Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kurr mos harro ... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kurr mos harro ... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurr mos harro ...

+10
Anakonda
fioll
WebMaster
Princ
Neta E
bekimi
Arian 123
Ailin
Maksi
Xhan
14 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Kurr mos harro ...

Mesazh nga Xhan Fri 21 Dec 2012 - 10:34

kurr mos harro neten qe i kalaum sa bukur se bashku ...

nese egziston tema mundeni me e fshi lirisht ;)
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Maksi Fri 21 Dec 2012 - 10:37

egziston xhan
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Xhan Fri 21 Dec 2012 - 10:38

ok, mundeni me e hjek apo une duhet ta fshij ?
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Maksi Fri 21 Dec 2012 - 10:39

jo lere se e rregullon klea
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Xhan Fri 21 Dec 2012 - 10:40

Maksi shkruajti:jo lere se e rregullon klea

po po ashtu e keshtu une spo mundesha se provova ;)
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Ailin Fri 21 Dec 2012 - 10:54

kurre mos e haro vuajtjen e nje nene dhe sakrificen qe te ka rritur...
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Maksi Fri 21 Dec 2012 - 10:57

se gjithmon kam qene i sinqerte po koha ben te veten dhe fshin cdo gje.....
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Ailin Fri 21 Dec 2012 - 11:00

kurr mos haro...per mua je cun flori [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Arian 123 Fri 21 Dec 2012 - 11:01

mos harro se nuk ma tregove ndryshimin. hihihi
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Ailin Fri 21 Dec 2012 - 11:13

kurr mos haro te zbresesh nga aftoqina....makina [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Maksi Fri 21 Dec 2012 - 11:14

qe je perfekte
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Ailin Fri 21 Dec 2012 - 11:15

qe je unik ne sjellje
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Arian 123 Fri 21 Dec 2012 - 11:24

Kurre mos harro se kure shpirtit i mungojne fjalet te dergon lotet.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Xhan Fri 21 Dec 2012 - 11:26

kurr mos harro se vaji i burrit eshte kenga
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga bekimi Fri 21 Dec 2012 - 11:29

kurr mos i harro puthjet e mija zemer

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Arian 123 Fri 21 Dec 2012 - 11:35

Kurre mos harro se mundesh gjithcka me arrit ne se je dakord te luftosh.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Neta E Fri 21 Dec 2012 - 13:07

Kurr mos harro ate qe bera per ty dikur
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Princ Sat 22 Dec 2012 - 6:51

Kurr mos harro se nje zemer e ke lendu
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Neta E Sat 22 Dec 2012 - 6:55

Ndjenjat qe kisha per ty
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Xhan Mon 24 Dec 2012 - 10:31

Sa te kam dashtur
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Maksi Mon 24 Dec 2012 - 10:39

qe shum te dua .....
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Xhan Mon 24 Dec 2012 - 10:41

sa i mir qe ishte at'here , edhe tash por ma pak hahahahah
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga bekimi Mon 24 Dec 2012 - 11:03

se je e imja xhan [You must be registered and logged in to see this image.]

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Neta E Mon 24 Dec 2012 - 11:35

Kurre mos harro te tashmen,se e kaluara te vret ne shpirt
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Xhan Tue 25 Dec 2012 - 8:04

hihihi hihihi hihihi

kurr mos me harro se un ty kurr anje here Kurr mos harro ... 300953036
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga WebMaster Tue 25 Dec 2012 - 8:10

Kurr mos harro se nga ke ardhur
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Neta E Tue 25 Dec 2012 - 8:49

Kurre mos harro ata qe te dolen ne ndihm,ne momentet me t'veshtira
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga fioll Tue 1 Jan 2013 - 18:58

Zemra ime ti te do
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Anakonda Sat 5 Jan 2013 - 4:43

se lotet qe derdh jan x ty oksigjeni im

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Malsori Wed 27 Feb 2013 - 0:06

Ja keshtu me tha nje goc

Djemt mendojne se vajzat jan si cigarja . . . . . . 'E pi & e hedh'

.. Te shkretet djem,.... harrojne qe cigarja Tè behet ves I keq dhe u le shume pasoja me pas !
a mendoni te gjitha keshtu
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Orieta Wed 27 Feb 2013 - 4:00

Kur fati te jep nji shuplake dhe te rezon per toke,ateher mer force brenda vetes qe te ringrihesh duke i dhene dy shuplaka dhe kur fati te ngre shume larte me dy shuplaka ateher mer forc brenda vetes duke ju kunderven me nji shuplak.
Orieta
Orieta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne shkodren time te dashur.
Postime Postime : 17
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2013
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga WebMaster Wed 27 Feb 2013 - 6:06

Ate qe thua
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Arabela Wed 27 Feb 2013 - 6:07

,,te vleresosh situaten dhe njeriun ne menyre te duhur,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga WebMaster Wed 27 Feb 2013 - 6:08

Te thuash te drejten tende
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Arabela Wed 27 Feb 2013 - 7:35

kurr mos harro se gjella nuk hahet e nxehte shume,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga WebMaster Wed 27 Feb 2013 - 7:42

Edhe pa kryp hihihi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Arabela Wed 27 Feb 2013 - 7:43

se te kam shume xhan,,,, j-uy]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga WebMaster Wed 27 Feb 2013 - 7:50

se si jemi rritur edhe si kemi ecur

Edhe un ty te kam xhan Perqafffimeee
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Arabela Wed 27 Feb 2013 - 7:51

cka hy ne zemer veshtire del,,,, j-uy]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:04

se kush tdeshti ntvertet

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi