Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mendimi i castit.. - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mendimi i castit.. - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mendimi i castit..

+41
aleksander k
Anakonda
Burrelsja
Erion N
ROLEX
Emona
Lolita
Sweetheart
Humoristi
Orieta
V-I-P
Tonii
SpOrTiStI
dajti modh
fioll
Arian 123
tipi engjellor
kilkis
Robi dashuris
Shkembi
Besa
Kristii
Klio
Ariel
Nella
Darius
il conte
Gjilanasi
Malsori
Arabela
An0nim
Єямєℓiиdå
LaDescarada
Neta E
Oni
Alberti
CuN@BosS/
Labja
EMI
Aristogata
WebMaster
45 posters

Faqja 2 e 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Wed 23 Jan 2013 - 11:21

First topic message reminder :

hihihi Mer fshesen ne fillim Mendimi i castit.. - Faqe 2 721745233


Edituar për herë të fundit nga Klea në Tue 5 Feb 2013 - 7:10, edituar 2 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Neta E Fri 25 Jan 2013 - 7:08

Rri kot
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Fri 25 Jan 2013 - 7:10

Po pres darken te behet
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Neta E Fri 25 Jan 2013 - 8:13

Ndjehem ne siklet keto momente
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Fri 25 Jan 2013 - 8:18

Qe nganjehere njeriu ankohet kot . Nganjehere njeriu nuk hedh syt edhe te shikoj se ka edhe me keq ne kete bote te poshter. Nganjehere duhet te themi zot na ler ment e kokes se si po shkaterrohen njerezit .po do jet shum von te kuptojme se nuk ekzistojme vetem ne qe jemi shendosh e mire po duhet te kuptojm se gjysma e popullsise po vuan nga nje varferi qe ska mbarim .Duhet te jemi te kenaqur me ate krijojme edhe kemi .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Sat 26 Jan 2013 - 7:37

Tani mendimet jan shum po sot i kam futur mendje te lehte mendjes edhe jam ne facebook me miqt e mi edhe po kerkojme nje zgjidhje per disa gjona ne forum disa ndryshime
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Neta E Sat 26 Jan 2013 - 7:45

Njerezit mendojn qe jam nive,nga qe une hesht gjithnje edhe ne momentet kur duhet folur
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Arabela Sat 26 Jan 2013 - 7:55

shyqyr qe do bejne ritransmetim neser voice se me ngeli gjysma pa pare mbreme se me zuri gjumi ne divan,,, hihihi :P
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Sat 26 Jan 2013 - 10:19

Shtëpia është një vend ku rritesh duke dëshiruar të largohesh, dhe plakesh duke dëshiruar të kthehesh..!!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Malsori Sat 26 Jan 2013 - 11:17

Jeta vret
njerzit lëndojn
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Malsori Sat 26 Jan 2013 - 11:46

Robi i Dashuris kishte shkruar disa poezi te bukura
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Gjilanasi Sat 26 Jan 2013 - 12:00

skam diq,, vetem uroj te jeni mir
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Malsori Sat 26 Jan 2013 - 12:02

njerzit qe rrin ne heshtje jon ata qe kan me shume per te thene
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Neta E Sat 26 Jan 2013 - 23:00

Postoj e vetme ketu
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Neta E Sun 27 Jan 2013 - 4:38

S'a me fikson kjo kenga

[youtube][/youtube]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Malsori Sun 27 Jan 2013 - 4:43

me mungon dikush qe do te me bente te lumtur
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga il conte Sun 27 Jan 2013 - 4:48

Te rri pak ketu ne forum me miqte e mi...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Sun 27 Jan 2013 - 6:53

Le miresia e shpirtit tuaj te gjunjezoje ligesine e njerezve. Bej qe me bardhesine e zemres tende te lotoje e keqja tek njerezit. Shpirti qe qendron larte, nuk bie kurre poshte. Madheshtia e shpirtit tuaj le te perqafoje cdo rreze te ngrohte te diellit dhe me te ngrohni akullin e te keqes tek tj. Ai shpirt qe qendron larte, nuk preket dhe nuk ofendohet kurre nga ofendimi i te keqes, sado qe e keqja dhe ofendimi te jete i madh. Sepse luani si kthen kurre pergjigje ujkut. Shqiponja eshte shqiponje dhe sorra sorre. Mendo mire, ji i mire, pavaresisht. E bardha e miresise nuk shikon kurre ne te zezen e te keqes, sidoqofte.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Neta E Sun 27 Jan 2013 - 7:07

CDO NJERI ESHTE UNIK NE LLOJIN E TIJ...NUK KEMI PERSE TE KEMI ZILI TE TJERET...FUNDJA KETU QENDRON EDHE ORIGJINALITETI JONE...TE QENIT VETVETJA GJITHMONE GJITHANDEJ DHE ME
GJITHKEND.
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Sun 27 Jan 2013 - 9:08

Kam dhimbje stomaku
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga CuN@BosS/ Sun 27 Jan 2013 - 11:12

Me cin je natrru ri se kot sdhem barku 737429
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Sun 27 Jan 2013 - 11:16

Ne rrugen time per tek ti, kam filluar te humb pjeset e mia me te rendesishme, ne gopat e gjendur ne te, por dhe nese nje therrmije e imja mberrin tek ti, ka per te mjaftuar qe une, te rilind serish, per ty!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Neta E Sun 27 Jan 2013 - 11:31

Naten e mire forumi
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Sun 27 Jan 2013 - 11:39

Dashuria nuk eshte vetem ti thuash dikujt "Te dua" vazhdimisht. Nuk quhet kjo dashuri.Dashuria eshte te besh shaka, ti tregosh gjithcka njeriut qe do, te besh budallalliqe me te, te qeshesh, te qash, te vuash per te, ta ofendosh kur je me nerva ne kulm, te kthehesh pas tek ai,te pajtohesh,ta perqafosh,te rrish larg tij e te ndjesh mungesen e tij,te presesh me padurim ta shikosh,ti gjesh difektet e tij e ti duash ato, te gatuash per te ushqimet e tij te preferuara,te dish se ja vlen ta kesh prane gjithe jeten.
Mbi te gjitha dashuria eshte te qendrosh,jo te ikesh.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Darius Sun 27 Jan 2013 - 12:10

Nese nje dite do me duhej te zgjidhja mes jetes dhe vdekjes do zgjidhja vdekjen te isha dhe 1 here me ty .c.r.y
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Nella Sun 27 Jan 2013 - 22:39

Besimi eshte nje biljet vetem vajtje...1here qe eshte nisur veshtire te kethehet.....
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Neta E Sun 27 Jan 2013 - 23:23

Te isha large keto momente
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Sun 27 Jan 2013 - 23:42

Mirmengjesi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Ariel Mon 28 Jan 2013 - 0:09

Ja nje kafe ne shpi vrap e vrap...dhe i cik ktu.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 28 Jan 2013 - 0:27

Miredita[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Klio Mon 28 Jan 2013 - 0:28

Pershendetje all
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Neta E Mon 28 Jan 2013 - 0:29

Pershendetje dhe Kilo

S'ka me mir se me pas njeiru durim te mirat vin dal ngadal!
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Darius Mon 28 Jan 2013 - 0:29

Klio shkruajti:Pershendetje all
:45477: :45477: kush erdhi mire se erdhe yllo Neutral
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Klio Mon 28 Jan 2013 - 0:31

Darius shkruajti:
Klio shkruajti:Pershendetje all
[You must be registered and logged in to see this image.] kush erdhi mire se erdhe yllo [You must be registered and logged in to see this image.]

Si te kam flori ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Darius Mon 28 Jan 2013 - 0:34

Klio shkruajti:
Darius shkruajti:
Klio shkruajti:Pershendetje all
[You must be registered and logged in to see this image.] kush erdhi mire se erdhe yllo [You must be registered and logged in to see this image.]

Si te kam flori ? [You must be registered and logged in to see this image.]

Mire flm xhan Neutral ti mire je [smile_1]
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Klio Mon 28 Jan 2013 - 0:37

Mire dhe une flm !

Cfare thote greqia ?
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Darius Mon 28 Jan 2013 - 0:40

Klio shkruajti:Mire dhe une flm !

Cfare thote greqia ?
Gr ne krize [ZbarDh DhemBet]
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Mon 28 Jan 2013 - 0:41

Ti them Klios mire se erdhe yllo
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Klio Mon 28 Jan 2013 - 0:43

Flm Klea [You must be registered and logged in to see this image.]

Niku kudo keq eshte bere,por ishalla me kaq thuaj !!
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Darius Mon 28 Jan 2013 - 0:46

Klio shkruajti:Flm Klea [You must be registered and logged in to see this image.]

Niku kudo keq eshte bere,por ishalla me kaq thuaj !!

Eh ashtu eshte xhan Neutral ti mire me shkollen ke mesuar [smile_1]
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga WebMaster Mon 28 Jan 2013 - 0:47

Ti them dikujt qe ke lindur me mendje femre do te kishe veshur fundin te keqen e kleas se ajo gje te perket perderisa perdor emra femrash
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi i castit.. - Faqe 2 Empty Re: Mendimi i castit..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi