Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Perse Shqiperise i shkon cdo gje ters !!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Perse Shqiperise i shkon cdo gje ters !!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perse Shqiperise i shkon cdo gje ters !!!

2 posters

Shko poshtë

Perse Shqiperise i shkon cdo gje ters !!! Empty Perse Shqiperise i shkon cdo gje ters !!!

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Jan 2013 - 6:20

A e dini pse shqiperise i shkon gjithmone ters ? Nese jo ja shpjegimi .

Sepse na pati turku 500 vjet ,T 50 vjet e pati Enveri E, 5 vjet e pati Ramizi R, Dhe tani se leshon SaliuS.

Dhe cfar na del ? Normal qe del TERS!!!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse Shqiperise i shkon cdo gje ters !!! Empty Re: Perse Shqiperise i shkon cdo gje ters !!!

Mesazh nga Arian 123 Sun 6 Jan 2013 - 6:45

Hahahahaha,ke harru me thene se jemi njerz TERS.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi