Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjithmonë - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjithmonë - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjithmonë

+17
Oni
Nella
il conte
Zeshkane
Humoristi
Orieta
Arabela
Alberti
Shkembi
tipi engjellor
Neta E
Gjilanasi
Malsori
Anakonda
Arian 123
Besa
WebMaster
21 posters

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Gjithmonë

Mesazh nga WebMaster Mon 8 Oct 2012 - 4:45

First topic message reminder :

Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga WebMaster Fri 1 Mar 2013 - 9:36

Gjithmon themi dinjitet o ska ku eshte dinjiteti sot aman ne ate qe po ndodh ne shqiperi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Arabela Fri 1 Mar 2013 - 9:42

gjithmone mundohen njerezit te flasin me te hedhura,,, eeww
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga WebMaster Fri 1 Mar 2013 - 9:47

Hahaha Arabela mos i shiko mi leri te flasin Perqafffimeee
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Arabela Fri 1 Mar 2013 - 9:50

Klea shkruajti:Hahaha Arabela mos i shiko mi leri te flasin Perqafffimeee
jo une i shikoj,, dhe pastaj i qendis sipas modelit qe u pershtatet,,,, hihihi juhjjjjj
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Malsori Fri 1 Mar 2013 - 9:50

Syt e mamit jon me te bukur
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Arabela Fri 1 Mar 2013 - 9:52

,,pranvera ardht e bukur,,, LULE
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Malsori Fri 1 Mar 2013 - 9:57

të fitosh respektin e njerëzve inteligjentë dhe dashurin e femijeve
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga WebMaster Fri 1 Mar 2013 - 10:20

Presim pushimet
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Malsori Fri 1 Mar 2013 - 10:21

Endrrojm diqka te bukur
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga WebMaster Fri 1 Mar 2013 - 10:52

Te kesh qetesi edhe heshtje eshte mire
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Gjilanasi Fri 1 Mar 2013 - 10:56

gjithmon e them realitetin
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga WebMaster Sat 9 Mar 2013 - 7:38

Gjithmon kam mbrojtur jeten time private kam arsye ta bej sepse nuk behem objekt i thashethemeve
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga il conte Sun 10 Mar 2013 - 3:42

Gjithmone jam i sinqerte me ty...dhe ti me mua...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Zeshkane Sun 10 Mar 2013 - 3:43

il conte shkruajti:Gjithmone jam i sinqerte me ty...dhe ti me mua...

oui mon amour toujours PUCC PUCC
Zeshkane
Zeshkane
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 23
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/03/2013
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga il conte Sun 10 Mar 2013 - 3:45

Zeshkane shkruajti:
il conte shkruajti:Gjithmone jam i sinqerte me ty...dhe ti me mua...

oui mon amour toujours PUCC PUCC


Shqip zemer shqip... kizz
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Zeshkane Sun 10 Mar 2013 - 3:47

il conte shkruajti:
Zeshkane shkruajti:
il conte shkruajti:Gjithmone jam i sinqerte me ty...dhe ti me mua...

oui mon amour toujours PUCC PUCC


Shqip zemer shqip... kizz

io sonno con te amore Neutral Neutral po ajo qe e kam shkruar ne frengjisht "po dashuria ime gjithmon" Neutral Neutral Neutral
Zeshkane
Zeshkane
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 23
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/03/2013
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga il conte Sun 10 Mar 2013 - 3:50

Zeshkane shkruajti:
il conte shkruajti:
Zeshkane shkruajti:
il conte shkruajti:Gjithmone jam i sinqerte me ty...dhe ti me mua...

oui mon amour toujours PUCC PUCC


Shqip zemer shqip... kizz

io sonno con te amore Neutral Neutral po ajo qe e kam shkruar ne frengjisht "po dashuria ime gjithmon" Neutral Neutral Neutral

Gjithmone te kam ne mendje ..cdo moment te jetes time e dashur... kizz
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga WebMaster Sun 10 Mar 2013 - 7:00

Gjithmon duhet te kemi besim ne vetvete
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Malsori Sun 10 Mar 2013 - 12:05

nëse ti i shmang njerëzit për gabime të vogla, do të mbetesh gjithmonë vetëm.
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Alberti Mon 11 Mar 2013 - 8:13

Gjithmon ketu, dhe askund tjeter..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Nella Tue 12 Mar 2013 - 0:33

ne kemi me shume frike nga dhuna sesa nga vete ndjenjat tona; dhimbja e vetmise personale esht me e madhe se ajo qe dikush tjeter mund te te shkaktoje.
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Oni Fri 15 Mar 2013 - 12:55

Ka nje histori pas c'do personi...
Ka nje arsye pse jane ne ate menyre...
Mendo nje here para se te flasesh...
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Aristogata Sat 16 Mar 2013 - 5:46

ka vend per pendim
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga WebMaster Sun 17 Mar 2013 - 11:03

Mos i beso njerëzve dhe fjalëve të tyre të bukura. Njerëzit të lëndojnë, të zhgënjejnë, të tradhëtojnë, të përdorin, tallen me ty dhe në fund largohen, duke të lënë vetëm me një mijë pse-të e tua..
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Alberti Mon 18 Mar 2013 - 10:20

Gjithmon do jem me ty

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Sweetheart Sat 23 Mar 2013 - 3:19

Gjithmone do jem kjo qe jam, pa marre parasysh asgje dhe askend Gjithmonë - Faqe 3 3501610688
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 103

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Alberti Sat 23 Mar 2013 - 3:22

Gjithmon buzeqesh, ndonese buzeqeshja jote mund te jete e trishtuar, sepse me e trishtuar se buzeqeshja e nje njeriu te trishtuar eshte trishtimi i atij qe nuk buzeqesh kurre. U.Shekspir

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Arian 123 Sat 23 Mar 2013 - 3:34

Gjithmon duhet menduar se do te vdesim neser dhe punuar sikur do te jetojme ne pavdeksi.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga WebMaster Sat 23 Mar 2013 - 7:01

Gjithmon duhet ti bejme hyzmet asaj qe kemi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Lolita Sat 23 Mar 2013 - 8:32

Alberti shkruajti:Gjithmon buzeqesh, ndonese buzeqeshja jote mund te jete e trishtuar, sepse me e trishtuar se buzeqeshja e nje njeriu te trishtuar eshte trishtimi i atij qe nuk buzeqesh kurre. U.Shekspir

sh e bukur :\\'):
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Malsori Sat 23 Mar 2013 - 9:14

gjithmon e bukur ke qen edhe e bukur ke mbetur Lolita
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga WebMaster Sat 23 Mar 2013 - 9:31

Jam edhe kam qen klea
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Arian 123 Sat 23 Mar 2013 - 11:07

Gjithmon te kam thene rri sic je........
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga WebMaster Wed 27 Mar 2013 - 11:00

Durim nuk është sesa kohë mund të presësh, por sesa mirë sillesh ndërkohë që je duke pritur !
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:30

u them atyre qe duan tbehen si un-bej si them un por jo si bej un

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Oct 2014 - 20:43

jam perpjekur tu pershatem sadopak ambjenteve

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Shkembi Sun 3 Feb 2019 - 2:07

Gjithmon do jem i njëjti person...

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Anakonda Fri 8 Feb 2019 - 5:07

Gjithmon njohim njerez te rinj.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjithmonë - Faqe 3 Empty Re: Gjithmonë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi