Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Saimir Murati - Këngën e Qyqes, dëgjoj nga larg ...! (Vellim poetik) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Saimir Murati - Këngën e Qyqes, dëgjoj nga larg ...! (Vellim poetik)

Shko poshtë

Saimir Murati - Këngën e Qyqes, dëgjoj nga larg ...! (Vellim poetik) Empty Saimir Murati - Këngën e Qyqes, dëgjoj nga larg ...! (Vellim poetik)

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Tue 27 Nov 2012 - 3:40

Pershendetje te nderuar antare dhe ju miq te ketij forumi...
Duke shpresuar qe te jeni mire me shendet dhe cdo aspekt
tjeter ne jeten tuaj, desha thjesht qe me ane te ketij mesazhi,
t'ju bej te ditur se para pak ditesh, sapo doli nga botimi,
libri im i I-re me poezi, titulluar:
Këngën e Qyqes, dëgjoj nga larg ...!


Saimir Murati - Këngën e Qyqes, dëgjoj nga larg ...! (Vellim poetik) 432330_343186045778770_705028166_n


Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Saimir Murati - Këngën e Qyqes, dëgjoj nga larg ...! (Vellim poetik) Empty Re: Saimir Murati - Këngën e Qyqes, dëgjoj nga larg ...! (Vellim poetik)

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Tue 27 Nov 2012 - 3:42

Urime te perzemerta & suksese te metejshme.

Ku mund ta blej?
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Saimir Murati - Këngën e Qyqes, dëgjoj nga larg ...! (Vellim poetik) Empty Re: Saimir Murati - Këngën e Qyqes, dëgjoj nga larg ...! (Vellim poetik)

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Tue 27 Nov 2012 - 3:44

Sa per momentin, nuk eshte hedhur plotesisht neper librari, pasi po pres qe ti bej edhe promovimin se shpejti, por shperndarja sigurisht qe do e behet neper librarite TIRANES, pasi edhe botimi eshte bere ne Shqiperi...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Saimir Murati - Këngën e Qyqes, dëgjoj nga larg ...! (Vellim poetik) Empty Re: Saimir Murati - Këngën e Qyqes, dëgjoj nga larg ...! (Vellim poetik)

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Tue 27 Nov 2012 - 5:18

Poeti Dhimbjes shkruajti:Sa per momentin, nuk eshte hedhur plotesisht neper librari, pasi po pres qe ti bej edhe promovimin se shpejti, por shperndarja sigurisht qe do e behet neper librarite TIRANES, pasi edhe botimi eshte bere ne Shqiperi...

Ok, e blej kur te shkoj ne SHqiperi vitin tjeter kismet
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Saimir Murati - Këngën e Qyqes, dëgjoj nga larg ...! (Vellim poetik) Empty Re: Saimir Murati - Këngën e Qyqes, dëgjoj nga larg ...! (Vellim poetik)

Mesazh nga bobi 10 prej Fri 28 Dec 2012 - 5:38

Besoj qe isha i pari kur e pashe qe ne rrjetin social te fb poeti Saimir Murati kish botuar te paren krijimtari te tijen,sepse tha postimi,,,,,,,,,,,para 10 sec ''KENGET E QYQES DEGJOJ,,!

Nga kjo nenpkupojme qe besoj qe isha i pari qe dhashe urimin

Suksese te metejshme miku im,me krijimtari sa me te shumta!!!
Frymezim te pandalshem!


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Saimir Murati - Këngën e Qyqes, dëgjoj nga larg ...! (Vellim poetik) Empty Re: Saimir Murati - Këngën e Qyqes, dëgjoj nga larg ...! (Vellim poetik)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi