Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një Dedikim.. - Faqe 16 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një Dedikim.. - Faqe 16 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një Dedikim..

+65
Sweetheart
Arian 123
Lolita
Zeshkane
Klio
Robi dashuris
Anila
Nella
leta
bobi 10
Malsori
Petriti
fioll
asja1
Ailin
Lazdrane
Esba
T_o_n_i
Xhan
Neta E
Sasha
Oni
mister.albania
Samuela
il conte
Medina
An0nim
avokati i erresires
*Sweety*
Emona
Space
Erii
Labja
Anakonda
Next
Dori_sweet
Shkembi
AlBora
CuN@BosS/
Aяtємιѕα
Durrsaku
tironse
Besa
Yll Qielli
EMI
Maksi
Arabela
Darius
anxhela@love
esmerina
Docteur
EpiKada
dajti modh
kasperi
aLbinna.
Aristogata
Єямєℓiиdå
Elisaaa
stralli
Alberti
pexha
leona
Shaban Cakolli
WebMaster
alketa-fr
69 posters

Faqja 16 e 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Një Dedikim..

Mesazh nga alketa-fr Mon 20 Sep 2010 - 6:58

First topic message reminder :

kopjen tem ki me kerku, po von ka me tu kujtu, origjinalen e pate, po zdite me e dashuru.....
alketa-fr
alketa-fr
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1447
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Klio Mon 28 Jan 2013 - 1:36

"I kam shtruar endrrat e mia nen kembet e tua.
Ec me embelsi, sepse ecen mbi te miat endrra.''
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E Mon 28 Jan 2013 - 1:39

Tani ka kaluar dhe mesnata. Po agon... Dhe ylli i fundit qe ishte ne qiell u shua ashtu si te tjeret! Hena u largua dhe per sonte duke lene pikellim ne zemren time! Diku mbas malesh dhe pak do te lindi dielli. Nuk dua ta shoh driten e ti.Dua te qendroj keshtu siq jam...ne erresire! Nuk dua qe te tjeret kur t'me shohin t'me pyesin c'fare ke?! Nuk mundem qe ti tregoj te gjitheve se c'fare ndodhi me dashurin tone... Asgje nuk degjohet ne kete dhome te erret perveq butonave te tastieres qe me ngjajn sikur leshojne tinguj te nje muzike funeber!! E une qe shkruaj mundohem te te shpreh ate dhimbje qe ndjej ne zemer. Me shpresen qe ti nje dite do te TROKASESH SERISHT NE ZEMREN TIME .
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Robi dashuris Mon 28 Jan 2013 - 2:14

Engjell sa here qe ndihesh keq, te lutem mbylli syte vec per nje moment dhe une pertej gjithckaje do te jem me ty. Nuk te premtoj qe do te bej te qeshesh, por te pakten mund te ndash dhimbjen me mua.....
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E Mon 28 Jan 2013 - 2:20

Me ka marre malli te takoj, te puthe, te perqafoj...[You must be
registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Nella Tue 29 Jan 2013 - 0:45

Të mërzita? Ik nga unë për pak kohë.Mbase diku tjetër do të gjesh qetësi.Po unë, s'mund të isha ndryshe, apo jo,Në këtë botë të mbushur gjithë mërzi. Megjithatë, ik, madje më merr inat.Dhe në ndjehesh mirë, këtu më mos u kthe. Larg meje, ti kryeneçe le të më rrish,pa më shtrirë dorën nëse gjendesh ngushtë.Po unë, që vij nga bota e mërzisë,Do ta kuptoj në çast kur ke rënë në kurth e merzis. Dhe do të vij pranë, me pamje krejt ndryshe,Të mos më njohësh që jam ajo.i dashur, kjo botë, është e mërzitshme..Nuk di a mundi ta mërzis edhe mallin? ...Po kur buzët të të tundohen për puthje,Kë do të kërkosh ti në dallgë dashurish?Buzët e mia, do t’i gjakos me ndukje,Veç me nje karakter tjeter, s'të shfaqem ta dish!
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Tue 29 Jan 2013 - 7:54

Ska gje shko,tani mund te
shkosh,
ta them me gjith zemer,
erdhi koha te me harrosh.
Koken mos e kthe
prapa,endrra i ke perpara, ska gje se ketu le dhimbje,
dhe shpresa te vrara.t mund te
ikesh,
un mund tja dal dhe vete,
dashuria qe pata per ty,
do mbete e vetmja e vertete , Mos fol,asgje mos thuaj
,me beso sot jemi dy te huaj.
Mos qaj,pe trishtimin ska me
vend,
une do perpiqem te
ruaj,gjithmone kujtimin tend... me bere te lumtur,
kete se mohoj dot,te desha
teper,
por me nuk dua lot.nuk dua
me zhgenjime,
nuk dua me trishtime,dua te mbaj mend,
se dikur ishe jeta ime.
Si nje shkuar te bukur dua te
te kujtoj,
do i perseris vetes se dhe pa ty
mund te jetoj. Ne nje cep te zemre do
mbetesh gjithmone,
se me bere te ndihem mire,por
tani eshte koha qe ti te ikesh...
prandaj zemra
ime...pergjithmone lamtumire....
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E Wed 30 Jan 2013 - 0:10

Dy dite qe s'kemi folur,m'u duk s'i dy muaj [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Malsori Wed 30 Jan 2013 - 1:07

nje dedikim per klea se me pelqej poezia siper
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E Wed 30 Jan 2013 - 9:33

Asnjehere nuk e harroj buzeqeshjen tende,asnjehere nuk do ta harroj ate qe me bente mua per te qeshur edhe kur ndihesha keq asnjehere s'do desha t'a harroj por me duhet pasi t'i me harrove mua..
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Fri 1 Feb 2013 - 5:45

A te kujtohet kjo dat..? Mua po shun mir madje... Eshte data dhe fillimi i nje historie qe per fat te keq ka perfunduar me nje tragjedi ... Ishte dita kur iu betuam dhe i tham njeri tjetrit qe kurr nuk do te ndaheshim me... Esht nje dit ku mban nje thesar te cemuar dhe emocione te paharrueshme... Esht dita kur me shum se cdo here mesova cesht dashuria, mesova te te thoja te dua... Dhe tani te gjitha keto i kujtoj me lot n sy... Edhe pse te ndar pergjithmon vazhdoj te dua te dua cdo dite dhe me shum... Kujtimet tona do ti ruaj si thesari qe askush nuk do ta prek.
LAMTUMIRE....PERGJITHMON ......JETA IME ..KLEA loti
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Sat 2 Feb 2013 - 10:19

Ti meriton dikë që të do në çdo rrahje të zemrës, dikë që mendon se çfarë po bën, se ku je, me kë je dhe nëse je mirë. Ty të duhet dikush që të mund të ndihmojë të realizosh ëndrrat dhe të të mbrojë nga frikërat e tua. Ty të duhet dikush që të trajton me respekt, do çdo pjesë tënden, veçanërisht të metat. Ti duhet të jesh me dikë që të bën të lumtur, shumë të lumtur.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E Sat 2 Feb 2013 - 10:40

Nuk me intereson cfare thone te tjeret,une prap "TE DUA"
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Wed 6 Feb 2013 - 7:27

Nese do dicka qe kur se ke pasur bej dicka qe kur se ke bere,mos shko andej nga jeta te con po merre jeten ngado qe te shkosh dhe mos haro nuk jeton se ke lindur por se ke lindur per te jetuar
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Arabela Wed 6 Feb 2013 - 9:06

[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Thu 7 Feb 2013 - 13:11

Problemi më i madh i njerëzimit është se : budallenjtë janë tepër të sigurtë në mendjen e tyre, ndërsa të mençurit plot me dyshime !
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Thu 14 Feb 2013 - 1:31

Kur shpirti mbushet plot,dhe zemra rreh ngadale.
kur syri s´ka me lot,dhe goja s´ka me fjale.
e marr nje laps ne dore,ditarin e mbush plot.
te shkruaj papushim ato qe s´ti them dot.
i them lumit qendro,mos shko me tatepjete.
i them shiut ndalo,dhe eres fryj me lehte.
dua te ndreq ca gjera,qe Zoti i harroi.
ne diten e krijimit kur boten e ndertoi.
do filloj me lulet,me 7 ngjyra jo.
do ve mijera te tjera,sa zemra ime do.
dhe kur nata te vije,me mendafshin e zi
.ti bej engjejt te dukshem:qe t´shihen me sy.
miken do therras,eja te me ndihmosh.
naten ta ndryshojme,ti di ta zbukurosh.
e ne vend te henes, te ve dy syte e saj.
rete ti largoj,te le vec ca ne skaj.
dhe do te kete dy hene,e me shume dashuri.
te mos qahen me poetet,t´mos qahet me njeri,
dhe kur te kendoj serenata,per miken me kitare.
te kete,7000nota jo 7 si me pare.
dhe kur t´ja them une,mikes nje kenge me renkim
.te digjen,toke e qiell nga zjarri i zerit tim.
tegjitha gjerat pra:sec dua ti ndertoj.
te vogla e te medha serishmi ti filloj.
ngadale shpirti qetesohet dhe zemra ritmin mban
kuptoj qe s´bej dot gje dhe syri nis e qan....!!!!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Fri 15 Feb 2013 - 7:22

Ti s'me do?s'te dhimbsem sado pakez? nuk ta mbushkam syrin apo si?Prapeseprape ti ndizesh e mer flake..Tek shtrengohesh supeve te mi.. Mike,epsh e tera,lajka sdua.. As i vrazhdet nuk t sillem dot.. vec me thuaj: sa keshtu si mua,puthur e shtrenguar ke gjer sot?Une e di,te gjithe hije u bene,dhe sta shuan zja...rrin pa mbarim..preher pa u ulur,ti s'ke lene,Sic po rri tani n prehrin tim... Nese keto caste ndonje tjeter sjell nder mend ti,syckat tek pulit..Mos pandeh se po merzitem teper..tjeterkend edhe un kam ne shpirt. S'eshte fat kjo lidhje mendjelehte..po nj flake casti vec ta dish..sic t njoha rastesisht i qete.. "Mirmembetsh " te them serish... Edhe ti do marresh udhen tende,do besh pluhur ditet plot merzi ; Vecse mos lakmo ti marresh mendjdm kujt ska njohur puthje e dashuri... Krah x krah me ndonje tjeter djale,udhes kur t shkosh,ku ta dish,

Ndersa ecnin ne shkretetire,djaloshi vazhdoi te degjonte zemren.Arriti ti kuptonte hilet dhe dredhite dhe se fundi ta pranonte ashtu sic ishte...
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Fri 22 Feb 2013 - 1:55

Nuk kane cmim emocionet qe me dhuron cdo cast qe kalojme se bashku.....
Eshte e mrekullueshme qe te kam prane cdo dite....
dhe cdo dite dashurohem me ty....
Nuk gjej fraza qe te jene te denja te perkthejne ndjenjen time ne fjale...
Per te gjitha emocionet e bukura qe me ben te jetoj...
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Robi dashuris Fri 22 Feb 2013 - 2:42

Dorezohem para teje pa nje kusht
pa fjalet qe vec ti mi thua
pa gjerat qe ti ben per mua
smund te jem
i lire pa ty si mund te jem
lirine pa ty perse ta kem!?

Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Robi dashuris Fri 22 Feb 2013 - 3:14

Miqesi apo dashuri!?

Kur ty s'te shoh nuk qaj e nuk renkoj mendjen nuk e humbas por te kerkoj
megjiithate, kur kohe rri pa te pare me mungon ndjej mallin te me marre...
dhe veten pyes une me kureshti ... valle esht miqesi kjo apo dashuri!?
as une sedi ne pragun tend c'me shtyne dhe duke pyetur perseri... oh c'eshte kjo qe me sjell ketu miqesi apo dashuri!?
dhe pyeta zemren se fundi here perseri ... c'me frymezon me shume tek ty miqesi apo dashuri! :(
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Oni Fri 1 Mar 2013 - 6:28

Me tha se kishte te njejtet sy, po ata sy te medhenje, te thelle si te mijat. Kishte edhe te njejten buzeqeshje. Por dicka ndryshonte! Ai nuk arrinte kurre ta perqafonte si une, dicka mungonte ne ate perqafim. Vertet trupat puthiteshin, por shpirtrat ishin larg, shume larg...
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga il conte Thu 7 Mar 2013 - 10:02

Te dua me gjithe qenien time zemra ime...(Zeshkane)
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Zeshkane Thu 7 Mar 2013 - 10:05

il conte shkruajti:Te dua me gjithe qenien time zemra ime...(Zeshkane)

te dua me shum se cdo gje dhe mezi po pres te vij Perqafffimeee Perqafffimeee
Zeshkane
Zeshkane
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 23
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/03/2013
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga il conte Thu 7 Mar 2013 - 10:10

Zeshkane shkruajti:
il conte shkruajti:Te dua me gjithe qenien time zemra ime...(Zeshkane)

te dua me shum se cdo gje dhe mezi po pres te vij Perqafffimeee Perqafffimeee

Je ti gjithcka per mua ne jete...zemra ime... Perqafffimeee Perqafffimeee
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Mon 18 Mar 2013 - 6:25

Pikerisht kur mendon se po vdes nga dhimbja, qe duhet te perballosh nje situate qe shkon pertej aftesive te tua, fantazive te tua, mundesive te tua, zbulon nje pjese te panjohur tenden dhe te rendesishme.
Prej andej vjen kurajoja, deshira per sukses, nevoja dhe pergjegjesia per te shkuar me tej, per veten dhe njerezit qe te rrethojne.
Pikerisht kur mendon se po mbytesh perfundimisht, perfundon duke mesuar te marresh fryme.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Lolita Mon 18 Mar 2013 - 7:41

Koha më bën të harroj disa njerëz, disa njerëz më bëjnë të harroj kohën, ndërsa disa të tjerë janë koha ime, vjen një moment në jetë dhe kupton kush ka rëndësi në jetë, kush ska pas dhe s'do ketë kurrë..!!
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Mon 18 Mar 2013 - 8:51

Gënjeshtrat që ti thua për mua, nuk thonë asgjë për karakterin tim, por thonë shumë për tëndin..”
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Darius Mon 18 Mar 2013 - 8:54

Mos qesh kur dikush tjetër qan … sepse ftohtësia e lotit të tij, mund të ngrijë buzëqeshjen tënde....
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Lolita Mon 18 Mar 2013 - 9:22

mendjelehtat duan vemendje femrat e verteta duan respekt..............
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Arian 123 Mon 18 Mar 2013 - 9:42

nuk e di cfar ti mendon
nuk e di nga jeta cfar kerkon
nuk e di cfar te pelqen
nuk e di per mua c'ndjen.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Lolita Mon 18 Mar 2013 - 10:05

Mbaje mend...Gjatë jetës tënde do të takosh shumë maska dhe pak fytyra...!
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Thu 21 Mar 2013 - 8:10

Nuk ka gje me te bukur, se te dashurohesh perdit me te njejtin person. Te dashuroesh me menyren si te besh te qeshesh, me menyren si te ben te ndihesh. Dashuri e vertet duket kur i reziston kohes, kur cdo dite me ben te ndihem si diten e pare qe jemi njohur, dhe akoma me e lumtur. Te qenurit prane teje me ka ber te te dua cdo dite e me shume, cdo dite e me gjate. Ka momente kur me duket se jemi njohur dje, ka momente qe me duket se kam 1 jete qe te njoh. Cdo dite njoh dicka te re tek ty, qe me ben te te dua me shume Dhe cdo dite vazhdoj te te dua me shume, te me forcohen ndjenjat ndaj teje. Je gjithcka qe dukesh, jam gjithcka qe dukem, dhe jam, kur jam me ty. Je arsye qe me jep jete, kuptim...
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Malsori Thu 21 Mar 2013 - 8:34

Nese do qe te zbulosh gjera te reja
mos e kthe koken mrapa
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Sweetheart Fri 22 Mar 2013 - 17:55

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 102

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Sun 24 Mar 2013 - 8:14

Mua me mjafton nje xhest i vogel per te me rrembyer, Nje buzqeshje per te me bere te lumtur. Me mjafton nje fjale per te me bere per te qare, Mjafton nje shikim per te me bere xheloze se xhelozia nuk eshte mungesa e besimit por frika e humbjes. Me mjafton me te vertet pak. Sepse ne jete gjerat me te vogla jane ato qe vine nga zemra, Jane ato me te sinqerta. Pamja e jashtme me intereson, si per te tjeret dhe per veten, por nuk eshte ajo qe me ben te dua njerez. Ndonjhere jam perkushtuar aq shume per nje njeri sa kam harruar veten time. Une gjithmone jap, por e verteta mbi te gjitha dua te marr. dhe kam mesuar qe sa me shume jep aq me pak merr. Gezohem edhe me pak. Merzitem shume shpejt dhe me shume sepse shpesh bota behet shume e vogel dhe e ngushte per mua qe te kaloj. A e dini pse nuk jam perfekte ? Sepse ndoshta jo cdo veprim i imi tregon natyren time te vertete. Para se te fal dike per diçka qe me ka bere e bej te ndihet shume keq, Por kur fal dihet se nuk harroj kurr. Kam mesuar qe bota rrotullohet por atehere kur ste behet me vone. Jam kokeforte, kam nje karakter te veshtire dhe shume pak njerez arrijne te me kuptojne. Kam falur gabime gati te pafalshme, kam provuar te zevendesoj persona te pazevendesueshem dhe harruar persona te paharrueshem. Kam reaguar edhe keq, jam zhgenjyer nga persona qe nuk e prisja. Kam mbajtur dike ne krahe per ta mbrojtur, jam bere shok deri ne perjetesi. Kam qeshur kur nuk ka qene e nevojshme. Me donin dhe nuk kam mundur tia kthe me te njejten monedhe. Kam bertitur e kam kercyer per shume gezime. Kam jetuar me dashurine dhe kam bere premtime te perjetshme, por me eshte djegur zemra shpesh here. Kam qare duke degjuar muzike ose duke pare nje foto. Kam telefonuar vetem per te degjuar nje ze ♥♥♥ . Kam mesuar se lotet te ndihmojne te rritesh, se kujtimet nuk fshihen kurre, qe fjalet e hedhura ne ere te lendojne. Kam mesuar se dashuria e vertete nuk vdes kurr jan personat qe dorezohen. Une jam serish e dashuruar per nje buzeqeshje. Serish kam besuar se do vdes nga dashuria dhe kam pasur frike se mos humb dike qe gjithsesi e kisha humbur, Por kam mbijetuar, Dhe jetoj akoma. Per njerez dikur do te kisha dhene dhe jeten Por tani e kam kuptuar qe do kisha bere nje budallek!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Sweetheart Tue 2 Apr 2013 - 4:42

Sado qe objektivi im eshte te kuptoj dashurine, sado qe kam vuajtuar prej njerezve qe kane hyre ne zemren time, verej se ata qe kane prekur shpirtin tim nuk ia kane arritur te me zgjojne trupin, ndersa ata qe me kane perkedhelur trupin, nuk kane qene ne gjendje te mberrijne deri ne shpirtin tim.
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 102

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Arian 123 Tue 2 Apr 2013 - 5:19

TRADHTARE!!! TË DUA Varka e Lumturise Vetem per ty do te shkruaj
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:15

sonte qenka heshtje e zhytur ne mendime
duke shkruar copeza vargjesh per driten time
duke shkruar per ty
po sqenkam e vetme pasi kjo nat me shi mkujton diten qe u njohem te dy
diten kur te njoha diten kur me puthe plot embelsi
diten kur me the se x jet tjetve do jemi veq un e ti
po mesa duket sqenka e vertet
pasi sonte tjetra ne shtrat te pret
ndersa un mbyllur npurgatorin e dashuris
e cila me shoqeroi nepper rruget e vetmis

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga ilenia Mon 20 May 2013 - 7:49

Do vij nje moment qe do te te mungoj dhe si lypsar do endesh neper rruge duke me kerkur me shpresen se nje dite do me gjesh pa e ditur se do kem ndryshuar,e kur ai momenti i shumpritur do te vij un sdo jem ajo goca qe njohe ti e ashtu i rraskapitur nga pritja e gjat do marresh pak fuqi e do hidhesh ne krahet e me mi......e me ftohtesi do te vij nga un nje pytje:Kush je ti??? E ne ato caste do ta ndjesht token tek shembet nen kembet e tua,e me ze te ulet do thuash:zemer kisha nevoj per fjalen TE DUA....
ilenia
ilenia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 47
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/05/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Arian 123 Mon 20 May 2013 - 7:52

Ein Leben ohne dich
ist sinnlos,
denn ich brauche dich für mich.
Es ist wertlos,
denn der Schmerz sitzt dann innerlich.
Jedoch ein Leben mit dir,
ist das Schönste auf der Welt,
denn nur deine Liebe zählt.
Du bist das Beste was mir je passierte
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 16 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 16 e 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi