Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me kalimin e kohes..

+33
fioll
Aristogata
pexha
Lazdrane
xhensila
Xhan
Malsori
Neta E
EMI
Oni
Sasha
bekimi
il conte
Ariel
Arian 123
mister.albania
bobi 10
Arabela
Bukurosh-Djal
Americco
Samuela
AlbHACK
Labja
T_o_n_i
Alberti
Almira
Єямєℓiиdå
kasperi
Maksi
An0nim
Albert
WebMaster
Anakonda
37 posters

Faqja 10 e 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Me kalimin e kohes...

Mesazh nga Anakonda Sun 24 Jun 2012 - 21:39

First topic message reminder :

Me kalimin e kohes...
...do kuptosh qe te rrish me dike vetem sepse
te ofron nje te ardhme te mire do te beje qe heret a vone te duash te
kthehesh ne te kaluaren tende...
Me kalimin e kohes...

...do
te kuptosh qe te martohesh vetem sepse"po ngelesh vetem" eshte nje
paralajmerim i qarte qe martesa do te jete nje deshtim total....

Me kalimin e kohes...

...do
kuptosh qe vetem ai qe eshte iafte te te doje me gjithe te metat e
tua,pa pretenduar te te ndryshoje,mund te te jape te gjithe lumturine qe
kerkon...

Me kalimin e kohes...

...do kuptosh qe nqse do
rrish ne krah te personit te dashur vetem per te shoqeruar vetmine
tende,do perfundosh duke mos dashur te shohesh me...

Me kalimin e kohes...

...do kuptosh qe miqte e vertete vlejne me shume se cdo sasi parash....

Me kalimin e kohes......do kuptosh qe miqte e vertete nunerohen me gishta,dhe qe ai qe nuk
lufton per te ruajtur miqesine e tyre heret a vone do perfundoje i
rrethuar me miqesi te rreme...

Me kalimin e kohes...

...do kuptosh qe fjalet e thena ne nje moment ne ikje e siper mund te lendojne personin tjeter pergjate gjithe jetes...

Me kalimin e kohes...

...do te kuptosh qe cdokush mund te kerkoje falje,por mund te falin vetem ata qe kane nje shpirt te madh...

Me kalimin e kohes...

...do te kuptosh qe nqs ke lenduar rende nje mik/e,ka shume mundesi qe shoqeria te mos jete me kurre e njejte...

Me kalimin e kohes...

...do kuptosh qe cdo eksperience e jetuar me cdo person eshte e paperseritshme...

Me kalimin e kohes...

...do
te kuptosh qe ai qe turperon ose perbuz nje qenie humane,heret a vone
do te vuaje te njejtat turperime dhe perbuzje por te shumefishuara...Me kalimin e kohes ...

...do te mesosh te ndertosh gjithcka mbi te sotmen,pasi e nesermja eshte shume e pasigurt per te bere plane...

Me kalimin e kohes...

...do te kuptosh qe t'i sforcosh gjerat qe te ndodhin do te beje qe ne fund te mos jene sic i prisje...

Me kalimin e kohes...

...do te kuptosh qe ne te vertete me e mire nuk ishte e ardhmja,por momenti qe po jetoje ne ato caste...

Me kalimin e kohes...

...do
te kuptosh qe te tentosh te falesh apo te kerkosh falje,te thuash qe
dashuron,te thuash qe te ka marre malli,te thuash qe ke nevoje,te thuash
qe do te behesh mik/e....

para nje varri...
Dhe kujto keto fjale:

"Njeriu plaket shume shpejt dhe mencurohet shume vone"

...Tamam atehere kur:


"NUK KA ME KOHE"

...nuk vlen me....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Malsori Wed 2 Jan 2013 - 9:04

te dua aq shum saqe edhe ne enderra te kerkoj
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Xhan Wed 2 Jan 2013 - 9:04

po ndihem me mir se dikur j.i/.n
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Neta E Wed 2 Jan 2013 - 9:05

Do te dorzohem e tera ty
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Alberti Wed 2 Jan 2013 - 9:06

Po shkojm drejt vdekjes

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Malsori Wed 2 Jan 2013 - 9:06

qe nuk te desha vjet te dua sivjet
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Maksi Wed 2 Jan 2013 - 9:06

doe shikosh dhe vete qe cdo gje qe me fale e meritoja...
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Malsori Wed 2 Jan 2013 - 9:07

do ta shkruash emrin tim ne brendesi te zemres tende
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Alberti Wed 2 Jan 2013 - 9:08

Po behet edhe bashkimi kombetar ishalla

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Maksi Wed 2 Jan 2013 - 9:09

emrin tim ne zemeren tende do e kesh me germa te arta
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Alberti Wed 2 Jan 2013 - 9:09

Po fiton sonte liverpool

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Malsori Wed 2 Jan 2013 - 9:10

i lenduar
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Leo_uk Wed 2 Jan 2013 - 9:10

edhe maksi do ta gjeje nje korcarke per nuse.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Alberti Wed 2 Jan 2013 - 9:17

Erdh vera je farewww

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Neta E Wed 2 Jan 2013 - 9:17

Do i Lind 4 kalamoj une [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Malsori Wed 2 Jan 2013 - 9:18

do te behemi 1
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Maksi Wed 2 Jan 2013 - 9:18

dasmen ne londer do ta bejme leo hahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga WebMaster Wed 2 Jan 2013 - 9:21

Me kalimin e kohes filloj edhe filmi im i preferuar sonte tek 5 Happy
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Alberti Wed 2 Jan 2013 - 9:22

Behet neser

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga WebMaster Wed 2 Jan 2013 - 10:02

Njerezit mesohen te heshtin nganjehere jo gjithmon kemi te drejte
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Alberti Wed 2 Jan 2013 - 10:03

Gjithmon e verteta dominon

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Xhan Wed 2 Jan 2013 - 10:13

dua ti dij te gjitha ne fund te fundit gathering
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga bekimi Wed 2 Jan 2013 - 10:17

do me herojsh mua

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Xhan Wed 2 Jan 2013 - 10:19

do ti kshyri vetem punet e mija iihhaa.
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Malsori Wed 2 Jan 2013 - 10:20

ty te takoj dikun
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga bekimi Wed 2 Jan 2013 - 10:20

po a per mua nuk do mendojsh

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Xhan Wed 2 Jan 2013 - 10:21

kom met harrue krejt veq emrin jo ,,se kam nje te afert me kete emer qe e dua shum Happy
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga bekimi Wed 2 Jan 2013 - 10:28

do me harojsh ama puthjet e mija nuk do i harojsh kurr

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Xhan Wed 2 Jan 2013 - 10:30

shyqyr qe sme ke puthurr kurr ..se i kisha harruar edhe ato hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga WebMaster Wed 2 Jan 2013 - 10:31

Me kalimin e kohes bekimi duke kerkuar nuse do behet bekime hahaha hihihi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga bekimi Wed 2 Jan 2013 - 10:33

me ksalimin e kohes tu zgjedh vajzat do plakem hahah

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Neta E Wed 2 Jan 2013 - 11:33

Njerezit ndryshojn
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Anakonda Sat 5 Jan 2013 - 4:34

E zuri vendin e N ne zemren time

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Neta E Sat 5 Jan 2013 - 11:40

Do jemi bashke ne dy
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Maksi Sat 5 Jan 2013 - 11:41

cdo gje do behet realitet
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Neta E Sat 5 Jan 2013 - 11:43

Do te flasim sy me sy,por qe te jemi bashke se besoj
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga WebMaster Mon 7 Jan 2013 - 9:41

Me kalimin e kohes do i zzgjidh te gjitha gjonat
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Ailin Mon 7 Jan 2013 - 9:44

me kalimin e kohes do rinohem me shume [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga WebMaster Mon 7 Jan 2013 - 9:49

Do plakemi ri Happy
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Ailin Mon 7 Jan 2013 - 9:51

me kalimin e kohes...ti do plakesh un do bej terheqje lekure [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Neta E Mon 7 Jan 2013 - 11:51

Do e kuptosh dhe vete
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 10 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 10 e 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi