Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lajmi i fundit: Lëkundje tërmeti në Sarandë, banorët në panik People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lajmi i fundit: Lëkundje tërmeti në Sarandë, banorët në panik People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lajmi i fundit: Lëkundje tërmeti në Sarandë, banorët në panik

Shko poshtë

Lajmi i fundit: Lëkundje tërmeti në Sarandë, banorët në panik Empty Lajmi i fundit: Lëkundje tërmeti në Sarandë, banorët në panik

Mesazh nga WebMaster Wed 30 Jan 2013 - 23:32

Saranda është lëkundur nga një tërmet i fuqishëm gjatë mëngjesit të sotëm. Nga të dhënat e para rezulton se tërmeti ka ndodhur rreth orës 9 të mëngjesit por ende nuk dihet shkalla rihter e tij.Burime për alb-observer.com thanë se epiqendra e tëmetit ka qenë deti Jon e për këtë arsye banorët kanë përjetuar momente paniku.Deri në këto momente nuk ka të dhëna për dëme në njerëz apo dhe materiale, e ndërsa sipas mediave greke thuhet lëkundjet e tërmetit janë ndierë edhe në ishullin e Korfuzit./alb-observer.com/
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi