Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me kalimin e kohes.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me kalimin e kohes.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me kalimin e kohes..

+33
fioll
Aristogata
pexha
Lazdrane
xhensila
Xhan
Malsori
Neta E
EMI
Oni
Sasha
bekimi
il conte
Ariel
Arian 123
mister.albania
bobi 10
Arabela
Bukurosh-Djal
Americco
Samuela
AlbHACK
Labja
T_o_n_i
Alberti
Almira
Єямєℓiиdå
kasperi
Maksi
An0nim
Albert
WebMaster
Anakonda
37 posters

Faqja 1 e 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Me kalimin e kohes...

Mesazh nga Anakonda Sun 24 Jun 2012 - 21:39

Me kalimin e kohes...
...do kuptosh qe te rrish me dike vetem sepse
te ofron nje te ardhme te mire do te beje qe heret a vone te duash te
kthehesh ne te kaluaren tende...
Me kalimin e kohes...

...do
te kuptosh qe te martohesh vetem sepse"po ngelesh vetem" eshte nje
paralajmerim i qarte qe martesa do te jete nje deshtim total....

Me kalimin e kohes...

...do
kuptosh qe vetem ai qe eshte iafte te te doje me gjithe te metat e
tua,pa pretenduar te te ndryshoje,mund te te jape te gjithe lumturine qe
kerkon...

Me kalimin e kohes...

...do kuptosh qe nqse do
rrish ne krah te personit te dashur vetem per te shoqeruar vetmine
tende,do perfundosh duke mos dashur te shohesh me...

Me kalimin e kohes...

...do kuptosh qe miqte e vertete vlejne me shume se cdo sasi parash....

Me kalimin e kohes......do kuptosh qe miqte e vertete nunerohen me gishta,dhe qe ai qe nuk
lufton per te ruajtur miqesine e tyre heret a vone do perfundoje i
rrethuar me miqesi te rreme...

Me kalimin e kohes...

...do kuptosh qe fjalet e thena ne nje moment ne ikje e siper mund te lendojne personin tjeter pergjate gjithe jetes...

Me kalimin e kohes...

...do te kuptosh qe cdokush mund te kerkoje falje,por mund te falin vetem ata qe kane nje shpirt te madh...

Me kalimin e kohes...

...do te kuptosh qe nqs ke lenduar rende nje mik/e,ka shume mundesi qe shoqeria te mos jete me kurre e njejte...

Me kalimin e kohes...

...do kuptosh qe cdo eksperience e jetuar me cdo person eshte e paperseritshme...

Me kalimin e kohes...

...do
te kuptosh qe ai qe turperon ose perbuz nje qenie humane,heret a vone
do te vuaje te njejtat turperime dhe perbuzje por te shumefishuara...Me kalimin e kohes ...

...do te mesosh te ndertosh gjithcka mbi te sotmen,pasi e nesermja eshte shume e pasigurt per te bere plane...

Me kalimin e kohes...

...do te kuptosh qe t'i sforcosh gjerat qe te ndodhin do te beje qe ne fund te mos jene sic i prisje...

Me kalimin e kohes...

...do te kuptosh qe ne te vertete me e mire nuk ishte e ardhmja,por momenti qe po jetoje ne ato caste...

Me kalimin e kohes...

...do
te kuptosh qe te tentosh te falesh apo te kerkosh falje,te thuash qe
dashuron,te thuash qe te ka marre malli,te thuash qe ke nevoje,te thuash
qe do te behesh mik/e....

para nje varri...
Dhe kujto keto fjale:

"Njeriu plaket shume shpejt dhe mencurohet shume vone"

...Tamam atehere kur:


"NUK KA ME KOHE"

...nuk vlen me....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga WebMaster Sat 1 Sep 2012 - 21:26

Me kalimin e kohes kalon gjithcka
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Albert Sat 1 Sep 2012 - 21:31

Pitushe shkruajti:Me kalimin e kohes kalon gjithcka
e drejt kjo
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga An0nim Sat 1 Sep 2012 - 21:34

C'do kush mer ate qe i takon ...
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga WebMaster Sat 1 Sep 2012 - 23:43

Me kalimin e kohes gjithcka behet e mundur mjafton vullneti qe ke [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Maksi Sat 1 Sep 2012 - 23:49

jeta ndryshon
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga WebMaster Sat 1 Sep 2012 - 23:58

I dua njerzit që kanë mbetur në jeten time, ma bënë jeten të mbrekullueshme, i falenderojë edhe njerzit që u larguan nga jeta ime, ma bënë jeten fantastike
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Maksi Sun 2 Sep 2012 - 0:00

cdo gje mer vleren e vet
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga WebMaster Sun 2 Sep 2012 - 0:01

Kurrë mos i urre njerëzit që janë xhelozë. Ata janë xhelozë sepse mendojnë se ju jeni më të mirë se ata juhjjjjj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Anakonda Mon 3 Sep 2012 - 23:26

sdo ta vras mendjen per asgjo qe ndodh ne ket bot

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga WebMaster Tue 4 Sep 2012 - 18:40

Me kalimin e kohes do i jap shkelmin shoqeris se rrem
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Anakonda Tue 4 Sep 2012 - 21:24

ndryshojn njerzit nuk jon ato qe kon qen

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Maksi Tue 4 Sep 2012 - 21:27

cdo gje ndryshon
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga kasperi Fri 7 Sep 2012 - 9:05

...dhimbjet sherohen ose pakesohen.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 7 Sep 2012 - 9:12

..gjithkush e merr ate qe meriton
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga kasperi Fri 7 Sep 2012 - 9:18

..shume gjera lëme pas dhe mbesin vetem kujtime
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga WebMaster Sat 8 Sep 2012 - 9:13

Shuhet gjithcka
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Almira Sat 8 Sep 2012 - 9:15

..e kupton jeten me mir...

Almira
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 257
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/10/2011
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga WebMaster Sat 8 Sep 2012 - 9:19

I kupton njerezit me mire
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Alberti Sun 9 Sep 2012 - 7:38

..ndryshojne shume gjera.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga WebMaster Sun 9 Sep 2012 - 8:00

Me kalimin e kohes behem me menefregiste
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Anakonda Wed 12 Sep 2012 - 23:57

e kuptova se kush me donte me te vertet e kush po donte tkalonte kohen me mu...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga WebMaster Sat 15 Sep 2012 - 9:47

Gjithcka behet Rutine
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Anakonda Sun 16 Sep 2012 - 5:58

do harroj se dikur ke qon jeta per mu

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga WebMaster Tue 18 Sep 2012 - 6:33

Njeriu ndryshon se jetuari
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga T_o_n_i Tue 18 Sep 2012 - 6:42

rritet .... kupton... dhe vlerson me sakte
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Labja Tue 18 Sep 2012 - 6:46

do mesohem te jetoj edhe pa ate......
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga WebMaster Tue 18 Sep 2012 - 6:49

U shtuan vizitoret edhe forumi ka mor ritmin e dikurshem [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Labja Tue 18 Sep 2012 - 6:51

u ketheva serisht ne forum un juhjjjjj
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Anakonda Tue 18 Sep 2012 - 8:05

merzetia do iki edhe do qesh me shum...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga WebMaster Tue 18 Sep 2012 - 8:07

Gjithcka kalon edhe gjerat ndryshon durim njerez durim [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga AlbHACK Tue 18 Sep 2012 - 8:08

Ledy D shkruajti:Gjithcka kalon edhe gjerat ndryshon durim njerez durim [You must be registered and logged in to see this image.]

Nje BIG Like per kte hehe PUCC
AlbHACK
AlbHACK
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Germany
Postime Postime : 118
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/05/2012
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : IT SpeCiaLisT/HacKinG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Anakonda Tue 18 Sep 2012 - 8:12

do i marr inot forumet e do mduken gjona koti

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Samuela Tue 18 Sep 2012 - 21:31

Me kalimin e kohes cdo gje vihet ne vendin e vete
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Anakonda Tue 18 Sep 2012 - 23:45

i mora inot cunat se vec mashtrojn...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Samuela Wed 19 Sep 2012 - 8:00

Me kalimin e kohes e kaluara harrohet,,e tashmja jetohet
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Anakonda Wed 19 Sep 2012 - 17:48

Me kalimin e kohes do vij koha kur meshkujt te bejn pun shpie,ndersa femra te rrij ne lokale per 7 pal qef

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga kasperi Wed 19 Sep 2012 - 20:17

Me kalimin e kohes ndryshon bota,por a ndryshon per te mire apo per te keq do ta shofim.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Maksi Wed 19 Sep 2012 - 20:18

askush se di se cfare na pret
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Samuela Wed 19 Sep 2012 - 22:44

Me kalimin e kohes jeta ime do merr kahje tjeter
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi