Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Virgjeria Tek Cunat? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Virgjeria Tek Cunat? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Virgjeria Tek Cunat?

+12
T_o_n_i
Leo_uk
Robi dashuris
Єямєℓiиdå
Malsori
Gjilanasi
Neta E
seriozi
Maksi
Arabela
An0nim
WebMaster
16 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? - Faqe 2 Empty Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga WebMaster Sun 4 Nov 2012 - 4:31

First topic message reminder :

A eshte normale dhe e besueshme kur nje mashkull mbi 20 vjec thote qe eshte i virgjer? A jane cunat (jo ata te shemtuarit fare qe su afrohet asnje goce) ne gjendje te qendrojne vullnetarisht te virgjer pas moshes 14 vjecare?


Edituar për herë të fundit nga KleaLove në Mon 4 Feb 2013 - 0:41, edituar 1 herë gjithsej


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Virgjeria Tek Cunat? - Faqe 2 Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Anakonda Wed 5 Nov 2014 - 23:27

Maksi shkruajti:te me falni mua po ngaqe kam qene i levizshem un e kam humb virgjerine qe 15 vjec  [img] [img]
hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi [po cne don gru tvirgjer ti mer qyq

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? - Faqe 2 Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga dajti modh Thu 6 Nov 2014 - 15:38

Klea ma ka vjedh virgierine
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? - Faqe 2 Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Anakonda Fri 7 Nov 2014 - 0:20

hihihi hihihi hihihi

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? - Faqe 2 Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga dajti modh Fri 7 Nov 2014 - 14:09

Pse qesh ti .po ti ku e ke humb
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? - Faqe 2 Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Anakonda Wed 12 Nov 2014 - 2:46

unn jo, mu mngatrro nat lagje

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? - Faqe 2 Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga dajti modh Wed 12 Nov 2014 - 15:58

Qenkemi njesoj
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Virgjeria Tek Cunat? - Faqe 2 Empty Re: Virgjeria Tek Cunat?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi