Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mos i shkarko lotet dikujt People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mos i shkarko lotet dikujt People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mos i shkarko lotet dikujt

3 posters

Shko poshtë

Mos i shkarko lotet dikujt Empty Mos i shkarko lotet dikujt

Mesazh nga WebMaster Sat 19 Jan 2013 - 9:23

Cuditerisht jeta nuk ka ngjyra gjithmone, dhe kjo dihet. Por perseri ne harrojme te kaluaren me shpejt se sa i imagjinohet. Me mire te themi se e fshehim diku perbrenda shpirtit tone , dhe per ti dhene ngjyra dites vazhdojme te ecim.
Rastesisht , nje dite papritur fati te shokon duke te sjell perballe kujtimet e hidhura qe ti nuk do ti nxjerresh. Por nuk ke zgjidhje.

AKOMA ME KEQ, kur kjo ndodh sepse dikush kerkon te lendoje, te te riktheje kujtime rrengjethese qe ti te qash. Dhe jo gjithmone mund te kontrollosh zemren qe te mbaje lotet.

Para disa minutash me ndodhi perseri. Nuk je interesant nese luan me ndjenjat e dikujt. Nuk je i zgjuar nese di vuajtjet dhe hallet e dikujt. Por je jashte normave nese ke deshire qe te shkarkosh lotet e dikujt, pavaresisht se fytyra e ketij fatkeqi mundohet ti fshehi.

Cfare do te benit ju qe te mos qani kur dikush mundohet te mposht me kujtimet e hidhura?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos i shkarko lotet dikujt Empty Re: Mos i shkarko lotet dikujt

Mesazh nga Malsori Sat 19 Jan 2013 - 9:27

Jo Klea do te jemi shume te kudeseshem nuk do te lendojm askend hihihi
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos i shkarko lotet dikujt Empty Re: Mos i shkarko lotet dikujt

Mesazh nga WebMaster Sat 9 Feb 2013 - 8:04

Nuk i shkarkoj lotet tek dikush thjesht mbyllem ne vetvete edhe rri ne heshtje edhe loti nga syte normale qe do bie po se kam kete karakter qe lotet e mia ti shikojne te tjeret se di pse jam kshu c.ry.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos i shkarko lotet dikujt Empty Re: Mos i shkarko lotet dikujt

Mesazh nga Malsori Sat 9 Feb 2013 - 8:06

veshtir eshte te dal loti nga syt e mi
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos i shkarko lotet dikujt Empty Re: Mos i shkarko lotet dikujt

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 21:10

nese qaj qaj mbas shpines se atij njeriu qe ka then ato fjal jo para x te ulur veten e x ti ber qefin atij

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos i shkarko lotet dikujt Empty Re: Mos i shkarko lotet dikujt

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi