Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Indi, nxirren 60 trupa te karbonizuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Indi, nxirren 60 trupa te karbonizuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Indi, nxirren 60 trupa te karbonizuar

Shko poshtë

Indi, nxirren 60 trupa te karbonizuar Empty Indi, nxirren 60 trupa te karbonizuar

Mesazh nga Vizitor Sat 22 May 2010 - 5:54

Indi, nxirren 60 trupa te karbonizuar India-avioniSkuadrat e shpetimit kane rekuperuar trupat e karbonizuar te 60 pasagjereve te avionit “Boeing 737”, qe mengjesin e sotem u rrezua ne Mangalore te Indise.


Sipas informacioneve te fundit, bilanci i viktimave eshte 158 te vdekur, mes te cileve 19 femije dhe 4 te sapolindur.

Per shkak te gjendjes ne te cilen ndodhen trupat, procesi i identifikimit te kufomave duket mjaft i veshtire.

Autoritetet lokale njoftojne se nga incidenti, i cili ndodhi teksa avioni po ulej ne piste, kane mbijetuar tete persona.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi