Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Unë stë kërkoj të më duash shumë… People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Unë stë kërkoj të më duash shumë… People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Unë stë kërkoj të më duash shumë…

2 posters

Shko poshtë

Unë stë kërkoj të më duash shumë… Empty Unë stë kërkoj të më duash shumë…

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Jan 2013 - 0:05

Unë stë kërkoj të më duash shumë,
por të paktën çerekun nga sa të dua unë.
Ndoshta t’jetoj pak se jeta rrjeth si lumë,
ku i dihet jetës ndoshta s’jetoj dhe shumë.
Me ditë apo me vite, por sa te jetoj,
vec teje tjetër kurrë s’do dashuroj.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë stë kërkoj të më duash shumë… Empty Re: Unë stë kërkoj të më duash shumë…

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Jan 2013 - 0:05

Une nuk i besoj rastesive.Nuk mund
te jete nje rastesiqe duhet te njihja
pikerisht ty,nuk mund te jete nje rastesi qe ti
je i vetmi qe me kthen buzeqeshjen
me dy fjale, nuk mund te jete nje rastesi
qe te kerkoj kur ti zhdukesh, nuk mund
te jete nje rastesi qe je gjate gjithe kohes
ne koken time te vogel, ne zemer, ne shpirte,
ne veshke, stomak, kocka, lekur, je brenda meje.
Nuk mund te jete nje rastesi as ai momenti
kur une mbyll syte dhe lutem te te shoh ne enderr.
Nuk mund te jete nje rastesi as trupi im qe dridhet
thjeshte kur te mendoj afer.
Nuk mund te jete nje rastesi qe gjithcka e lidh me ty,
nje kenge, nje moment romantik ne film, nje poezi, gjithcka.
Kjo duhet te jete dashuri, kjo eshte dashuri.!!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë stë kërkoj të më duash shumë… Empty Re: Unë stë kërkoj të më duash shumë…

Mesazh nga Anakonda Sun 1 Mar 2015 - 21:45

Ste kerkoj Tme Duash Shum 
Dua nje Perqafim Nga Ti
Dua nje puthje ne shi
Dua tme duash me pasterti
Dua tjemi ne boten ton tmbushur me dashuri

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë stë kërkoj të më duash shumë… Empty Re: Unë stë kërkoj të më duash shumë…

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi