Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Makina bie në Drin, nxirren nga 12 m thellësi trupat e pajetë të 2 kushërinjve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Makina bie në Drin, nxirren nga 12 m thellësi trupat e pajetë të 2 kushërinjve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Makina bie në Drin, nxirren nga 12 m thellësi trupat e pajetë të 2 kushërinjve

Shko poshtë

Makina bie në Drin, nxirren nga 12 m thellësi trupat e pajetë të 2 kushërinjve Empty Makina bie në Drin, nxirren nga 12 m thellësi trupat e pajetë të 2 kushërinjve

Mesazh nga WebMaster Wed 26 Dec 2012 - 11:27

Kërkimet intensive të nisura mëngjesin e sotëm në ujërat e lumit Drin kanë bërë të mundur gjetjen e trupave të pajetë të kushërinjve të parë Alfons dhe Paskualino Kolndrekaj përkatësisht 20 dhe 22 vjeç. (er.cu/BalkanWeb)

Per me shum klikoni ne link

http://www.balkanweb.com/TV/index.php?id_categoria=42&id_ansalive=17763
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi