Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nata pa ty...... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nata pa ty...... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nata pa ty......

+7
Ailin
bekimi
Xhan
Maksi
Arabela
Lazdrane
Princ
11 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Nata pa ty......

Mesazh nga Princ Thu 20 Dec 2012 - 10:58

First topic message reminder :

Nata pa ty sikur hena pa yje


Edituar për herë të fundit nga Princ në Fri 21 Dec 2012 - 7:06, edituar 1 herë gjithsej
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga il conte Thu 20 Dec 2012 - 12:25

Nata pa ty eshte erresire ..pa asnje yll ne qiell..
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga Xhan Thu 20 Dec 2012 - 12:26

nata pa ty nuk kalohet dot , veshtir te paramendoj nje nat pa ty
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga Lazdrane Thu 20 Dec 2012 - 12:26

Nata pa ty spo kalohet a spak Happy
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga il conte Thu 20 Dec 2012 - 12:30

E kam te pamundur ..me mungon dicka ne krevat... :p
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga Lazdrane Thu 20 Dec 2012 - 12:31

Nata pa ty skalohet po neser qe ke me ik per atje edhe me e keqe :P :P
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga bekimi Thu 20 Dec 2012 - 12:36

nata pa ty shume qet hahaha

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga Lazdrane Thu 20 Dec 2012 - 12:36

Nata pa ty sa e mir o Zot hihihi
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga Neta E Thu 20 Dec 2012 - 13:02

Nata pa ty eshte shume e ftoht,acar
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga Xhan Thu 20 Dec 2012 - 13:04

nata pa ty spo bon hiq :p
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga Neta E Thu 20 Dec 2012 - 13:12

Nata pa ty eshte njesoj,sikur te me mungoj nje pjes e jetes sime
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga Lazdrane Thu 20 Dec 2012 - 13:13

Nata pa ty Xhan te pakten mos me fol ne tel ..... sme kalohet aspak Happy PUCC
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga Xhan Thu 20 Dec 2012 - 13:17

si mos te flas ne tel me duket 100 vjet PUCC
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga Neta E Thu 20 Dec 2012 - 13:31

Nata shkon e heshtur pa ty,dita vjen e qeshur me kot,ora ime tretet nga pak e asgje s’me mbetet.
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga Xhan Thu 20 Dec 2012 - 13:41

nata pa ty katastrof ...mazi se kjo katastrofa e 21-dhjetorit hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga Neta E Thu 20 Dec 2012 - 13:51

Nata pa ty e humb kuptimin,pa ty dielli e humb shkelqimin,pa ty dita me erresohet,pa ty nata s'me kalohet,pa ty enderra nuk enderrohet
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga Xhan Thu 20 Dec 2012 - 14:07

nata pa ty shum palidhje pom shkon ,qe veq me Lazdranen ne tel qka me bo tjeter hihihi hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga Neta E Fri 21 Dec 2012 - 1:52

Ngjan ne nje ferr te vertet
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga Princ Fri 21 Dec 2012 - 6:44

Nata pa ty sikur njeriu pa sy
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga Arabela Fri 21 Dec 2012 - 6:45

esh e zbehte,,,nuk ka notat tona te ndersjellta humorostike dhe te ngrohta,,, juhjjjjj
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga Princ Fri 21 Dec 2012 - 7:06

shume e gjate
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga Princ Mon 24 Dec 2012 - 12:39

Nata pa ty shume e erret
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga Xhan Mon 24 Dec 2012 - 13:35

shkret krejt eeeee
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga Neta E Tue 25 Dec 2012 - 2:33

Nata pa ty nuk kalohet dot
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga Anakonda Thu 23 May 2013 - 19:29

me duket shum e ftoht

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nata pa ty...... - Faqe 2 Empty Re: Nata pa ty......

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi