Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tendencat e modeleve të flokëve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Tendencat e modeleve të flokëve

Shko poshtë

Tendencat e modeleve të flokëve Empty Tendencat e modeleve të flokëve

Mesazh nga WebMaster prej Fri 22 Feb 2013 - 3:04

Flokët mund të mblidhen, të bëhen gërshet, të bëhen kaçurrela, të drejtë, mund t’ju ndryshoni ngjyren dhe modelin e tyre sa herë që të dëshironi për të ndryshuar look-un sipas modës dhe tendencave të cilat paraqiten çdo sezon ndryshe.
Flokët mund të modelohen në stile të sofistikuara, ose në gërshet me modelet më të çmendura që mund të keni parë. Nuk do të harrojmë pa cekur faktin që flokët gërshet janë modeli më i preferuar gjër më tani, pasi dhe mundësitë për të eksperimentuar me këtë model janë të pafundme, që nga më të thjeshtat gjërë tek më të komplikuarat. Flokët që nuk kanë dalë asnjëherë mode janë flokët e gjatë dhe voluminoz. Ju mund t’i shtoni volum ekstra flokëve tuaj, duke përdorur një voluminizues tek rrënja, dhe pastaj duke i fryrë tek rrënja me brushë. Do të paraqiteni si një femër me stil nëse përdorni edhe formën e flokëve të punuar me gishtat e duarve. Mjafton të përdorni pak krem mbi duar dhe pastaj të filloni stilimin e tyre sipas dëshirës. Flokët me onde dhe të thjeshtë janë një tjetër model që nuk del asnjëherë mode, pasi ju bën të dukeni gjithnjë e ëmbël, simpatike dhe shumë e thjeshtë.
Tendencat e modeleve të flokëve 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Tendencat e modeleve të flokëve 30l12rc Pytje & Përgjigje Tendencat e modeleve të flokëve 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tendencat e modeleve të flokëve Empty Re: Tendencat e modeleve të flokëve

Mesazh nga Anakonda prej Thu 16 Oct 2014 - 19:45

Tendencat e modeleve të flokëve 2Q==

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tendencat e modeleve të flokëve Empty Re: Tendencat e modeleve të flokëve

Mesazh nga Anakonda prej Thu 16 Oct 2014 - 19:46

Tendencat e modeleve të flokëve Images

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tendencat e modeleve të flokëve Empty Re: Tendencat e modeleve të flokëve

Mesazh nga Anakonda prej Thu 16 Oct 2014 - 19:47

Tendencat e modeleve të flokëve Zkshu i pata e un gjat ksaj vere

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tendencat e modeleve të flokëve Empty Re: Tendencat e modeleve të flokëve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi