Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Virgjeria Tek Cunat? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Virgjeria Tek Cunat? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Virgjeria Tek Cunat?

+12
T_o_n_i
Leo_uk
Robi dashuris
Єямєℓiиdå
Malsori
Gjilanasi
Neta E
seriozi
Maksi
Arabela
An0nim
WebMaster
16 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga WebMaster Sun 4 Nov 2012 - 4:31

A eshte normale dhe e besueshme kur nje mashkull mbi 20 vjec thote qe eshte i virgjer? A jane cunat (jo ata te shemtuarit fare qe su afrohet asnje goce) ne gjendje te qendrojne vullnetarisht te virgjer pas moshes 14 vjecare?


Edituar për herë të fundit nga KleaLove në Mon 4 Feb 2013 - 0:41, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga An0nim Sun 4 Nov 2012 - 7:13

Kurse une do e formuloja ne kete menyre :- ka femra te virgjera sot??
per shume arsye do thoja po, e si rrjedhim i pergjigjes mund te them qe ka edhe meshkuj te virgjer .

Duhet durim e jo te gjithe bien pre e epsheve.Dikush pret personin e duhur dmth pret momentin e duhur e ka bindur veten qè tani eshte koha per tja shkrepur.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Arabela Sun 4 Nov 2012 - 7:52

virgjeria e mashkullit esh dicka qe nuk mund te provohet keshtu qe vete termi virgjeri mashkullore nuk me duket i perdorshem,,,e kunderta tek femrat,,,,se a mund te rrije nje mashkull pa vajtur me femer do shprehesha ato qe jane fetare njehere po rrine,,,e per te tjeret si tu vijne rastet,,,dihet ne keto kohe femrat nuk mendohen dy here keshtu qe meshkuj mbi 20 qe nuk kane vajtur veshtire qe ka,,por jo e pamundur,,, Virgjeria Tek Cunat? 3666372071 hajde teme klea hajde,,, je farewww Virgjeria Tek Cunat? 3666372071
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Maksi Sun 4 Nov 2012 - 7:56

te me falni mua po ngaqe kam qene i levizshem un e kam humb virgjerine qe 15 vjec [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga WebMaster Sun 4 Nov 2012 - 7:57

Hahaha he ri mos ja ve fain kleas ri edhe ti sa mire duan te din meshkujt per ne ri edhe un nga inati solla temen hehe hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Arabela Sun 4 Nov 2012 - 7:58

esh per tu ardhur keq por virgjeria tek meshkujt nuk vleresohet keshtu qe shume mir ke bere maks,,, je farewww :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Arabela Sun 4 Nov 2012 - 7:58

KleaLove shkruajti:Hahaha he ri mos ja ve fain kleas ri edhe ti sa mire duan te din meshkujt per ne ri edhe un nga inati solla temen hehe hahaha
po stregojne gje keto cunat mi,,,nuk u besoj nje llaf,,, je farewww je farewww je farewww je farewww vec na mashtrojne,,, je farewww je farewww je farewww je farewww :p :p :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Maksi Sun 4 Nov 2012 - 8:00

Arabela shkruajti:
KleaLove shkruajti:Hahaha he ri mos ja ve fain kleas ri edhe ti sa mire duan te din meshkujt per ne ri edhe un nga inati solla temen hehe hahaha
po stregojne gje keto cunat mi,,,nuk u besoj nje llaf,,, [You must be registered and logged in to see this image.] vec na mashtrojne,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
mos doni dhe ku dhe si e lashe ?hahahahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Arabela Sun 4 Nov 2012 - 8:00

Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
KleaLove shkruajti:Hahaha he ri mos ja ve fain kleas ri edhe ti sa mire duan te din meshkujt per ne ri edhe un nga inati solla temen hehe hahaha
po stregojne gje keto cunat mi,,,nuk u besoj nje llaf,,, [img] [img] [img] [img] vec na mashtrojne,,, [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img]
mos doni dhe ku dhe si e lashe ?hahahahah
yesssssss,,,, Happy Happy Happy Happy Happy eeww :p je farewww
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Maksi Sun 4 Nov 2012 - 8:02

Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
KleaLove shkruajti:Hahaha he ri mos ja ve fain kleas ri edhe ti sa mire duan te din meshkujt per ne ri edhe un nga inati solla temen hehe hahaha
po stregojne gje keto cunat mi,,,nuk u besoj nje llaf,,, [img] [img] [img] [img] vec na mashtrojne,,, [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img]
mos doni dhe ku dhe si e lashe ?hahahahah
yesssssss,,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
hmmmmmmmmmm sa pa fat qe jeni se nuk e mbaj mend se ne ate dhome skishte drita ishte nate [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Arabela Sun 4 Nov 2012 - 8:04

Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
KleaLove shkruajti:Hahaha he ri mos ja ve fain kleas ri edhe ti sa mire duan te din meshkujt per ne ri edhe un nga inati solla temen hehe hahaha
po stregojne gje keto cunat mi,,,nuk u besoj nje llaf,,, [img] [img] [img] [img] vec na mashtrojne,,, [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img]
mos doni dhe ku dhe si e lashe ?hahahahah
yesssssss,,,, [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img]
hmmmmmmmmmm sa pa fat qe jeni se nuk e mbaj mend se ne ate dhome skishte drita ishte nate [img]
sa mire se thashe kushedi cdo thoje dhe do viheshim ne pozite,,, eeww Virgjeria Tek Cunat? 2322649856 flm maks,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga seriozi Sat 2 Feb 2013 - 9:23

une mbi te 20-tat ende i virgjer,
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Neta E Sun 3 Feb 2013 - 12:43

seriozi shkruajti:une mbi te 20-tat ende i virgjer,
Po pse t'i kshu.? Mbase je serioz s'i emri qe ke [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Gjilanasi Sun 3 Feb 2013 - 19:32

une ,, ma bonen em zor .. kam ren pishamn po qe te bej.
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Malsori Sun 3 Feb 2013 - 23:07

Une i kom kaluar te 30 tat ende i Virgjer
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 4 Feb 2013 - 2:06

As smundem te imagjinoj mashkull te virgjer.[You must be registered and logged in to see this image.]...nqs nuk e ka bo me femer e ka bo me Dorjana....mfalni [You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Robi dashuris Mon 4 Feb 2013 - 5:30

Nuk gjej dote fjale per virgjerine e mashkullit hunter

ja e tha Ermelinda... mashkulli e humb virgjerine me dorjanen ngaqe ajo esht e dashura e pare....
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Gjilanasi Mon 4 Feb 2013 - 6:42

Єямєℓiиdå shkruajti:As smundem te imagjinoj mashkull te virgjer.[img] nuk e ka bo me femer e ka bo me Dorjana....mfalni [img]

hihihi hihihi hihihi hihihi e vetmja gje qe nuk te tradhton eshte dorentina hihihi hihihi hihihi hihihi
edhe ti plaqqqqqqqqqqq hihihi hihihiMu ma bon em zor
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 6 Feb 2013 - 1:58

Cka eshte eshte o Gjilani[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Malsori Wed 6 Feb 2013 - 2:13

ka lezet te jesh i virgjer
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Gjilanasi Wed 6 Feb 2013 - 5:17

Єямєℓiиdå shkruajti:Cka eshte eshte o Gjilani[img]


ne cunat kem dorentinen ,,, po ju femrat hihihi hihihi hihihi

mu me dhunun ma bon em zor ca femra
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 6 Feb 2013 - 5:20

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gjilanasi shkruajti:
Єямєℓiиdå shkruajti:Cka eshte eshte o Gjilani[img]


ne cunat kem dorentinen ,,, po ju femrat [You must be registered and logged in to see this image.]

mu me dhunun ma bon em zor ca femra
Na femnat kena ju cunat, e pa virgjer...hahahaa
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Gjilanasi Wed 6 Feb 2013 - 5:21

Єямєℓiиdå shkruajti:[img] eshte eshte o Gjilani[img]


ne cunat kem dorentinen ,,, po ju femrat [img] [img] [img]

mu me dhunun ma bon em zor ca femra[/quote]
Na femnat kena ju cunat, e pa virgjer...hahahaa[/quote]

te shkretat qe ju paska gjet,, ishalla mua sme keni se sbej hiqqq jam i keq ne ktu pun :P hihihi hihihi hihihi
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Leo_uk Sun 10 Feb 2013 - 9:10

qenka teme e lezetshme kjo..
O Malsori pash zotin he burre... shko nje vrap n'Amsterdam se ne kto kohe moderne vallaj majmuni e heq virgjerine. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga T_o_n_i Sun 10 Feb 2013 - 9:14

po ne qe si kemi kap akoma te 20-tat
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Malsori Sun 10 Feb 2013 - 9:16

Leo_uk shkruajti:qenka teme e lezetshme kjo..
O Malsori pash zotin he burre... shko nje vrap n'Amsterdam se ne kto kohe moderne vallaj majmuni e heq virgjerine. [img]
[img]


Une nuk jap lek as Euro per ta humbur virgjerin edhe majmuni nuk pagun gje per te pune [You must be registered and logged in to see this image.]
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Leo_uk Sun 10 Feb 2013 - 9:33

Malsori shkruajti:
Leo_uk shkruajti:qenka teme e lezetshme kjo..
O Malsori pash zotin he burre... shko nje vrap n'Amsterdam se ne kto kohe moderne vallaj majmuni e heq virgjerine. [img]
[img]


Une nuk jap lek as Euro per ta humbur virgjerin edhe majmuni nuk pagun gje per te pune [img]
Virgjeria nuk hiqet falas... ka vdek nona atij muhabeti.. Sot jane te modes grate dun parfume, makina, darka e diskoteka.. ka ik koha e vjeter!
Ja pyt Klean po nuk me besove mu.. Ti thuash Kleas per nje kafe te kerkon te vish ta marresh me jaht personal.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga il conte Sat 16 Feb 2013 - 5:43

Єямєℓiиdå shkruajti:As smundem te imagjinoj mashkull te virgjer.[You must be registered and logged in to see this image.]...nqs nuk e ka bo me femer e ka bo me Dorjana....mfalni [You must be registered and logged in to see this image.]

Sorry....kush eshte Doriana... eeww hihihi
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Vizitor Fri 22 Feb 2013 - 8:47

Doriana Kyci e ka emrin. Punon ke fusha e tenisit dhe mbledh topat.
Punon ndonjehere edhe neper salla Ping Pongu.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga WebMaster Fri 22 Feb 2013 - 8:54

Hahaha amon ore me verteka edhe meshkuj te virgjer edhe e them per esperience hahahaha hihihi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga seriozi Tue 5 Mar 2013 - 5:12

Neta E shkruajti:
seriozi shkruajti:une mbi te 20-tat ende i virgjer,
Po pse t'i kshu.? Mbase je serioz s'i emri qe ke [img]
pikerisht per kete qe jam serioz dhe emrin e kam lane ashtu seriozi
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga seriozi Tue 5 Mar 2013 - 5:18

Klea shkruajti:Hahaha amon ore me verteka edhe meshkuj te virgjer edhe e them per esperience hahahaha [You must be registered and logged in to see this image.]
ka ende te virgjer mbi te 20-tat klea mos u befaso juhjjjjj se e vertet eshte
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga WebMaster Tue 5 Mar 2013 - 5:36

Un sjam befasuar kam then qe ka nuk befasohem me kete gje un haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Erion N Tue 5 Mar 2013 - 7:35

klea mos e ke shkruar gabim kete temen dhe e kishe fjalen per gocat haha??
Erion N
Erion N
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Boston
Postime Postime : 597
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Shume--> pasion kitarat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga WebMaster Tue 5 Mar 2013 - 7:36

Jo jo erioni eshte per ju lali hahaahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Erion N Tue 5 Mar 2013 - 7:38

si per ju??? une sjam i virgjer me lali haha (dhe djemte qe mund te jene prap skan per ta pranuar qe jan se nuk e ulin veten sepse duket si dobesi) mendimi im haha
Erion N
Erion N
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Boston
Postime Postime : 597
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Shume--> pasion kitarat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga seriozi Tue 5 Mar 2013 - 7:54

Erion N shkruajti:si per ju??? une sjam i virgjer me lali haha (dhe djemte qe mund te jene prap skan per ta pranuar qe jan se nuk e ulin veten sepse duket si dobesi) mendimi im haha
une nuk e shoh si dobesi nuk asht kumedit se qka
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga WebMaster Tue 5 Mar 2013 - 7:56

Bravo seriozi nuk eshte dobesi qe nje mashkull te jete i virgjer mo lali po ka shum meshkuj qe nuk kan pasur mardhenje asnjehere me nje femer
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Malsori Tue 5 Mar 2013 - 9:31

sot nuk po ka femra te virgjera e le ma qunat [You must be registered and logged in to see this image.]
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Gjilanasi Tue 5 Mar 2013 - 10:10

me dhunuan 2 goca muaa
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi