Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A jane te kontrollueshme ndjenjat? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A jane te kontrollueshme ndjenjat? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A jane te kontrollueshme ndjenjat?

+9
Neta E
Oni
Tonii
il conte
Esba
WebMaster
Arabela
GANI TRUNI
Nella
13 posters

Shko poshtë

A jane te kontrollueshme ndjenjat? Empty A jane te kontrollueshme ndjenjat?

Mesazh nga Nella Sun 20 Jan 2013 - 5:36

Si mendoni ju a jane te kontrollueshme ndjenjat, si ne dashuri ashtu dhe ne raporte te tjera shoqerore?

Mendoj se mund te kontrollohen ndjenjat!!!

Nje person se pari vepron me tru (koka) pastaj vijne ndjenjat. Por ka dhe te tjere qe bejne te kunderten.


Por ja fatkeqesisht jemi te dhene pas te bukures sa qe nganjehere ( ose shume here bejm cdo pune pa ndjenja )

Po them se kontrollehen serish, ju c'mendoni?
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jane te kontrollueshme ndjenjat? Empty Re: A jane te kontrollueshme ndjenjat?

Mesazh nga GANI TRUNI Sun 20 Jan 2013 - 9:10

PO NDJENJAT KONTROLLOHEN POR JO ME TRU POR ME MEND,SE ME TRU I KONTROLLON KAFSHA,,KENI PARE SE DHE KAFSHA KA TRU POR NUK KA MEND,,,,,,PRANDAJ AI QE KA MEND E KONTROLLON VETEN.
GANI TRUNI
GANI TRUNI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : GR
Postime Postime : 30
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 53
Hobi Hobi : POLITIKA ,FUTBOLLI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jane te kontrollueshme ndjenjat? Empty Re: A jane te kontrollueshme ndjenjat?

Mesazh nga Arabela Tue 22 Jan 2013 - 6:57

ndjenjat jane te kontrollueshme,,,por kur behet fjale per ndjenja behet fjale per dicka te bukur,,,dicka qe te fal kenaqesi,,,dhe kush nuk do te ndihet i lumtur??te gjithe besoj,,,e aty esh veshtiresia,,,nese do ti mohosh vetes dicka qe te ben te ndihesh mire???????
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jane te kontrollueshme ndjenjat? Empty Re: A jane te kontrollueshme ndjenjat?

Mesazh nga WebMaster Tue 22 Jan 2013 - 8:01

Nganjehere jo
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jane te kontrollueshme ndjenjat? Empty Re: A jane te kontrollueshme ndjenjat?

Mesazh nga Esba Tue 22 Jan 2013 - 11:36

shpesh here jo sjen te kontrollushme
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jane te kontrollueshme ndjenjat? Empty Re: A jane te kontrollueshme ndjenjat?

Mesazh nga il conte Tue 22 Jan 2013 - 11:56

Cdo gje kontrollohet ..mjafton te kesh vullnet..
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jane te kontrollueshme ndjenjat? Empty Re: A jane te kontrollueshme ndjenjat?

Mesazh nga Tonii Tue 22 Jan 2013 - 12:05

C' te them...?!
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jane te kontrollueshme ndjenjat? Empty Re: A jane te kontrollueshme ndjenjat?

Mesazh nga Oni Tue 22 Jan 2013 - 13:54

Varet se ne c'fare pike je!
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jane te kontrollueshme ndjenjat? Empty Re: A jane te kontrollueshme ndjenjat?

Mesazh nga Neta E Wed 23 Jan 2013 - 2:41

Po,sikur cdo gje qe kontrollohet,kontrollohen edhe ndejenjat
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jane te kontrollueshme ndjenjat? Empty Re: A jane te kontrollueshme ndjenjat?

Mesazh nga LaDescarada Thu 24 Jan 2013 - 10:42

po mendoj se po...deri diku poo
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jane te kontrollueshme ndjenjat? Empty Re: A jane te kontrollueshme ndjenjat?

Mesazh nga Alberti Thu 24 Jan 2013 - 10:43

Ka raste kur ndjenjat nuk mund ti kontrollosh.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jane te kontrollueshme ndjenjat? Empty Re: A jane te kontrollueshme ndjenjat?

Mesazh nga Ailin Thu 24 Jan 2013 - 10:46

Po mund ti kontrolloj nje i ritur porv nje adoleshemt nuk besoj
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jane te kontrollueshme ndjenjat? Empty Re: A jane te kontrollueshme ndjenjat?

Mesazh nga Arabela Fri 22 Feb 2013 - 7:55

per ti pasur nen kontroll duhen lidhur ato dhe skane nga vene me,,, hihihi :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jane te kontrollueshme ndjenjat? Empty Re: A jane te kontrollueshme ndjenjat?

Mesazh nga Vizitor Fri 22 Feb 2013 - 7:59

Ndjenjat jane shume te pakontrollueshme. Ate te reshqasin si peshku kur sapo e kap nga deti. Ndjenjat jane si flladi pranveror qe fryn lehte ne dritaren tende dhe ndjenjat ..... ik andej mi idiote.

Ishte nji shoqja ime ketu qe shtypi tastieren kur e kisha lene kompjuterin te hapur.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jane te kontrollueshme ndjenjat? Empty Re: A jane te kontrollueshme ndjenjat?

Mesazh nga il conte Thu 7 Mar 2013 - 10:07

Kur je i/e dashuruar dhe ke afer njeriun e zemres jo ...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jane te kontrollueshme ndjenjat? Empty Re: A jane te kontrollueshme ndjenjat?

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:09

un i kontrolloj mbasanej cnjerez do ishim nese lejojm ndjenjat me na kontrollu

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jane te kontrollueshme ndjenjat? Empty Re: A jane te kontrollueshme ndjenjat?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi