Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush bën dashuri në ujë ka fat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush bën dashuri në ujë ka fat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush bën dashuri në ujë ka fat

4 posters

Shko poshtë

Kush bën dashuri në ujë ka fat Empty Kush bën dashuri në ujë ka fat

Mesazh nga WebMaster Mon 24 Dec 2012 - 23:52

Të bësh dashuri në det, në lumë apo liqen, përveçse i jep çiftit shumë relaksim dhe shton kënaqësinë e intimitetit

[You must be registered and logged in to see this image.]

Vera është koha më e mirë për të luajtur me ujin. Por edhe për të
bërë dashuri në të. Këtë e thotë një grup studiuesish italianë të
seksologjisë, të cilët nisen gjithashtu edhe nga një thënie e vjetër, se
të veprosh kështu, të sillka edhe shumë fat.

Sipas tyre, të bësh
dashuri në det, në lumë apo liqen, përveçse i jep çiftit shumë relaksim
dhe shton kënaqësinë e intimitetit, është një mënyrë për të provuar edhe
një kënaqësi të madhe seksuale mes partnerëve.

Pozicioni më i mirë? Kur ajo rri ulur mbi partnerin. /portalb
[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush bën dashuri në ujë ka fat Empty Re: Kush bën dashuri në ujë ka fat

Mesazh nga Maksi Tue 25 Dec 2012 - 0:06

aty nga mengjesi e provova hahah lum si une
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush bën dashuri në ujë ka fat Empty Re: Kush bën dashuri në ujë ka fat

Mesazh nga Ailin Tue 25 Dec 2012 - 0:31

prandaj me ka ec mbare gjithmon mua....eshte e vertet [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush bën dashuri në ujë ka fat Empty Re: Kush bën dashuri në ujë ka fat

Mesazh nga Anakonda Wed 5 Nov 2014 - 23:23

hihihi hihihi hihihi
po un qe skom bo hala gjo e prap se prap kom fat

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush bën dashuri në ujë ka fat Empty Re: Kush bën dashuri në ujë ka fat

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi