Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gruaja e Ndrecës: Berisha na braktisi, nuk ia fal People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gruaja e Ndrecës: Berisha na braktisi, nuk ia fal People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruaja e Ndrecës: Berisha na braktisi, nuk ia fal

2 posters

Shko poshtë

Gruaja e Ndrecës: Berisha na braktisi, nuk ia fal Empty Gruaja e Ndrecës: Berisha na braktisi, nuk ia fal

Mesazh nga WebMaster Sun 7 Oct 2012 - 23:15

Bashkëshortja e ish të përndjekurit politik, Gjergj Ndreca, i cili sot
ndërmorri akti ekstrem të vetëflijimit, hodhi poshtë sulmet që media të
caktuara po përpiqen t'i bëjnë bashkëshortit të tij, ndërkohë tha
gjendja e Ndrecës nuk ka qënë e mirë ditët e fundit.(er.cu/BalkanWeb)
Gruaja e Ndrecës: Berisha na braktisi, nuk ia fal 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Gruaja e Ndrecës: Berisha na braktisi, nuk ia fal 30l12rc Pytje & Përgjigje Gruaja e Ndrecës: Berisha na braktisi, nuk ia fal 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gruaja e Ndrecës: Berisha na braktisi, nuk ia fal Empty Re: Gruaja e Ndrecës: Berisha na braktisi, nuk ia fal

Mesazh nga Anakonda Tue 6 Nov 2012 - 5:21

"NGUSHELLIME FAMILJARVE TE TE NDJERIT"TE TKISHIN REN ME PAR NDERMEND KTA FJAL QE I THU SOT PASI PUHTAVE SU ZIHET BES E DASHUR

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi