Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një Dedikim.. - Faqe 15 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një Dedikim.. - Faqe 15 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një Dedikim..

+65
Sweetheart
Arian 123
Lolita
Zeshkane
Klio
Robi dashuris
Anila
Nella
leta
bobi 10
Malsori
Petriti
fioll
asja1
Ailin
Lazdrane
Esba
T_o_n_i
Xhan
Neta E
Sasha
Oni
mister.albania
Samuela
il conte
Medina
An0nim
avokati i erresires
*Sweety*
Emona
Space
Erii
Labja
Anakonda
Next
Dori_sweet
Shkembi
AlBora
CuN@BosS/
Aяtємιѕα
Durrsaku
tironse
Besa
Yll Qielli
EMI
Maksi
Arabela
Darius
anxhela@love
esmerina
Docteur
EpiKada
dajti modh
kasperi
aLbinna.
Aristogata
Єямєℓiиdå
Elisaaa
stralli
Alberti
pexha
leona
Shaban Cakolli
WebMaster
alketa-fr
69 posters

Faqja 15 e 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Një Dedikim..

Mesazh nga alketa-fr Mon 20 Sep 2010 - 6:58

First topic message reminder :

kopjen tem ki me kerku, po von ka me tu kujtu, origjinalen e pate, po zdite me e dashuru.....
alketa-fr
alketa-fr
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1447
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 3 Jan 2013 - 6:45

Në jetën tonë mund të hyjnë shumë njerëz, por në shpirt gjithkush ka vetëm një njeri.
Një që u bën hije gjithë të tjerëve.
Një që nuk mund ta harrojmë kurrë.
Një imazh që të ndjek kudo.
Është e vërtetë se njeriu mësohet me gjithçka. Është e vërtetë se, me kohë, mësohemi të dashurojmë edhe njerëz të tjerë.
Por sado të përpiqemi, kurrë më nuk do të nxjerrim më të shumtën nga vetja.
Mund të shtiresh sa të duash. Mund ta mashtrosh të gjithë botën, por kurrë nuk mund ta mashtrosh veten. Sepse vetëm dashuria është e vërtetë. Ajo që të nxjerr edhe gjumin. Ajo që zgjon më të bukurën në shpirtin tënd. Ajo që të frymëzon. Vetëm ajo të çon atje ku s’ke qene ndonjëherë...
Oh, Zot i madh! Ti që sheh nëpër të gjitha maskat tona. Ti e di se Ajo mund të jetë vetëm Një.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Anakonda Sat 5 Jan 2013 - 4:30

[You must be registered and logged in to see this image.]

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E Sat 5 Jan 2013 - 12:21

Te falenderoj per naten e hareshme qe m'a bere,por ne fund e shnderove ne nje te hidhur
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Maksi Sat 5 Jan 2013 - 23:32

sikur ta dija qe nje njeri vuan shume nga xhelozia nuk e meriton as ti afrohesh sepse nese fal dashuri te ai njeri vjen nje moment qe kjo dashuri shkrumbohet si flaka e kashtes .....
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E Sun 6 Jan 2013 - 2:15

Po deshe me braktis,s'eshte gje e re per mua,tashme u mesova te vuaj dhe te zhgenjehem nga njerezit qe i dua dhe i mbaj ne zemer kudo qe jam
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Oni Wed 9 Jan 2013 - 12:54

Jetet tona nuk ishin paralele me njera tjetren... Jete tona nuk ishin drejteza te kithta... Jetet tona nuk u prene me njera-tjetren ne nje pike takimi... Jetet tona nuk u lidhen kurre bashke... Ato u kokolepsen embelsisht dhimbshem... kokefortesisht hidhur...ne nje menyre te ngaterruar pa emer. Pastaj,... pastaj ti arrite te dalesh dhe te drejtosh jeten tende. Une ngela aty i ngaterruar.... Si e bere??!
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Jan 2013 - 12:59

I urrej LAMTUMIRAT !!
Pse duhet nje minut per te thene "Pershendetje" por duhet nje jete e tere per te thene "Lamtumire" dhe nk guxon dot...
Pse nk mund te kriojme nje bote tonen dhe ti mbajme te mbyllur aty njerezit qe duam prane ??!
Me siguri nk do te funksiononte,,jo nk funksionon...:((( eshte gjithmone dickush qe do te largohet,, dikush qe do te ik !!
E na duhet te themi LAMTUMIRE ....
I Urrejj "Lamtumirat"
Kam nevoje per me shume "pershendetje" ,,,,Nuk iu them dot lamtumire juve.....!!!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E Wed 9 Jan 2013 - 13:00

Mallkuar cofte Largesia qe i ndan dy zemrat tona [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Oni Wed 9 Jan 2013 - 13:04

Ishim kaq te lidhur me njeri tjetrin, perqafimet e tua ishin forca ime, fjalet e tua mbrojtja ime . C'do sekond te vetem qe isha me ty e bente nje vend te mrekullueshem per tu jetuar. Shikoja veten ne rifleksin e syve te tu, dhe gjithcka ishte kaq 'Perfekte'. Por dhe nje genjeshter. Ishim kaq te lidhur, e ne te njejten kohe kaq larg... Dhe koha me eshte dukur gjithmone sikur ishte tretur diku ne hapesire brenda puthjeve tua. Ishte sikur ti evitoje pranine time dhe un sikur evitoja shikimin tend. Ishim dy te huaj, dy persona plotesisht te panjohur!
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Jan 2013 - 13:07

Larg meje po jeton
zemra ime te kerkon
qaj me lot pa pushim
se te dua shpirit im
me dor po shkruaj
me zemer po vuaj
pse je larg meje
e me len te vetmuar
sa dit e vetmuar
sa net e qet
te shkruan shpirti im
qe te DON PER JET
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E Wed 9 Jan 2013 - 13:08

Kam nevoj te me perqafosh fort si dikur
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Oni Wed 9 Jan 2013 - 13:09

Te pyeta nje here, po sikur nje dite cdo gje te mbaroje, te mos shkoje ashtu si ne duam?
Dhe ti, shume qete mu pergjigje: Atehere do te vuajme te dy...
Pse kjo pergjigje...? S'e dija, ne ato momente nuk e kuptova. Nuk arrita ta kuptoja ate qetesine ne zerin tend. Nuk arrita t'i nxirrja kuptimin atij shikimit dhe e pranova, ose me mire, e mbulova kureshtjen me shprese. E mbulova, e mbylla ne vete, ne menyre te tille qe te pakten disa momente qe po i kalonim bashke, t'i kalonim bukur, te ishin nje kujtim i bukur per mua. Edhe pse zemra po me dridhej, nje buzeqeshje e dobet doli nga buzet e mia. U mundova, u perpoqa me te gjithe forcen e shpirtit tim, por jo, nuk mund ta pranoj, nuk dua te te humbas! Me premtove se do te vuanim te dy se bashku, e tani ti ku je????
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Thu 10 Jan 2013 - 6:37

Mos mendo se do arrish te harrosh ate qe ke dashur dikur.
Ate qe ka qen fryma e shpirtit tend..!!
Mund ta erresh... Mund te qash per te ..
Po gjithmone do ngelet pjes e nji fotografie,
te perjetshem brenda "zemres" tende...
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga kasperi Thu 10 Jan 2013 - 10:42

Goces Mistrece qe te jete me e lumtur [You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga kasperi Sat 12 Jan 2013 - 11:02

[You must be registered and logged in to see this image.]Letushes[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga leta Sat 12 Jan 2013 - 11:08

kasperi shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]Letushes[You must be registered and logged in to see this image.]


flm shum Kaspo ..per ty [You must be registered and logged in to see this image.] hehe
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga bobi 10 Thu 24 Jan 2013 - 7:19

KleaLove shkruajti:Mos mendo se do arrish te harrosh ate qe ke dashur dikur.
Ate qe ka qen fryma e shpirtit tend..!!
Mund ta erresh... Mund te qash per te ..
Po gjithmone do ngelet pjes e nji fotografie,
te perjetshem brenda "zemres" tende...
E di e dashtun e di hihihi hihihi hihihi :P

Ishallah s'ma lexon djali im kete postim hihihi hihihi hihihi hihihi
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Thu 24 Jan 2013 - 7:20

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha eh jarebi vetem te mira te kesh vallai hahahhahahahahaha sa me ke bo me qesh hihihi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga bobi 10 Thu 24 Jan 2013 - 7:22

KleaLove shkruajti:Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha eh jarebi vetem te mira te kesh vallai hahahhahahahahaha sa me ke bo me qesh hihihi
Thash ndonje gje gabim? eeww hihihi :P
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Thu 24 Jan 2013 - 7:30

Jo ore apsolutisht eshte gje e drejt ajo qe ke then te vdes jarebi sa te mire te kam un ty kizz
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Malsori Thu 24 Jan 2013 - 8:33

Buzeqeshi qe te kuptojn te tjeret se sot je me i fort se dje
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Thu 24 Jan 2013 - 9:07

Zonja Lumturi!!!

S'te kam shkruar kurre, ndoshta....
Ndoshta sepse kurre s'e kam njohur fytyren tende te vertete.
Shpesh kam bere nje takim me vetveten ne pasqyre dhe kam vene qe s'jam aq shemtuar sa te me trembesh keshtu
Apo te me lesh kaq menjane.
Te kam ndjekur shume
Te betohem se ka pasur nete qe kam ecur vetem drejt hapave te tu
Dhe vetem deshtova.
Kam ecur shume shpejt per te te arrire
Por ti ke nje hap kaloresi dhe ja mbathje aq shpejt sa i zhdukje gjurmet.
Jam gjakosur rrugeve te ketij qyteti vetem per nje perqafimin tend.
Dhe ne fund,,,,
VETPERQAFOHESHA
Ti me ke refuzuar gjithnje! Por tani mjaft me
Te premtoj qe s'do te te kerkoj me
S'do te lutem me te me kthehesh
Djalli ta marre kam dhe une krenarine time
Pas kaq shume poshterimeve do te te le te qete. Nese nje dite te kujtohem...
EJA....ti e di mire ku te me gjesh.
Gjithesesi ti do jesh e lumtur dhe pa mua....
E une pa ty mund te jem thjesht MIRE..... Pas te gjithave shpresoj qe nje dite te takohemi, pse jo te jetojme bashke.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Oni Thu 24 Jan 2013 - 11:04

Nuk te humba une ty. As ti mua. Ne te dy humbem njeri-tjetrin. Ne te dy, humbem ne rruget e jetes pa njeri-tjetrin te kapur per dore sic kishim premtuar. PO TANI C'FARE? Te qajme si idiot te dy? Po pse, do rikthehet ndonje gje edhe nese e bejme? Do mundemi dot t'ja rikthejme buzeqeshjen fytyrave tona? Edhe nese qajme, ulerasim, bertasim me te madhe, c'fare? Do jemi te lumtur? Do jemi te cliruar? Apo ndoshta bashke me lotet do harrojme kujtimet e njeri tjetrit... ?! Jo... Se besoj. Do jemi po keta dy humbes qe jemi sot. Ti, qe ke humbur mua, dhe une qe kam humbur ty. Asgje me teper se kaq... Ne te dy, ndoshta nuk ishte e destinuar te ishim bashke. Duhej te njiheshim, per te prekur lumturine, por asnjehere per te qene bashke...
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E Thu 24 Jan 2013 - 12:06

Ke pyetur ndonjeher perse po te shkruaj ketu...? Por...degjo,dua qe te gjithe ta marrin vesh ate qe une, ndiej per ty!! Jam ketu sepse u be kohe qe je ne mendjen time,je mendimi im i vetem, askush nuk mund te te largoje nga mendja ime!! Je deshira ime qe nuk resht se menduari,rrezikoj me vdekje...e di si do te te pergjigjem?? Perse duhet te resht se menduari jeten time, personi i cili cdo dite e ben zemren
time te rrahe,perse duhet te resht se menduari ate cun aq te bukur, te embel, dhe te rendesishem per mua?!! E di perse?? Sepse je ti ai qe me ben te ndjej emocione te mrekullueshme,gje qe se ka bere ndonje tjeter deri tani. Fale teje zbulova dashurine,faleminderit zemra ime qe me jep cdo dite, cdo gje qe vetem ti di te me japesh...shpresoj te mos kaloj vetem vite me ty, por te gjithe jeten time!! Je personi me i mrekullueshem qe kam njohur...Te Dua...me shume se jeten time! Shpresoj qe kjo te mos jete vetem nje enderr e imja, por...endrra e te dyve!! Te dua...X, Te Dua me shume se cdo gje ne Bote...!!
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Oni Thu 24 Jan 2013 - 12:10

Urrej kur zihemi, kur i themi njeri-tjetrit gjerat me te shemtuara qe na kalojne neper mendje, kur i kthejme njeri-tjetrit shpinen dhe perpiqemi te bejme njeri-tjetrin xheloze. Mendoj se kemi nevoje te rritemi, te flasim me shume, te diskutojme, te kundershtojme kur gjerat jane gabim, jo te sidhemi si femije. Mbi te gjitha duhet te mesojme te kerkojme falje. Ndonjehere e urrej veten qe te bej te ndihesh keq apo nuk di te te shpreh dashurine qe ndjej. Por per nje gje te jesh e sigurte, dashuria ime s'do te mungoje kurre, eshte infinite...
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E Thu 24 Jan 2013 - 12:17

I dua syte e tu kur nga gezimi lotojne,
i dua buzet e tua kur putje me dhurojne.
E dua trupin tend prane te me qendroje
e dua dashurin tende se ajo me ben qe te jetoj.
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Oni Thu 24 Jan 2013 - 12:19

Ty te dedikoj gjithe jeten time, qe e ke bere me te mire. Nga ty marr frymezim edhe ne momentet me te erreta. Ne ty gjej nje 'Akoma' edhe kur gjithcka duket e humbur...
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E Thu 24 Jan 2013 - 12:46

Ti je gjithmon ne mendjen time...Kam menduar per ty gjithmon -dhe vetem desha qe ta dish ket,
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Oni Thu 24 Jan 2013 - 12:49

Isha mesuar ta shihja boten nepermjet syve te SAJ...
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E Thu 24 Jan 2013 - 12:52

Te Dua mos harro
Te Dashuroj me beso
Te enderoj Shpirti im
Te dua pa ty nuk dua me te jetoj!!!!
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Thu 24 Jan 2013 - 23:04

Natyra krijoi shum lule kur petalet jane virtytet qe dominon karakterin e tyre j Falenderoj natyren qe ju ka krijuar juve të nderuar dhe jam mirnjohes asaj ditë qe kam krijuar kete Forume të mrekullueshem për të ju njohur shum antare të mrekullueshme dhe të vecante ,...Pershendes të gjithë Adminat-Moderatoret-VIP Mik forumi Anetar aktiv edhe vizitore dhe Operatoret dhe jo vetem keta por...të gjithë anëtarët e keti Forumi sepse...jane të mrekulluesheme ..Jeni persona shumë të mirë,të kendshem dhe të bukur çdo njeri prej jush me ato cilesite dhe të metat e vecanta dhe unike jeni si yjet ne qiellin e nates qe dhe kur rete e zeza i mbulojne jane aty qe presin të nesermen të ndricojne token.. dhe ju të dashur miq të forumit jeni si yjet.. të ndritshem ne erresire dhe kur lind dielli jan mendimet qe na sjellin afer, ngrohtesia dhe dashuria jone shoqerore qe na mban dhe na bashkon gjithmone... me vonesat, me mungesat,me ikjet dhe me ardhjet e pergjithmonshme. ne jemi këtu pran njeri-tjetrit si do qoft edhe stafi gjdo here me ne. Një Dedikim.. - Faqe 15 3666372071
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Esba Thu 24 Jan 2013 - 23:10

ah zemer,,,,,,,,sa do doja per nje cast te vetem te shembja murin e ftohtesis qe na ndan dhe te rendja drejt teje si nje e burgosur qe liria i fali rilindjen shpirterore,sa do doja per nje moment te thyeja te tashmen qe na vrau dhe me copezat e saj te ndertoja nje realitet ku ne te ishim te vetmit endrrimtar, larg te gjithve pran gjithckaje. Sa do doja te mbyllja syt dhe ne veshtrimin e par drejt pafundesis te me shfaqesh ti, perjetesia ime. ah zemer ,,,sa do doja kete nat te te therrisja zemer duke te par ne sy sa do doja.......nata eshte shum e gjat.............[You must be registered and logged in to see this image.]
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Arabela Fri 25 Jan 2013 - 1:00

[You must be registered and logged in to see this link.] Perqafffimeee
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Nella Fri 25 Jan 2013 - 1:08

Mos u dëshpro! Do të vijë koha kur do të jesh e kerkuar nga ai që më së shumti të ka urryer, do të jesh e dashur nga ai që më së shumti të ka injoruar, do të jesh edhe më me fat se vet fati, do të jesh edhe më e pasur se vet paratë. Mbetet tek ti se a je e gatshme të presësh dhe se a do të përballosh këtë beteje, me të mirën dhe të keqen, me varfërinë dhe pasurinë, me dashurinë dhe urrejtjen."
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E Fri 25 Jan 2013 - 7:28

Tani që trazimet e kanë pushtuar shpirtin tim.
Ndihmomë!
Mos më lejo të rrëshqasë në humnerë.
Mos më lejo!
Sepse ti më dashurove edhe atëherë kur unë pa mëshirë të lëndova.
Ndërsa tani kur e lëndova edhe veten...
Ndihmomë!
Ndihmomë! Ta bëj atë që desha ta bëj tërë jetën. Atë që, në marrëzinë time, gjithnjë e shtyva për nesër.
Ndihmomë!
Ndihmomë! Që vetëm për një ditë të ngrihem në këmbë.
Vetëm një ditë! Ta provoj edhe njëherë të të bëj ty të lumtur.
Ta jetoj këtë ditë bashkë me ty. Dhe nëse në mbrëmje, do më duhet ta
dorëzoj shpirtin tim! Të premtoj se në sytë e mi nuk do të shohësh lot!
Me buzëqeshje do të iki.
Me kujtimin tënd do ta mposhti frikën.
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Sun 27 Jan 2013 - 6:55

Kam mësuar se dashuria vjen në kohën e duhur dhe pjekuria vjen gradualisht,se familja është gjithçka, që shokët e mirë dhe të sinqertë janë të paktë, se ditë më të mira vijnë gjithmonë dhe mbi të gjitha lumturia varet nga zgjedhjet që bëjmë..!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Anila Sun 27 Jan 2013 - 8:11

Dedikur tani ose kurr................por me mire te them se sja vlen te harxhoj fryme per ty...................(ish i mallkuari i te kaluares)
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Sun 27 Jan 2013 - 23:56

!Perseri u erresua ,edhe kete nate vetem ne krevatin tim ty te pres i dashur ,Naten pres qe te vish ne endrrat e mija ,Aty ku vetem aty neve te dy mund te jetojme realitetin e jetes sone ,,,Edhe mua me duket perseri njesoj sikur ti me vjen si nje engjell me shikon dhe ngadale me afrohesh ,,theret emrin tim ,,,me perkedhel me dashuri me mbeshtjell ne krahet e tua plot dashuri ,edhe ashtu te dy jetojme endrren tone... saddd
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Robi dashuris Mon 28 Jan 2013 - 0:23

Cohu lufto per veten, ec perpara kurre mos undal, forcen e shpirtit askujt mos ja fal... ec vazhdo drejtimin tend, nese pengohesh dik cohu perseri ne kembe, askujt meshir mos i kerko nese dikush te lendon per te mos u mundo, lufto per jeten esht shum e bukur kurr mos mendo te shkuaren, se nuk do ngelesh e humbur!!!
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Neta E Mon 28 Jan 2013 - 1:34

Jetoj me shpresen qe "T'I" nje dite,do te trokasesh serisht ne zemren time
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 15 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 15 e 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi