Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
C'far do te thot te jesh human.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
C'far do te thot te jesh human.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

C'far do te thot te jesh human..

+3
ilenia
Burrelsja
eri_g
7 posters

Shko poshtë

C'far do te thot te jesh human.. Empty C'far do te thot te jesh human..

Mesazh nga eri_g Wed 23 Jan 2013 - 10:49

Ekziston me ky term per njeriun e sotem?si mendoni.
eri_g
eri_g
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne bot tjeter
Postime Postime : 12
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/01/2013
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far do te thot te jesh human.. Empty Re: C'far do te thot te jesh human..

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 21:14

human do thot njeri mme vlera tjesh human do thot te tolerosh ne disa gjera te jesh i drejt po aq sa duhet jo nmax te tvejn nen sundim

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far do te thot te jesh human.. Empty Re: C'far do te thot te jesh human..

Mesazh nga ilenia Sat 18 May 2013 - 21:30

Te falesh te dhurosh edhe te ndihmosh ate qe ka nevoj te jet i ndihmuar
ilenia
ilenia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 47
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/05/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far do te thot te jesh human.. Empty Re: C'far do te thot te jesh human..

Mesazh nga Arian 123 Sat 18 May 2013 - 21:32

Te ndihmosh per vete ndihme.Nuk duhet te ndertosh nje pus uji ne Afrike, por ti mesosh afrikanet si ndertohet pusi.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far do te thot te jesh human.. Empty Re: C'far do te thot te jesh human..

Mesazh nga just talia Sun 9 Jun 2013 - 7:04

human do te thote te jesh nje njeri i mire i cili mendon dhe vepron pozitivisht
just talia
just talia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 32
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far do te thot te jesh human.. Empty Re: C'far do te thot te jesh human..

Mesazh nga Anakonda Mon 10 Jun 2013 - 4:48

Burrelsja shkruajti:human do thot njeri mme vlera tjesh human do thot te tolerosh ne disa gjera te jesh i drejt po aq sa duhet jo nmax te tvejn nen sundim

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far do te thot te jesh human.. Empty Re: C'far do te thot te jesh human..

Mesazh nga An0nim Mon 10 Jun 2013 - 20:45

Që mban qëndrim njerëzor e fisnik, që tregon dashuri të thellë dhe kujdes për njerëzit, që punon për të mirën e njerëzimit; që bëhet për të mirën e njeriut, që synon t'ia lehtësojë jetën njeriut; njerëzor, i njerëzishëm. Njeri humanitar. Vepër (sjellje) humanitare. Qëndrim humanitar. Për qëllime humanitare. Ligj humanitar.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'far do te thot te jesh human.. Empty Re: C'far do te thot te jesh human..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi