Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit

3 posters

Shko poshtë

Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit Empty Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit

Mesazh nga WebMaster Wed 7 Nov 2012 - 23:16


Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit Spacer
Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit 50307_2SHBA-
Jennifer Lopez shprehet e indinjuar nga akuzat që ditet e fundit janë
hedhur në media, të cilat sipas saj aludojnë se ka pushuar nga puna një
punonjëse hoteli me origjinë shqiptare, pasi kjo e fundit i ka kërkuar
autograf.
Këngëtarja 43-vjeçare përmes një mesazhi të postuar në
Tëitter shkruan: "Mendoja se më njihnit më mirë. Nuk do ta pushoja kurrë
dikë nga puna për një autograf. Hera e parë që dëgjova për këtë në
Tëitter ishte e dhimbshme"- thekson Lopez.

Reagimi i Lopez vjen
pasi shqiptarja Bete Doda, e cila jeton prej vitesh në gjermani,
deklaroi për mediat vendase se ajo është pushuar nga puna vetëm vetëm
një ditë pasi I kishte kërkuar Lopez një autograf.

Shqiptarja,
rrëfeu se trokiti në derën e dhomës ku qëndronte këngëtarja, në
Dusseldorf në Germany, por se u largua nga dy asistentë të saj. Të
nesërmen ajo u pushua nga puna përmes një telefonate me arsyetimin se
kishte shqetësuar J. Lo e cila ishte ankuar.
(e.m/BalkanWeb)
Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit 30l12rc Pytje & Përgjigje Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit Empty Re: Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit

Mesazh nga Anakonda Sun 11 Nov 2012 - 6:25

e kjo debilja si ka nejt me 1 shefe si ajo;

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit Empty Re: Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit

Mesazh nga Ariel Sun 11 Nov 2012 - 10:09

Burrrelsja shkruajti:e kjo debilja si ka nejt me 1 shefe si ajo;
O goc, e lexove lajmin mi.
Se ka pas shefe... je farewww je farewww


Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit Empty Re: Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit

Mesazh nga WebMaster Sun 11 Nov 2012 - 10:50

Goca pergjigjet mome pa lexuar ajo e shkrete ne pune ne hotel nje zhgarravine i kerkoj dreqes ajo asaj edhe per kete e nxorren nga pune sepse kjo e ka kritikuar tek direktori hajde hajde
Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit 30l12rc Pytje & Përgjigje Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit Empty Re: Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit

Mesazh nga Ariel Sun 11 Nov 2012 - 23:59

E mi tangerlliqet e mdhoja dhe kto....u shqetesu surrati asaj ne vend qe ti behet qejfi...
I paska djeg e do me rregullu politiken me fansat...


Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit Empty Re: Pushoi shqiptaren nga puna? Lopez: Mendova se me njihnit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi