Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift?

+7
Malsori
Arian 123
Gjilanasi
LaDescarada
Єямєℓiиdå
il conte
Alberti
11 posters

Shko poshtë

Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift? Empty Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift?

Mesazh nga Alberti Wed 16 Jan 2013 - 8:44

Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift?

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift? Empty Re: Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift?

Mesazh nga il conte Wed 16 Jan 2013 - 8:48

Ne rastin tim...ka shume rendesi....sepse i jep femres me shume dinjitet....dhe mashkullit me shume kenaqesi duke e ditur qe vajza eshte e paster ...e paprekur...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift? Empty Re: Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 16 Jan 2013 - 9:19

Per mu personalisht ka pas shume, edhe them shyqyr qe kam prit derisa jam martu. Gjithe jetes timem jam ndjere e lumtur qe jam rrite me traditat dhe mesimet e duhura.

Rendesi ka sa ti japesh vet rendesi.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift? Empty Re: Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift?

Mesazh nga LaDescarada Wed 16 Jan 2013 - 9:24

Mendoj se hala su zhduk kjo tradit dhe sipas mendimit tim kjo gje eshte e mire.

por eshte diqka qe me vret...perse vajza po e djali jo eeww
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift? Empty Re: Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift?

Mesazh nga Gjilanasi Wed 16 Jan 2013 - 10:35

thjesht,,, ka te mirat e veta

edukaten moralin ..
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift? Empty Re: Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift?

Mesazh nga Arian 123 Wed 16 Jan 2013 - 10:38

Virgjeria eshte plage e se kaluares.Mirkuptimi dhe dshuria mes nje cifti eshte vendimtare.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift? Empty Re: Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift?

Mesazh nga Malsori Wed 16 Jan 2013 - 13:10

Jo jo ekziston hala kjo rregull hihihi
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift? Empty Re: Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift?

Mesazh nga An0nim Thu 17 Jan 2013 - 0:05

Mese e drejte nje njeri vlersohet nga karakteri, virtytet , edhe interpretimi i ndjenjes
C'vlere do kishte te udhehiqeshe nga ky parim edhe jeta ne cift te ishte nje disfateëëënje ferr ku njeri i bie gozhdes edhe tjetri patkoitëëëëë
Ne shumicen e rasteve me duket nje formalitet qe s'vlen per gje tjeter vetem se per te te veshtiresuar je
ten
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift? Empty Re: Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift?

Mesazh nga WebMaster Thu 17 Jan 2013 - 7:14

Per ata qe din ta rrespektojne vetveten e tyre normale qe ka rendesi .Po sot eshte veshtir ti gjesh te virgjer mbase gaboj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift? Empty Re: Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift?

Mesazh nga Robi dashuris Thu 17 Jan 2013 - 8:39

per mua ska vlere "virgjeria" se sa e qenurit "femer e vertete"

jeta kerkon shume llogari per te ecur ne rrugen e saje, virgjeria nuk te jep dinjitet, virgjerine ta mer edhe nese rezohesh! etj,,, etj....
rendesia me e madhe per mua ndaj femres esht qe ajo te vlersoje personin qe ka ne krahe, ate person qe do perballoj jeten me te mira edhe me te keqijat e saje... virgjeria esht dicka qe prishet e nuk le shenje! shenje le nese femra nuk vlerson jeten,dashurine,familjen.....
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift? Empty Re: Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift?

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:30

LOL NDITET E SOTSHME TGJESH NJE VAJZ TMIR DMTH TVIRGJER ESHT NJE NE 10 FEMRA...NRASTIN TIM JO SEPSE SKA LEZET TKESH PARTNERIN TNDERSHEM TPAKTEN NJERI NGA NE TDY TIA THOT ASAJ PUNE [You must be registered and logged in to see this image.]

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift? Empty Re: Sa rendesi ka virgjeria, ne nje mardhenie cift?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi