Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me kalimin e kohes.. - Faqe 11 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me kalimin e kohes.. - Faqe 11 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me kalimin e kohes..

+33
fioll
Aristogata
pexha
Lazdrane
xhensila
Xhan
Malsori
Neta E
EMI
Oni
Sasha
bekimi
il conte
Ariel
Arian 123
mister.albania
bobi 10
Arabela
Bukurosh-Djal
Americco
Samuela
AlbHACK
Labja
T_o_n_i
Alberti
Almira
Єямєℓiиdå
kasperi
Maksi
An0nim
Albert
WebMaster
Anakonda
37 posters

Faqja 11 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 11 Empty Me kalimin e kohes...

Mesazh nga Anakonda Sun 24 Jun 2012 - 21:39

First topic message reminder :

Me kalimin e kohes...
...do kuptosh qe te rrish me dike vetem sepse
te ofron nje te ardhme te mire do te beje qe heret a vone te duash te
kthehesh ne te kaluaren tende...
Me kalimin e kohes...

...do
te kuptosh qe te martohesh vetem sepse"po ngelesh vetem" eshte nje
paralajmerim i qarte qe martesa do te jete nje deshtim total....

Me kalimin e kohes...

...do
kuptosh qe vetem ai qe eshte iafte te te doje me gjithe te metat e
tua,pa pretenduar te te ndryshoje,mund te te jape te gjithe lumturine qe
kerkon...

Me kalimin e kohes...

...do kuptosh qe nqse do
rrish ne krah te personit te dashur vetem per te shoqeruar vetmine
tende,do perfundosh duke mos dashur te shohesh me...

Me kalimin e kohes...

...do kuptosh qe miqte e vertete vlejne me shume se cdo sasi parash....

Me kalimin e kohes......do kuptosh qe miqte e vertete nunerohen me gishta,dhe qe ai qe nuk
lufton per te ruajtur miqesine e tyre heret a vone do perfundoje i
rrethuar me miqesi te rreme...

Me kalimin e kohes...

...do kuptosh qe fjalet e thena ne nje moment ne ikje e siper mund te lendojne personin tjeter pergjate gjithe jetes...

Me kalimin e kohes...

...do te kuptosh qe cdokush mund te kerkoje falje,por mund te falin vetem ata qe kane nje shpirt te madh...

Me kalimin e kohes...

...do te kuptosh qe nqs ke lenduar rende nje mik/e,ka shume mundesi qe shoqeria te mos jete me kurre e njejte...

Me kalimin e kohes...

...do kuptosh qe cdo eksperience e jetuar me cdo person eshte e paperseritshme...

Me kalimin e kohes...

...do
te kuptosh qe ai qe turperon ose perbuz nje qenie humane,heret a vone
do te vuaje te njejtat turperime dhe perbuzje por te shumefishuara...Me kalimin e kohes ...

...do te mesosh te ndertosh gjithcka mbi te sotmen,pasi e nesermja eshte shume e pasigurt per te bere plane...

Me kalimin e kohes...

...do te kuptosh qe t'i sforcosh gjerat qe te ndodhin do te beje qe ne fund te mos jene sic i prisje...

Me kalimin e kohes...

...do te kuptosh qe ne te vertete me e mire nuk ishte e ardhmja,por momenti qe po jetoje ne ato caste...

Me kalimin e kohes...

...do
te kuptosh qe te tentosh te falesh apo te kerkosh falje,te thuash qe
dashuron,te thuash qe te ka marre malli,te thuash qe ke nevoje,te thuash
qe do te behesh mik/e....

para nje varri...
Dhe kujto keto fjale:

"Njeriu plaket shume shpejt dhe mencurohet shume vone"

...Tamam atehere kur:


"NUK KA ME KOHE"

...nuk vlen me....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Me kalimin e kohes.. - Faqe 11 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga WebMaster Mon 7 Jan 2013 - 12:24

Me kalimin ekohes do futen edhe pleqte ne forume Happy
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 11 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Neta E Tue 8 Jan 2013 - 2:02

Do ndryshon jeta ime
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 11 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga T_o_n_i Tue 8 Jan 2013 - 2:04

do plakemi te gjithe
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 11 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Neta E Tue 8 Jan 2013 - 3:52

Vjen nje moment,kur une do jem e Lumtur,dasht Zoti
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 11 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Jan 2013 - 6:58

Do e bej forumin e pleqve haha hihihi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 11 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga kasperi Sat 19 Jan 2013 - 11:09

Me kalimin e kohes keto postime nese i shikojme do te na mallengjejne dhe na merzitin.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 11 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga WebMaster Sat 19 Jan 2013 - 11:11

Me kalimin e kohes secili e ncjerr ate anen negative qe ka
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 11 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Arabela Sun 20 Jan 2013 - 2:49

gjullurdia fashitet dhe i jep hapesire qetesise,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 11 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Nella Sun 20 Jan 2013 - 4:37

Eshte mrekulli te perpiqesh me bindje, te perqafosh jeten dhe ta jetosh me pasion. Te humbesh me klas dhe te fitosh me guxim. Sepse bota i perket atij qe guxon...
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 11 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Neta E Sun 20 Jan 2013 - 22:17

Te gjithe do harrohemi
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 11 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 20 Jan 2013 - 23:08

..ndoshta do shkrihet kjo bora, na shpifi
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 11 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Neta E Mon 21 Jan 2013 - 12:21

Do ndryshoj shume cka ne jeten time
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 11 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga WebMaster Mon 21 Jan 2013 - 12:22

Do behet sikur ka qene me pare
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 11 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Neta E Tue 22 Jan 2013 - 2:25

Do e takoj dike
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 11 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Alberti Tue 22 Jan 2013 - 2:27

..do shkoj te ajo

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 11 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Neta E Tue 22 Jan 2013 - 2:48

Do perjetoj ndjenjen e te qenurit NENE
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 11 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Arabela Sun 10 Feb 2013 - 6:12

me kalimin e kohes dicka e keqtrajtuar behet bajat,,, hihihi
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 11 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga WebMaster Sun 10 Feb 2013 - 11:48

Flasim per lot flasim per mall...
Flasim per endrra qe kthehen ne vaj.
Flasim per jeten as vet pa e kuptuar, flasim per misteret cdo dit duke u shtuar.
Nje dit te qeshur,ecim te gezuar, e 1 dit tjeter me lot,te trishtuar.
Shum gjera lem pas, shum gjera mesojme,gjera na prekin e dot si harrojme. Dike ke prane,cdo dit e shikon, dike ke larg e dot se harron. Ndryshe mendojm e ndryshe jemi, po dicka te perbashket kemi.
Si un,si ti,si cdo njeri, nje enderr ruajme thelle ne brendesi.!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 11 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Burrelsja Sun 19 May 2013 - 17:47

qdo gje do i kthehet normales

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me kalimin e kohes.. - Faqe 11 Empty Re: Me kalimin e kohes..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 11 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi