Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Grabitje spektakolare diamantesh në aeroportin e Brukselit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Grabitje spektakolare diamantesh në aeroportin e Brukselit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grabitje spektakolare diamantesh në aeroportin e Brukselit

Shko poshtë

Grabitje spektakolare diamantesh në aeroportin e Brukselit Empty Grabitje spektakolare diamantesh në aeroportin e Brukselit

Mesazh nga WebMaster Tue 19 Feb 2013 - 7:41

BRUKSEL – Tetë persona kanë kryer sot një grabitje spektakolare në aeroportin e Brukselit, duke marrë një ngarkesë të madhe diamantësh.

Tetë grabitësit arritën të thyenin gardhin e sigurisë dhe grabiten diamantet ndërsa po ngarkoheshin mbi një furgon sigurie Brink, që po transportonte diamantet drejt avionit që kishte destinacion Zvicrën.

Ata mundën të arratiseshin përmes të njëjtit vend nga hynë, ndërsa policia gjeti një automjet të djegur pranë aeroportit. Policia tha se vlera e diamanteve të grabitur është rreth 50 milionë euro.

AFP citon një zëdhënës të prokurorisë të jetë shprehur se kjo është grabitja më e madhe e shënuar ndonjëherë.

(er.nu/news24/BalkanWeb)
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi