Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A duhet te punoje gruaja? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A duhet te punoje gruaja? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A duhet te punoje gruaja?

+3
Єямєℓiиdå
Erion N
WebMaster
7 posters

Shko poshtë

A duhet te punoje gruaja? Empty A duhet te punoje gruaja?

Mesazh nga WebMaster Thu 10 Jan 2013 - 2:41

Eshte me mire qe nje grua te rrije ne shtepi, te kujdeset per familjen apo te shkoje ne pune?
A duhet te punoje gruaja? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  A duhet te punoje gruaja? 30l12rc Pytje & Përgjigje A duhet te punoje gruaja? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te punoje gruaja? Empty Re: A duhet te punoje gruaja?

Mesazh nga Erion N Thu 10 Jan 2013 - 3:19

Goc Mistrece shkruajti:
Eshte me mire qe nje grua te rrije ne shtepi, te kujdeset per familjen apo te shkoje ne pune?

une e dua te punoje gruaja per mua dhe une te rri ne shtepi haha

po ja qe s'ndodh kurre..keshtu qe do e lija ne shtepi gruan ose do i jepja para te bente shoping
Erion N
Erion N
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Boston
Postime Postime : 597
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2012
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Shume--> pasion kitarat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te punoje gruaja? Empty Re: A duhet te punoje gruaja?

Mesazh nga WebMaster Thu 10 Jan 2013 - 8:13

Pse jo ku e ka problemin Gruaja qe mos te punoj mos te jet vete autonome Ska asnje gje te keqe qe gruaja te punoj
A duhet te punoje gruaja? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  A duhet te punoje gruaja? 30l12rc Pytje & Përgjigje A duhet te punoje gruaja? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te punoje gruaja? Empty Re: A duhet te punoje gruaja?

Mesazh nga Erion N Thu 10 Jan 2013 - 8:16

Goc Mistrece shkruajti:Pse jo ku e ka problemin Gruaja qe mos te punoj mos te jet vete autonome Ska asnje gje te keqe qe gruaja te punoj

e po rrall ndodh kjo autonomia dhe une mir do ishte sikur te punonte dhe per mua haha
Erion N
Erion N
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Boston
Postime Postime : 597
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2012
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Shume--> pasion kitarat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te punoje gruaja? Empty Re: A duhet te punoje gruaja?

Mesazh nga WebMaster Thu 10 Jan 2013 - 8:17

Ti don shum te keqen Klea
A duhet te punoje gruaja? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  A duhet te punoje gruaja? 30l12rc Pytje & Përgjigje A duhet te punoje gruaja? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te punoje gruaja? Empty Re: A duhet te punoje gruaja?

Mesazh nga Erion N Thu 10 Jan 2013 - 8:19

Goc Mistrece shkruajti:Ti don shum te keqen Klea

po jo me vetem ndonje para per kafe te me jepte e te mbante shpine ca shume eshte haha pse kollaj te jete autonome
Erion N
Erion N
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Boston
Postime Postime : 597
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2012
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Shume--> pasion kitarat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te punoje gruaja? Empty Re: A duhet te punoje gruaja?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 10 Jan 2013 - 9:39

Po more pse mos me punu?...
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te punoje gruaja? Empty Re: A duhet te punoje gruaja?

Mesazh nga Esba Thu 10 Jan 2013 - 9:39

po patjeter qe duhet te punoj
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te punoje gruaja? Empty Re: A duhet te punoje gruaja?

Mesazh nga Gjilanasi Thu 10 Jan 2013 - 9:41

ajo gjitmon punonn,, nuk duhet ta dallojm diqka,,
si te punoj diku donj pun
si te punoj ne shtepi njejt eshte

Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te punoje gruaja? Empty Re: A duhet te punoje gruaja?

Mesazh nga Ariel Thu 10 Jan 2013 - 10:35

Po gruaja punon shume here me shume se burri po nuk i ka duk puna...
Por qe duhet te punoje e te fitoje parate e vete kjo sdiskutohet...pavaresia ekonomike eshte kryesorja... Qe mos ti boj tangerllik dhe diktat burri...po deshe po sdeshe ...ec se sta kam nevojen ti thot hihihi


A duhet te punoje gruaja? 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te punoje gruaja? Empty Re: A duhet te punoje gruaja?

Mesazh nga kasperi Thu 10 Jan 2013 - 10:40

Po si jo,disa punojne ne shtepi e disa jashte shtepise,por ato ne shtepi qe punojne jane me te shkelura se jane pune pa pagese dhe doken sikur te mos jene fare ne pune.Madje disa gra qe punojne ne zyre shumehere vetem rrine e ato ne shtepi mbyten fare.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te punoje gruaja? Empty Re: A duhet te punoje gruaja?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi