Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Veteranët parakalojnë “krye në vete” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Veteranët parakalojnë “krye në vete” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veteranët parakalojnë “krye në vete”

Shko poshtë

Veteranët parakalojnë “krye në vete” Empty Veteranët parakalojnë “krye në vete”

Mesazh nga WebMaster Sun 17 Feb 2013 - 11:00

Prishtinë, 17 shkurt - Veteranët e Organizatave të dala nga Lufta të organizuar vetë kanë parakaluar nëpër qytetin e Prishtinës. Ata të rreshtuar dhe të veshur me uniformën e UÇK-së për rreth gjysmë ore kanë parakaluar para qytetarëve, transmeton KTV. Ndërkaq kanë parakaluar edhe automjetet e policisë dhe FSK-së , të cilët po bëhen gati për paradën e parë.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi