Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Metodat per ti dhene flokeve volum  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Metodat per ti dhene flokeve volum  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metodat per ti dhene flokeve volum

3 posters

Shko poshtë

Metodat per ti dhene flokeve volum  Empty Metodat per ti dhene flokeve volum

Mesazh nga WebMaster Sat 20 Oct 2012 - 1:44

Metodat per ti dhene flokeve volum  ImagesFloket e juaja jane te buta dhe te drejta? Ja disa menyra per ti dhene atyre volum.Perdorni nje shampo te bute dhe voluminoze

Floke fine, pa volum, kane nevoje per nje shampo qe I ndihmon te ruaj
lehtesine dhe qe nuk yndyrosen shpesh. Pra preferoni nje shampoo te bute
qe edhe ne rast larjeje te shpeshte, nuk e crregullon PH e flokeve te
tu qe behen shpesh te yndyrshme.

Nese keni floke te holle dhe te thate, mos merrni shampoo ushqyese qe
do te ju bej te humbni volumin e flokeve tuaj. Pasi te keni lare floket
me shampon e bute , aplikoni nje maske ne qe ti hidratoje ato.Vendosni nje maske me cilesi te lehte

Per te njejtat arsye si shampoo , evitoni shampot me shume yndyrna qe
jane per floket e thate. Preferoni me shume maskat “ special me volum”
qe do ti japi structure flokeve.

Per te mos patur yndyre ne floket tuaj,lereni produktin ne floke per 5 minuta maksimumi , me pas filluni me shpelarjenAplikoni nje spray

Pasi te keni lare floket, aplikoni nje spray, ne majat e flokeve.

Thajini floket duke mbajtur koken e ulur

Per ti ruajtur floket nga lageshtia , perdorni pak shkume. Shkuma fo te ju sherbej gjithashtu per ti dhene volum floket.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Metodat per ti dhene flokeve volum  Empty Re: Metodat per ti dhene flokeve volum

Mesazh nga Arabela Sat 20 Oct 2012 - 1:57

por nese duam ti drejtojme floket??te kunderten e volumit me nje fjale,,,si i behet??
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Metodat per ti dhene flokeve volum  Empty Re: Metodat per ti dhene flokeve volum

Mesazh nga WebMaster Sat 20 Oct 2012 - 2:12

Ja do mundohem te gjej nje tem te tille
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Metodat per ti dhene flokeve volum  Empty Re: Metodat per ti dhene flokeve volum

Mesazh nga Anakonda Thu 25 Oct 2012 - 23:49

Ma mir esh ti kesh floket e shkurtra se nuk lodhesh hic tu u mundu me u dhon volum...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Metodat per ti dhene flokeve volum  Empty Re: Metodat per ti dhene flokeve volum

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi