne festen e tetori dhe do gjesh me karoce.hahahaha
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga WebMaster Wed 3 Oct 2012 - 11:17

Hahahahahahaha Ariani e shikon si kerkojne gra ore edhe andej ku je ti hahahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga Ariel Fri 5 Oct 2012 - 21:01

Ca ishte kjo mi je farewww je farewww
Amon se nigjova dje ke Aldo mjesit ke Klani...
Nona 74 vjece i thoshte ..
- Po me gjej nje burre o Aldo se kam ngel vetem...
-Po sa 6 vjec e do burrin mi none...
- Po jo me shume se 10 vjet... je farewww je farewww je farewww
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga Arian 123 Fri 5 Oct 2012 - 21:04

KleaLove shkruajti:Hahahahahahaha Ariani e shikon si kerkojne gra ore edhe andej ku je ti hahahaha

Po pse kush te ka thene qe ne ketej nuk duam gra?hahahaha
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga WebMaster Fri 5 Oct 2012 - 21:06

hahahahaha ate se di un hapni gojen mo se ju gjej un sa te doni hahahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga Arian 123 Fri 5 Oct 2012 - 21:11

Ku je ti moj?Pse nuk me ke thene me pare?Une vdiqa duke kerkuar.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga WebMaster Fri 5 Oct 2012 - 21:12

hahahahaha mos u lodh se ta gjej un po me von se edhe pak do dal hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga Arian 123 Fri 5 Oct 2012 - 21:34

Mbetem me shprese se................
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga mister.albania Sat 6 Oct 2012 - 0:40

Ariel shkruajti:Ca ishte kjo mi je farewww je farewww
Amon se nigjova dje ke Aldo mjesit ke Klani...
Nona 74 vjece i thoshte ..
- Po me gjej nje burre o Aldo se kam ngel vetem...
-Po sa 6 vjec e do burrin mi none...
- Po jo me shume se 10 vjet... je farewww je farewww je farewww
Ariel kete e pah e une hahahaha Aldo mornig show
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga Ariel Sat 6 Oct 2012 - 8:47

Amon e nigjon ne mjes...une e nigjoj noiher kur jam me nge...
Po kam qesh ate dit je farewww
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga Anakonda Sat 20 Oct 2012 - 17:31

Edhe lek plepi don gru.....po sikur tvinte nforum e tshpallte se kerkon grua.. Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 1644352394 Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 1644352394 Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 1644352394

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga Anakonda Sat 20 Oct 2012 - 17:34

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Images?q=tbn:ANd9GcT_WcLd7lXkKz8i_zSysJHYuRkjHYKRrl8j-03eZj4xVRULzBZtkjo kerkon burre si me ja bo?kush e merr guximin me e kalu jeten me te..

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga WebMaster Wed 14 Nov 2012 - 10:36

Emri Kontaktues: Jon

Tung burra jam djal 23 vjet,i bukur, dhe kerkoj nje mashkull 50-60 vjet,per seks ose per lidhje.


Shikoni deri ku ka arritur puna Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 1644352394
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga WebMaster Wed 14 Nov 2012 - 10:38

Emri (pseodonimi)leonit
Datelindja

1997-01-XX
HoroskopiBricjap
Gjiniamashkull
kerkon lidhjeRomantike
Vendbanimi momental Kosova / Mitrovica
Vendi i lindjesprishtin
Numri i telefonit044575591
Qyteti i afertmitrovica
StatusiSingle
Gjatsia183cm
Pesha70kg
Ngjyra e flokveblond
Ngjyra e syvete gjelbert
Etniciteti (pamja)e bardhe
ReligjioniMusliman
Duhanijo-duhangji
AlkooliAnti-Alkoolik-e
ShkollimiShkollen e mesme/gjimnaz
Profesionimenagjer
Pershkrimi im
jam njeri i qet terheqs kerkoj shoqerim dhe vetbesim deshiroj ate qe me perket dhe i perkas


kerkojfemer
Pamja e kerkuare bardhe
Religjioni i kerkuarMusliman
Mosha e kerkuar14 - 25
Gjatesia e kerkuar 175cm - 188cm
Pesha e kerkuar 75kg - 89kg
Data e regjistrimit2012-11-14
Hyrja e fundit2012-11-14
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga WebMaster Wed 14 Nov 2012 - 10:39

kerkoj mashkull, jam nje vajze nga tirana mosha 18 dhe deshiroj te lidhem me nje mashkull per jete serioze
Te jete inteligjent
i edukuar, te respektoje te tjeret
ju lutem mos me shkruani ne qofte se jeni alkolik dhe pini duhanin
i urrej duhanin...
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga WebMaster Wed 14 Nov 2012 - 10:40

Jam
nje vajze 25 vjec, Kerkoj te lidhem me nje djale vete per sex.Nuk jap
as nuk kerkoj asgje ne kembim Thjesht argetim me dy te rriturve.

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 1644352394
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga Ariel Wed 14 Nov 2012 - 10:42

je farewww
Po dtl thot 1997 je farewww
Kur e paska maru shkollen ai dhe esht bo menaxher.
Se i bi me qen 15 vjec. je farewww

Ej per zotin kan lujt menc kta qe kerkojn nuse me banane n'dore je farewww je farewww
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga WebMaster Wed 14 Nov 2012 - 10:43

Hahahahaha shikoje me siper pak jonin hahahahaha Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 1644352394
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga WebMaster Wed 14 Nov 2012 - 10:44

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 1340702586
Jam Anita jam 22 nga Vlora. Kerkoj nje djal per lidhje serioze nga Shqiperia. Me kontaktoni vetem per lidhje serioze ju lutem. Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 3666372071
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Nov 2012 - 7:07

aahaaahahahhahahahaha e un si du me e marr burrin nga vlora kur tjetra nga vl ska burr per vete lol:xP

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga Maksi Thu 15 Nov 2012 - 7:15

Flm kam nja tre kater
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga WebMaster Thu 15 Nov 2012 - 7:16

Hahaha Burrelse ta gjen lali ty prit kur te kthehem sonte hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Nov 2012 - 7:20

aahhahaahaahah jo ri se e kom gjet po bona shaka

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga Maksi Thu 15 Nov 2012 - 7:22

*4 afiife kam
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga WebMaster Thu 15 Nov 2012 - 7:23

Maks cfar do thot afiiifi Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 3666372071
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Nov 2012 - 7:30

jam nje djal 30 vjec i martuar edhe kerkoj femra per seks pa ngacmime telefonike ose dicka tjeter
vetem seks nuk e kam problem nese eshte e martuar a beqare thjesht te kalojme momente te bukura
bashk edhe kaq cila interesohet danteee@hotmail.gr ky eshte...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Nov 2012 - 7:30

Kerkoj femer per Sex. Mosha nuk ka rendesi [smile_1] Jam 21 vjec. [smile_1] Kush eshte e interesuar te me dergoj
email ne: paaddx@hotmail.com Po pres, e leme nje takim, kam dhomen, bejme sex dhe kaq. Nuk dua
asgje me teper. Mbetet Sekret.(jan tposhter kto prishtinalinjt e un i kom dit cunat tmir aaaaaaaa u prish puna?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga Maksi Thu 15 Nov 2012 - 7:39


KleaLove shkruajti:Maks cfar do thot afiiifi Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 3666372071
po acife moj hahahhaha
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga WebMaster Thu 15 Nov 2012 - 7:41

Ncncncncnc hahahahahaha Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 426788
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga WebMaster Thu 15 Nov 2012 - 7:41

Hahahahahaha Burrelse shyqyr mo me ndihmo edhe ti hahaha Kerkoj burre Kerkoj Grua.. 1644352394
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Nov 2012 - 0:37

aahhaaaahahahahah shefe jon me llafe tpista ca tboj un se rregullorja se mban dicka te tillle

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga Vizitor Mon 19 Nov 2012 - 9:23

Sa te vram qe jan njerezit.

Teme e bukur kjo . Tregon realitetin.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga lonn Sun 17 Mar 2013 - 15:50

kush po don burr ahah

lonn
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/03/2013
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga WebMaster Mon 18 Mar 2013 - 6:37

Ata qe jan ne postime nese i lexon postimet kupton se kush kerkon burre haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kerkoj burre Kerkoj Grua.. Empty Re: Kerkoj burre Kerkoj Grua..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi