Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Konvertim online ne Mp3 & Video (High Quality) per: Smartphone - Android/Windows Phone; PC; Mobile phone; Apple - iPhone/iPad/Mac People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Konvertim online ne Mp3 & Video (High Quality) per: Smartphone - Android/Windows Phone; PC; Mobile phone; Apple - iPhone/iPad/Mac People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konvertim online ne Mp3 & Video (High Quality) per: Smartphone - Android/Windows Phone; PC; Mobile phone; Apple - iPhone/iPad/Mac

Shko poshtë

Konvertim online ne Mp3 & Video (High Quality) per: Smartphone - Android/Windows Phone; PC; Mobile phone; Apple - iPhone/iPad/Mac Empty Konvertim online ne Mp3 & Video (High Quality) per: Smartphone - Android/Windows Phone; PC; Mobile phone; Apple - iPhone/iPad/Mac

Mesazh nga Golden Fri 8 Feb 2013 - 13:21

Kjo eshte njera nga faqet qe mund te beni konvertime nga Youtube (ose faqe tjera) ne Mp3 ose ne Video per:

-Smartphone Android/Windows Phone (mp4)

-Mobile phone (3gp)

-Personal Computer - PC (avi)

-Apple-iPhone/iPad/Mac (mov)

Kualiteti lejohet te zgjedhet ne: Low, Medium dhe High (;


Linku: http://mp3avi.com/


------------
Faqe tjera per YOUTUBE ne Mp3:

http://www.listentoyoutube.com/

http://www.youtubemp3pro.com/

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi