Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Turp apo Xhelozi? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Turp apo Xhelozi? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turp apo Xhelozi?

4 posters

Shko poshtë

Turp apo Xhelozi? Empty Turp apo Xhelozi?

Mesazh nga WebMaster Tue 5 Feb 2013 - 4:24

Mendoni per nje cast sikur te zbulonit qe partneri /partnerja juaj ka patur nje te kaluar te pahijshme para se te njihej me Ju.
Cfare do te ndjenit TURP apo XHELOZI ?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Turp apo Xhelozi? Empty Re: Turp apo Xhelozi?

Mesazh nga Ariel Mon 18 Feb 2013 - 12:36

As njonen e as tjetren...jeta ne cift fillon aty ku njihesh...e mbrapa.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Turp apo Xhelozi? Empty Re: Turp apo Xhelozi?

Mesazh nga Malsori Mon 18 Feb 2013 - 12:40

xhelozi
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Turp apo Xhelozi? Empty Re: Turp apo Xhelozi?

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 19:50

Urtesia shkruajti:Mendoni per nje cast sikur te zbulonit qe partneri /partnerja juaj ka patur nje te kaluar te pahijshme para se te njihej me Ju.
Cfare do te ndjenit TURP apo XHELOZI ?
as njonen as tjeter x fatin tim tmir sjam aspak xheloze masanej ste pyt kush si ke qen?po tpysin si je?

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Turp apo Xhelozi? Empty Re: Turp apo Xhelozi?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi