Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa te pavarur jeni nga prinderit....??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa te pavarur jeni nga prinderit....??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa te pavarur jeni nga prinderit....???

+6
Єямєℓiиdå
Maksi
Ariel
An0nim
Anakonda
il conte
10 posters

Shko poshtë

Sa te pavarur jeni nga prinderit....??? Empty Sa te pavarur jeni nga prinderit....???

Mesazh nga il conte Sat 17 Nov 2012 - 7:49

Ka ketu e 12 vjet qe i pavarur jam ..qe kur mora rrugen e emigrimit...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te pavarur jeni nga prinderit....??? Empty Re: Sa te pavarur jeni nga prinderit....???

Mesazh nga Anakonda Sat 17 Nov 2012 - 18:17

sjam akoma e pavarur pavarsisht se mami sme mban gjithmon ne shpi apo vetem ne dhom qe te mos dal;serish i tregoj te gjitha gjonat si mndodhin edhe i kerkoj kshilla perproblemet e mia;jam e varur
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te pavarur jeni nga prinderit....??? Empty Re: Sa te pavarur jeni nga prinderit....???

Mesazh nga An0nim Sat 17 Nov 2012 - 23:43

Nuk mendoj se Shqiptaret jan modernizuar kaq shume te pakten jo akoma dhe me shume flas per femren Shqiptare ketu,shume te pakta jan ato familje te cilat len femijen ne nje fare menyre te pavarur ndoshta sepse studion diku apo punon megjithse e keshtu esht prap e varur per vete faktin se prindi paguan e nderhyn ne cdo hap qe femija ben...Ne shqiperi edhe te duash ta besh te vret opinioni dhe nese e ben te del emri te pakten andej nga rrethi im kete shikoj gje absurde ne fakt..sa per rinine shqiptare meshkujt ne kete rast jan mesuar te perkedhelur te ken e te presin cdo gje nga prinderit edhe kushtet nuk ndihmojne papunesia etj keshtu qe han pin e rrin posht fundit te mamit por edhe sjan te guximshem te marrin alternativa e te vendosin per jeten e tyre vete...mednimi im ky ashtu si une i kam pare gjerat deri tani..
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te pavarur jeni nga prinderit....??? Empty Re: Sa te pavarur jeni nga prinderit....???

Mesazh nga Ariel Sun 18 Nov 2012 - 10:55

Per vete skam ca flas se jam kryefamiljare...pooorpo flas pergjithesisht.
Prinderit shqiptare kryesisht te moshes se prinderve te mi kane nje egoizem te semure...duan ti mbajne femijet te lidhur pas vehtes edhe kur behen familjare...nuk arrijne ta konceptojne pavaresine e femijeve...
Sidomos per djemte...pasi te mbushin 20 vjec...e kane shume te nevojshme pavaresine nga prinderit...sepse duke u shkeputur nga ta behen te zotet e vehtes....po ta vesh re djemte qe rrine me prinderit dhe qe buxhetin ua mbajne prinderit asnjehere nuk bejne hajer....
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te pavarur jeni nga prinderit....??? Empty Re: Sa te pavarur jeni nga prinderit....???

Mesazh nga Maksi Sun 18 Nov 2012 - 23:28

Komplet
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te pavarur jeni nga prinderit....??? Empty Re: Sa te pavarur jeni nga prinderit....???

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 19 Nov 2012 - 3:33

Deri ne moshen 20 vjece kam qene komplet e varur nga ata, nuk me kane mbajt mbyll ne shpi jo, kam qene ne shkolle/pune e shetit boten ane mbane, edhe me shoqerine dilja shume shpesh, nuk me ka mbet gje merak, kam marre edukaten e duhur per gjithcka e per kete u jam shume mirenjohese prinderve te mi, e gjithmone do jem krenare per menyren sesi na kane rritur neve te 4 femijeve. 20+ vjece jam bere e pavarur[You must be registered and logged in to see this image.], tani jam e varur nga dikush tjeter (burri, vjehrra, goca e kshu)[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te pavarur jeni nga prinderit....??? Empty Re: Sa te pavarur jeni nga prinderit....???

Mesazh nga Vizitor Mon 19 Nov 2012 - 9:18

O ba, ik i cik nga dhoma se jam ne internet tani.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te pavarur jeni nga prinderit....??? Empty Re: Sa te pavarur jeni nga prinderit....???

Mesazh nga Lazdrane Tue 25 Dec 2012 - 5:10

Sa per lek nese esht fjala sjame nvarur se punoj vet ? juhjjjjj e per tjera gjera jam e nvarur prej prinderve te mi deri ata ta ken frymarjen e fundit Perqafffimeee Perqafffimeee
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te pavarur jeni nga prinderit....??? Empty Re: Sa te pavarur jeni nga prinderit....???

Mesazh nga bekimi Tue 25 Dec 2012 - 5:13

sikam prindit ne jet

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 46

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te pavarur jeni nga prinderit....??? Empty Re: Sa te pavarur jeni nga prinderit....???

Mesazh nga Maksi Tue 25 Dec 2012 - 5:14

tani jam plotesisht se si kam me ne jete
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te pavarur jeni nga prinderit....??? Empty Re: Sa te pavarur jeni nga prinderit....???

Mesazh nga Xhan Tue 25 Dec 2012 - 7:51

jo akoma nuk jom e panvarur nga prinderit e mi , mbase nuk i beje gjerat qfar dua vet gjithmon duke pytur a bene keshtu a ben ashtu ...
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te pavarur jeni nga prinderit....??? Empty Re: Sa te pavarur jeni nga prinderit....???

Mesazh nga Malsori Tue 25 Dec 2012 - 8:59

plotesisht i pa varuar nga prinderit
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 52
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te pavarur jeni nga prinderit....??? Empty Re: Sa te pavarur jeni nga prinderit....???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi