Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
**LoTeT e ZeMrEs** People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
**LoTeT e ZeMrEs** People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

**LoTeT e ZeMrEs**

2 posters

Shko poshtë

**LoTeT e ZeMrEs** Empty **LoTeT e ZeMrEs**

Mesazh nga WebMaster Wed 19 Feb 2014 - 2:08

DASHURIA SOTE MBARON

mbylli syte e qai me za e 
ndegjo ket kengen time une kendoi e ti ndgjo e shtrengo veten e duro
dhe aspak mos u zemro 
me lote e mia qe pikon qe une ketu te tregoi
me ne fund me perqefao dashuria jon sote mbaron
dhe e din se me sy ma ste shoo

ti te une mendjen kur e qon ti kujton dashurin ton
mire e din se nuk jam fajtore dikushte tjeter na ka nda 
keqen kuit pa ja baa
e lote e mia qe pikoijn se sa te dua te tregoin 
me ne fund me perqafo dashuria jon sote mbaron
dhe e di qe me sy ma ste sho.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

**LoTeT e ZeMrEs** Empty Re: **LoTeT e ZeMrEs**

Mesazh nga WebMaster Wed 19 Feb 2014 - 2:08

[You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

**LoTeT e ZeMrEs** Empty Re: **LoTeT e ZeMrEs**

Mesazh nga WebMaster Wed 19 Feb 2014 - 2:09

Sytë s’u krijuan vetëm për të parë,
por edhe për të qarë, për gjërat që kanë hyrë në zemër nëpërmjet shikimit..
[You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

**LoTeT e ZeMrEs** Empty Re: **LoTeT e ZeMrEs**

Mesazh nga WebMaster Wed 19 Feb 2014 - 2:17

Nja dy lot gjaku nga zemra nxora, ty te prisja por kurre ste takova. Asnje fjale me ste kam cuar, por kurre mos kujto se te kam harruar. Ne brendesi te zemres po te mbaj dhe per ty cdo dite une po qaj. Te kujtoj cdo dite e nate, por ta dish qe jeten se kam te gjate. Jo nga zoti por nga ti, qe me le ne vetmi. Duke te pritur e duke qare, per te vetmen dashuri.


[You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

**LoTeT e ZeMrEs** Empty Re: **LoTeT e ZeMrEs**

Mesazh nga Anakonda Fri 30 May 2014 - 0:41

Nuk ta jap shpirtin se se meritove, sa me pate ne duar vete me lendove, nuk ta jap zemren dhe asgje nga une, ndoshta ndonje tjeter do te fal me shume.

Tani shko ndoshta gjen me mir, si dikur do te jesh i lire, por kurr me mos gabo, mos e the nje zemer e cila te do, mos e zhduk nje ndjenje qe ka lind per ty, mos lejo te derdhet loti nga nje sy.

Mos i thuaj ste dua asaj qe te do dhe jeten e huaj kurr mos e trazo.

Shko, ndoshta hjen shpetim, ndoshta vjen nje tjeter qe ze vendin tim, ndoshta tek ajo dot perjetosh ndjenjen e dashuris, ajo do ti jetoj endrrat e mia te ardhmeris.

Shpresen e jetes sime ajo dot mbaj ne gji, une dot mbaj nje emer, ajo dhe nje femi. Ajo do te fitoje ty por jo dhe lumturi se zoti nuk te fali qe te jesh per dy.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

**LoTeT e ZeMrEs** Empty Re: **LoTeT e ZeMrEs**

Mesazh nga Anakonda Fri 30 May 2014 - 0:41

E di kur mund t'i them vetes qe te kam harruar? Atehere kur te kem dal dhe mos te kerkoj mes turmave te njerezve per ty. Atehere kur asnje kenge romantike te mos me kujtoje me ty. Atehere kur te me telefonojne dhe te mos shpresoj qe te jesh ti. Atehere kur te mos kem me kureshtje se ku je dhe cfare po ben ti. Atehere kur te mos me interesoje se me ke po me zevendeson. Atehere po, do i them vetes "Te kam harruar.".

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

**LoTeT e ZeMrEs** Empty Re: **LoTeT e ZeMrEs**

Mesazh nga Anakonda Fri 30 May 2014 - 0:41

Nuk Prisja qe me ty do ''Dashurohem'' Tani nuk dua asgje tjeter vec me ty dua te Bashkohem.. Lumturia ime je vec ti o shpirti im.. Do te dua deri sa mos ket me jet ne trupin tim.. Do te dua deri sa vdekja te na ndaj.. Dhe ne Boten tjeter do te Pres me shum mall.. Ti jetoj ditet ashu sic do ti jetojm sa te jemi gjall..()

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

**LoTeT e ZeMrEs** Empty Re: **LoTeT e ZeMrEs**

Mesazh nga Anakonda Fri 30 May 2014 - 0:42

- Me mungon dikush qe larg e kam. - Me mungon dikush qe shum e ndjej. - Me mungon dikush qe zemren ma ka marr. - Me mungon dikush qe buzeqeshje me fal. - Me mungon dikush qe shum e kerkoj. - Me mungon dikush qe s'me beson kur i them qe e dashuroj..!!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

**LoTeT e ZeMrEs** Empty Re: **LoTeT e ZeMrEs**

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi