Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A kane edukate meshkujt shqiptar sot !!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A kane edukate meshkujt shqiptar sot !!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A kane edukate meshkujt shqiptar sot !!!

+2
LaDescarada
An0nim
6 posters

Shko poshtë

A kane edukate meshkujt shqiptar sot !!! Empty A kane edukate meshkujt shqiptar sot !!!

Mesazh nga An0nim Thu 18 Oct 2012 - 21:33

Per mua :
Varet nga sjellja qe te ben personi tjeter atehere varet edhe sjellja jote.....e dini ate shprehjen:"mos ngaterro personalitetin tim me sjelljen time se sjellja ime varet nga ty kurse personaliteti jam une....."
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A kane edukate meshkujt shqiptar sot !!! Empty Re: A kane edukate meshkujt shqiptar sot !!!

Mesazh nga LaDescarada Thu 18 Oct 2012 - 21:40

Network shkruajti:Per mua :
Varet nga sjellja qe te ben personi tjeter atehere varet edhe sjellja jote.....e dini ate shprehjen:"mos ngaterro personalitetin tim me sjelljen time se sjellja ime varet nga ty kurse personaliteti jam une....."

disa kan edukate e disa jo...sjon te gjith njesoj...

me kete thenje qe po e thu ti...eshte e vertet se ti sillesh ashtu shkaku dikuj tjeter ama tash nqoft se e ki karakterin-personalitetin agresiv atehere dhe sillesh ashtu ne shumicen e rasteve ashtu eshte, ndryshe eshte nese je karakter i qet dhe nese te qon dej ne ate situate per me reagu agresiv ai person ndoshta nuk reagon ashtu por me qetsi....
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A kane edukate meshkujt shqiptar sot !!! Empty Re: A kane edukate meshkujt shqiptar sot !!!

Mesazh nga An0nim Thu 18 Oct 2012 - 21:46

LaDescarada shkruajti:
Network shkruajti:Per mua :
Varet nga sjellja qe te ben personi tjeter atehere varet edhe sjellja jote.....e dini ate shprehjen:"mos ngaterro personalitetin tim me sjelljen time se sjellja ime varet nga ty kurse personaliteti jam une....."

disa kan edukate e disa jo...sjon te gjith njesoj...

me kete thenje qe po e thu ti...eshte e vertet se ti sillesh ashtu shkaku dikuj tjeter ama tash nqoft se e ki karakterin-personalitetin agresiv atehere dhe sillesh ashtu ne shumicen e rasteve ashtu eshte, ndryshe eshte nese je karakter i qet dhe nese te qon dej ne ate situate per me reagu agresiv ai person ndoshta nuk reagon ashtu por me qetsi....

Shum bukur e ke thene c'do fjali e ka nje parim me vete ... !!
sigurisht qe kan meshkujt shqiptar edukat,kultur,nivel ,etj etj.
Ne qofte se i referohemi shoqeris Shqiptare ne % atehere ketu shoqeria shqiptare bjen ne te zez,pasi pjesa mbizoteruese nuk ploteson normat elementare te sjelljes sociale si individ i pergjegjshem ne shoqeri.
shumica nuk i njohin se nuk kan informacionin e duhur ,se si bashkjetohet ne nje komunitet social,cka e ben te pamundur nivelin normal te sjelljes njerzor te atij komuniteti.
(ketu hyne shum faktor pastaj,,qe nga shteti,ligjet.informim,bokuptimi,dija,,etj etj..)
Nejse gjithesesi Shqiptari duhet te mesoj te kretikoj veten dhe gabimet,por jo secili nga ne te hedhim mbi tryezen ton mbeturina dhe te ik epr vete duke fajsuar te tjeret,qe ketu fillon ndryshimi,pra duhet te ndjejm pergjegjsin per te bere dicka pozitive qe ky mentalitet te ndryshoj,patriarkalizmat ne Shqiperi po shkatrrojn familje te tera,po mbushin gazetet shqiptare me kronika te zeza,ke malle te shfletosh informacinon e shtypit Shqiptar,,se vdekje,vrasje,,krime te renda ne familje,C'ka eshte prov e nje shoqerie tranzite dhe ne zierje totale.

An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A kane edukate meshkujt shqiptar sot !!! Empty Re: A kane edukate meshkujt shqiptar sot !!!

Mesazh nga Anakonda Thu 18 Oct 2012 - 23:11

Meshkujt shqiptar......ca edukate kan mor mon..vec fjal banal folin nga mgjesi deri ndark kan ngel tu permend nonat e njoni-tjetrit..skan femrat e jo mo meshkujt..skon fare po fare edukate
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A kane edukate meshkujt shqiptar sot !!! Empty Re: A kane edukate meshkujt shqiptar sot !!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 19 Oct 2012 - 1:10

Varet sesi jane rrite, ambjentin familjar & me kend shoqerohen.
Ka qe kan edhe me shume se femrat, ka qe as nuk e dine te shkruajne fjalen edukate.

Them qe kane shumica.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A kane edukate meshkujt shqiptar sot !!! Empty Re: A kane edukate meshkujt shqiptar sot !!!

Mesazh nga valtori Fri 19 Oct 2012 - 1:11

Єямєℓiиdå shkruajti:Varet sesi jane rrite, ambjentin familjar & me kend shoqerohen.
Ka qe kan edhe me shume se femrat, ka qe as nuk e dine te shkruajne fjalen edukate.

Them qe kane shumica.

bravo ermela PUCC PUCC
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A kane edukate meshkujt shqiptar sot !!! Empty Re: A kane edukate meshkujt shqiptar sot !!!

Mesazh nga WebMaster Mon 22 Oct 2012 - 5:25

Varet se si jan rritur po sot vallai sa asnje lloj edukate kan dalur duarsh si djemt si gocat
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A kane edukate meshkujt shqiptar sot !!! Empty Re: A kane edukate meshkujt shqiptar sot !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi