Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Mos harro kush je dhe sa vlen.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Mos harro kush je dhe sa vlen.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mos harro kush je dhe sa vlen..

Shko poshtë

 Mos harro kush je dhe sa vlen.. Empty Mos harro kush je dhe sa vlen..

Mesazh nga Anakonda Thu 1 Jan 2015 - 5:40

1. Prezenca jote eshte dhurate per tere boten.
2. Je unik/e dhe nder me te miret.
3. Jeta jote mund te jete, ashtu si ti e deshiron.
4. Jetoi ditet nje nga nje.

5. Numeroji bekimet, dhe jo telashet e problemet.
6. C'faredo qe te ndodhe, gjithmone do ia dalesh mbane.
7. Tek Ty, egzistojne shume pergjigje.
8. Kupto, ki guxim, ji i/e forte.

9. Mos i ve vetes kufi.
10. Shume endrra po presin qe te realizohen.
11. Zgjedhjet jane teper te rendesishme per t'ia lene fatit.
12. Kerko, dhe do arrish ta gjesh synimin tend.

13. Asgje nuk humb me shume energji sesa shqetesimi.
14. Sa me shume ta mbash nje problem, aq me i rende behet.
15. Mos i merr gjerat gjithmone seriozisht.
16. Jeto nje jete te mbushur me lumturi, dhe jo me pishmane.

17. Kujto, qe pak dashuri mund te shkoje ne nje rruge te gjate.
18. Kujto qe shume, eshte pergjithmone.
19. Gjithmone kujto qe shoqeria eshte teper e rendesishme.
20. Thesaret e jetes, jane njerezit, te bashkuar.

21. Kupto qe kurre nuk mund te jete vone.
22. Bej gjera te zakoshnme, ne nje menyre te jashtezakonshme.
23. Te kesh shendet, shprese, dhe lumturi.

24. Te kesh kohe qe te deshirosh, dhe te enderrosh tek nje yll.


Dhe kurre mos harro:
Jo edhe per nje dite te vetme,

Sa special/e je!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi