Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale.

4 posters

Shko poshtë

Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. Empty Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale.

Mesazh nga WebMaster Fri 11 Jan 2013 - 7:32

Kam ven re shum here neper forume ne profile vendosin pershembull Te martuar edhe ne jeten reale sjan Kam ven te vejne te dashuruar edhe ne jeten reale nuk ekziston i dashuruar .Kam ven te shkruhet ne zemren tende pergjithmon ..Po secili genjen ne status ..Eshte e rendesishme qe nje gje te tille mundesh ta ndash ne virtualitet edhe sa e drejte mundet te jete te jesh reale te tregosh drejt per drejt ..
Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 30l12rc Pytje & Përgjigje Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. Empty Re: Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale.

Mesazh nga Vizitor Fri 11 Jan 2013 - 9:49

Nga t'ja fillojme me pergjigje ne ket tem Klea?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. Empty Re: Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale.

Mesazh nga WebMaster Fri 11 Jan 2013 - 9:53

Nga te duash Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 3666372071
Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 30l12rc Pytje & Përgjigje Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. Empty Re: Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale.

Mesazh nga Vizitor Fri 11 Jan 2013 - 9:54

kjo teme eshte si vrima e zeze, do te fillosh me nji pike muhabetin por nuk di ku ta fillosh dhe perfundon prap ne vrimen e zeze.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. Empty Re: Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale.

Mesazh nga WebMaster Fri 11 Jan 2013 - 9:56

Ja na jep nje mendim qe ta modifikojme edhe ta diskutojme ..
Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 30l12rc Pytje & Përgjigje Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. Empty Re: Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale.

Mesazh nga Vizitor Fri 11 Jan 2013 - 10:00

Muhabet i gjate ti Klea.

Perfundimi eshte qe njerezit rrejne realisht, imagjino ne Internet.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. Empty Re: Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale.

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 11 Jan 2013 - 10:02

Veshtire te ju besohet miletit vallai
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. Empty Re: Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale.

Mesazh nga Ariel Fri 11 Jan 2013 - 10:31

Tani varet...
Kur je i/e martume dhe i ke punet ne rregull...thu jam i/e martum/e....
Kur je i/e martum/e dhe nuk i ke punet ne rregull...thu jam beqar/e :p


Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. Empty Re: Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale.

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 12 Jan 2013 - 7:05

Shyqyr qe une & ti jena te martume dhe e permendim cdo dite Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 3189159776
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. Empty Re: Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale.

Mesazh nga Malsori Sat 12 Jan 2013 - 8:11

Shyqyr qe une & ti jena te martume dhe e permendim cdo dite

po ne pa martue kemi punt llug hihihi
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. Empty Re: Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale.

Mesazh nga Ariel Sat 12 Jan 2013 - 9:05

Єямєℓiиdå shkruajti:Shyqyr qe une & ti jena te martume dhe e permendim cdo dite Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 3189159776
Po se i kena punet n'rregull mi me zjerrmat tane [ZbarDh DhemBet]
Virtualitetin e kena per nji dor gallate hihihi
Pastaj une dihet mo...ma di gjith bota qe jom Big Moma hihihi hihihi hihihi


Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. Empty Re: Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale.

Mesazh nga WebMaster Sat 12 Jan 2013 - 9:13

Hahaha edhe un mi jam e zonme e martume akoma po ate ne krevat e kam pernote ri haha
Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 30l12rc Pytje & Përgjigje Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. Empty Re: Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale.

Mesazh nga Ariel Sat 12 Jan 2013 - 9:18

Ti hy ke modernet ri...ne e kena llafin per t'martumit qe jan t'martum me tamom hihihi


Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. Empty Re: Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale.

Mesazh nga WebMaster Sat 12 Jan 2013 - 9:36

Hahaha edhe un mi edhe ti :5454787:
Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 30l12rc Pytje & Përgjigje Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. Empty Re: Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale.

Mesazh nga Ariel Sat 12 Jan 2013 - 9:40

Ec me grupin pra [QeSh]


Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. Empty Re: Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale.

Mesazh nga WebMaster Sat 12 Jan 2013 - 9:42

Me grupin jam me kohe un ri se se kuptojne te tjeret se genjei un se jan beqare eshte tjeter ri haha hihihi
Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 30l12rc Pytje & Përgjigje Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. Empty Re: Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale.

Mesazh nga Ariel Sat 12 Jan 2013 - 12:02

Po une e di mi...po thuja ktyne te tjerve hihihi


Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. Empty Re: Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale.

Mesazh nga WebMaster Sat 12 Jan 2013 - 12:06

Hahaha un e di ri se ti me kupton mua ri hahaha
Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 30l12rc Pytje & Përgjigje Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. Empty Re: Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale.

Mesazh nga Ariel Sat 12 Jan 2013 - 12:15

Qyqa si jo mi....u bo cuni per nuse ca je tu thon hahahahahaha


Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. Empty Re: Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale.

Mesazh nga WebMaster Sat 12 Jan 2013 - 12:26

CUNI ESHTE FEJU MOME JAVEN QE KA KALUAR Happy ESHTE YLL E FEJUARA
Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 30l12rc Pytje & Përgjigje Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale. Empty Re: Sa rendesi ka Statusi Ne boten Virtuale.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi