Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Clinton në Shqipëri, Berisha: Ngjarja më e rëndësishme në 100-vjetorin e Pavarësisë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Clinton në Shqipëri, Berisha: Ngjarja më e rëndësishme në 100-vjetorin e Pavarësisë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clinton në Shqipëri, Berisha: Ngjarja më e rëndësishme në 100-vjetorin e Pavarësisë

2 posters

Shko poshtë

Clinton në Shqipëri, Berisha: Ngjarja më e rëndësishme në 100-vjetorin e Pavarësisë Empty Clinton në Shqipëri, Berisha: Ngjarja më e rëndësishme në 100-vjetorin e Pavarësisë

Mesazh nga WebMaster Thu 25 Oct 2012 - 5:49

TIRANE - Për kryeministrin Berisha, vizita e sekretares amerikane Clinton në Shqipëri, është ngjarja më e rëndësishme në kremtimet e 100-vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë.

“Lajmi i vizitës së Sekretares së Shtetit Hillary Clinton, mikes së shquar të Shqipërisë dhe kombit shqiptar, me ftesë të Kryeministrit Berisha, ka gëzuar shumë të gjithë shqiptarët.”- thekon kryeministri Berisha.

Siç bën të ditur zyra e shtypit e kryeministrisë, shefi i qeverisë shqiptare duke i uruar mirëseardhjen Sekretares së Shtetit, Hillary Clinton, thekson se “kjo vizitë është dëshmi e marrëdhënieve të shkëlqyera që ekzistojnë midis dy vendeve dhe kombeve tona, ndjenjave të ngrohta e miqësore dhe respektit që sekretarja Clinton dhe qeveria e Shteteve të Bashkuara ushqejnë për shqiptarët si dhe mbështetjes së çmuar që i kanë dhënë dhe i japin në mënyrë të vazhdueshme Shqipërisë dhe kombit shqiptar në përpjekjet për ndërtimin e demokracisë së bazuar në vlerat e tregut.”

Kryeministri Berisha thekson se vizita e Sekretares Clinton në kuadrin e 100-vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë, është një nder i madh por dhe një rast i veçantë për qytetarët dhe autoritetet e vendit tonë, për të shprehur edhe njëherë mirënjohjen më të thellë ndaj mbështetjes se jashtëzakonshme dhe rolit kryesor që SHBA kanë luajtur këto 100 vite, në përpjekjet e shqiptarëve për liri, dinjitet kombëtar dhe për integrim në institucionet euro-atlantike dhe evropiane.

(er.nu/BalkanWeb)
Clinton në Shqipëri, Berisha: Ngjarja më e rëndësishme në 100-vjetorin e Pavarësisë 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Clinton në Shqipëri, Berisha: Ngjarja më e rëndësishme në 100-vjetorin e Pavarësisë 30l12rc Pytje & Përgjigje Clinton në Shqipëri, Berisha: Ngjarja më e rëndësishme në 100-vjetorin e Pavarësisë 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Clinton në Shqipëri, Berisha: Ngjarja më e rëndësishme në 100-vjetorin e Pavarësisë Empty Re: Clinton në Shqipëri, Berisha: Ngjarja më e rëndësishme në 100-vjetorin e Pavarësisë

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Nov 2012 - 6:09

"Atij berishes me i thon se shqipria ka pasur gjera me trendesishme ne historin e saj jo vetem vizita e asaj amerikones fomshme

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi