Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse lind tradhetia? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse lind tradhetia? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse lind tradhetia?

+6
Malsori
Єямєℓiиdå
An0nim
Neta E
Arian 123
WebMaster
10 posters

Shko poshtë

Pse lind tradhetia? Empty Pse lind tradhetia?

Mesazh nga WebMaster Tue 15 Jan 2013 - 6:30

Tradhetia ne cift eshte nje dukuri e cila lind kryesisht nen kornizen se nuk je duke perjetuar nje jetë te lumtur ne cift.Sipas sondazheve me te fundit,60% e femrave e justifikojne tradhetine qe i bejne partnerit me paknaqesine qe kane me të.Ne njefare menyre tradhetia perkthehet si nje menyre per ti rikthyer vetes te drejten per te qene i/e lumtur.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse lind tradhetia? Empty Re: Pse lind tradhetia?

Mesazh nga Arian 123 Tue 15 Jan 2013 - 6:33

Tradhetia eshte pasoje e mos plotesimit te deshirave mes nje cifti.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse lind tradhetia? Empty Re: Pse lind tradhetia?

Mesazh nga Neta E Tue 15 Jan 2013 - 10:06

Tradhtia ekziston vetem per idiota [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse lind tradhetia? Empty Re: Pse lind tradhetia?

Mesazh nga An0nim Tue 15 Jan 2013 - 10:11

Mungesa sinqeriteti dhe komunikimi mund ta coj nje cifte ne tradheti !

Dikush,dikur tha :
Femra e ka emrin Tradheti !
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse lind tradhetia? Empty Re: Pse lind tradhetia?

Mesazh nga Arian 123 Tue 15 Jan 2013 - 10:25

Shume here njerzit tradhetojne se kan frik se mos ju ik dicka pa shijuar.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse lind tradhetia? Empty Re: Pse lind tradhetia?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 15 Jan 2013 - 10:32

Kur nuk je i/e lumtur ne nje lidhje......shkon diku tjeter.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse lind tradhetia? Empty Re: Pse lind tradhetia?

Mesazh nga Arian 123 Tue 15 Jan 2013 - 10:36


Ndoshta deshiron me zbuluar dicka,dikush tjeter mund te jete me e mire,kurreshtja eshte fajtore.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse lind tradhetia? Empty Re: Pse lind tradhetia?

Mesazh nga Malsori Tue 15 Jan 2013 - 11:23

Kur nuk shkon mir dashuria lind tradhia
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse lind tradhetia? Empty Re: Pse lind tradhetia?

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:25

MUNGESA DASHURIS BESIMIT E MIRKUPTIMIT BEN QE TLIND TRADHETIA

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse lind tradhetia? Empty Re: Pse lind tradhetia?

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 20:45

Burrelsja shkruajti:MUNGESA DASHURIS BESIMIT E MIRKUPTIMIT BEN QE TLIND TRADHETIA

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse lind tradhetia? Empty Re: Pse lind tradhetia?

Mesazh nga Kejla_mezemer Wed 10 Jul 2013 - 1:34

Tradhetia .
ske karakter te perballesh me problemet, me ndjenjat me ndryshimet  dhe te flasesh per to me partnerin / en qe te gjesh nej zgjidhej te perbashket ........por gjen zgjidhjen me te lehte , ti kepus nje qejf ( tradhetuar ) me dike tjeter se problemet zgjidhen vete ( ne fjale te tjera gjejme justifikimet pasi tradhetojme ) bookss
Kejla_mezemer
Kejla_mezemer
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : andej nga veriu
Postime Postime : 587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/02/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : yyyyyy sa shume

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse lind tradhetia? Empty Re: Pse lind tradhetia?

Mesazh nga Daku Thu 11 Jul 2013 - 22:54

Nga karakteri i dobet.
Nese ndihesh i lene pas dore, pa kujdesje,i/e harruar nuk ke nevoje te tradhetosh mjafton te ndahesh.
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse lind tradhetia? Empty Re: Pse lind tradhetia?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi