Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lotët........ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lotët........ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lotët........

4 posters

Shko poshtë

Lotët........ Empty Lotët........

Mesazh nga WebMaster Thu 29 Mar 2012 - 7:07

Ndoshta eshte budallallek te qash per dike,por eshte e mrekullueshme te mendosh qe lotet mund te thone ate qe se thon Fjalet.

Do te doja nga nje mendim nga Ju .Si thoni eshte normale te qash per dike ,dhe se eshte normale te dorzohesh nje ndjenje te cuditshme qe te kaplon shpirtin.?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotët........ Empty Re: Lotët........

Mesazh nga Anakonda Sun 1 Apr 2012 - 0:54

Lotet jan nje shprehje e dashurise per nje person qe do me te vertete.Lotet jan per njerezit qe kan ndjenja qofte djal apo vajze,te qash per dike nuk esht turpo por eshte veprim qe mund ti tregosh ati personi sesa e do,dhe cfare mund te besh qe tia fitosh zemren

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotët........ Empty Re: Lotët........

Mesazh nga Sasha Tue 10 Apr 2012 - 17:37

NUK ESHT ASPAK TURP TE QASH;QAN NJE NJERI QE KA ZEMER DHE NDJENJA.Mesa duket lotet jan per femra.
Sasha
Sasha
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 261
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotët........ Empty Re: Lotët........

Mesazh nga Gladiola Wed 25 Apr 2012 - 20:24

Kur arrine te qash per dike do te thote qe eshte shume i rendesishem per ty,dhe nuk eshte ceshtje normale apo anormale,eshte ajo cfare zemra ndjen dhe percillet ndermjete loteve,dhe eshte normale besoj,sepse tregon se sa vlen ai person per ty,se sa te dhemb zemra per te,
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotët........ Empty Re: Lotët........

Mesazh nga Anakonda Fri 8 Jun 2012 - 21:00

jan per njerezit qe kan ndjen ja;lotet pikojn pa pushim;pasi nga un u largua shpirti im

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lotët........ Empty Re: Lotët........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi